Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty sezon Banshee zdecydowanie najsłabszy, ale mimo wszystko ładnie podomykał wszystkie wątki i seria skonczyła się w odpowiednim imho momencie. Kawał bardzo dobrego serialu z wyrazistymi postaciami i świetnymi i brutalnymi scenami walki. O tym, że Antony Starr jest przech.ujem to już wiedziałem po The Boys, ale to Hoon Lee kradnie dla mnie cały serial. No i ta aktorka grająca Siobahn i

Spoiler

jej śmierć, no kurwa :frog:

Boję się zaczynać six feet under po waszych postach. Nie, nie oglądałem, tak się przydarzyło no.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mcp napisał:

Czwarty sezon Banshee zdecydowanie najsłabszy, ale mimo wszystko ładnie podomykał wszystkie wątki i seria skonczyła się w odpowiednim imho momencie. Kawał bardzo dobrego serialu z wyrazistymi postaciami i świetnymi i brutalnymi scenami walki. O tym, że Antony Starr jest przech.ujem to już wiedziałem po The Boys, ale to Hoon Lee kradnie dla mnie cały serial. No i ta aktorka grająca Siobahn i

  Ukryj zawartość

jej śmierć, no kurwa :frog:

Boję się zaczynać six feet under po waszych postach. Nie, nie oglądałem, tak się przydarzyło no.

 

Nie ma co się bać, to po prostu jedno z najlepszych całościowych doświadczeń serialowych a finał spina emocjonalnie wszystko w tak zjabeiste klamry, że zostaje w pamięci na długo. Warunek żeby to poczuć to obejrzeć całość i poznać Fisherów z każdej strony. 

 

Ja Banshee dopiero niedawno nadrobiłem i byłem mega pozytywnie zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza

Wpadłem trochę przypadkiem na ten temat, nakręciliście mnie swoimi postami na to Banshee i po pilocie jestem lekko, delikatnie mówiąc, zawiedziony. Pomijając sam absurdalny pomysł wyjściowy, to takiego natężenia klisz "kina akcji" na godzinę serialu dawno nie widziałem. Pościgi, strzelaniny (w biały dzień na środku skrzyżowania, bez przypału), sidekick Azjata-haker o nieokreślonej orientacji, bandzior z ruskim akcentem, złowieszczy boss-podstarzały, siedzący w cieniu gangster, barman z przeszłością, zbuntowana nastolatka, odwracanie się plecami do wybuchu, nie no jest wesoło xD. Jak zobaczyłem akcję z przewracającym się autobusem sunącym po ulicy, to po cichu liczyłem, że to jakiś sen głównego  bohatera czy coś w tym stylu xD. Nie chcę zrzędzić, bo może serial w swojej kategorii jest spoko, nie wszystko musi być realistyczne i mieć kija w dupie, no ale jak rzucacie tutaj tym tytułem na luzie obok SFU to jednak oczekiwałem czegoś innego. Nie wiem, czy dokończę, dam szansę jeszcze paru odcinkom. Ehh coś nie mogę trafić ostatnio na naprawdę zadowalający serial, a prawie cały kanon mam już zaliczony.

Odnośnik do komentarza

No, skoro masz takie odczucia po pierwszym odcinku, to po kolejnych może Ci głowa wybuchnąć. Właśnie to co opisałeś, jest w tym serialu najlepsze. To taki długi teledysk z mordobiciem, seksem, przerysowanymi, ale świetnymi postaciami i uber akcją. Ja kiedy nadrabiałem serial, to dawkowałem sobie po jeden, dwa odcinki, żeby za szybko nie skończyć. W swojej kategorii (w sumie nie wiem jaka, by to mogła być :rayos:) jest 10/10 i polecajka :yeti:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie pierwszy odcinek może trochę odrzucić, też mnie rozłożyła scena z autobusem xd Szczególnie, że wcześniej widziałem fragmenty na YT i wydawało mi się, że to będzie jednak poważniejszy serial. Ale mimo tych klisz, ogląda się to wybornie :lapka: Jak kolega wyżej napisał, jest akcja, pranie po pyskach, seks (Rebecca :obama:) i charyzmatyczne postacie. Nie każdy serial to musi być duchowe przeżycie, postawiłbym Banshee na jednej półce obok Prison Break, z tym, że tam ciągnęli to już zdecydowanie za długo i stężenie głupot wywaliło poza skalę. Szkoda tylko, że ostatni sezon odstaje, i bijatyki jest mniej, i Hood schodzi trochę na dalszy plan, ale całościowo to zdecydowanie warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sukcesja jaranqo!

 

ALE, nie ma uja, że wrócę do tej aplikacji. Czekam aż wejdzie MAX, albo ściągę te seriale z jakiegoś emula, bo qurwicy dostaję. Ostatnio 4 dni mi nie działała i tak musiałem oglądać na apce webowej, na kompie, jak zwierzę

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, gekon said:

Sukcesja jaranqo!

 

ALE, nie ma uja, że wrócę do tej aplikacji. Czekam aż wejdzie MAX, albo ściągę te seriale z jakiegoś emula, bo qurwicy dostaję. Ostatnio 4 dni mi nie działała i tak musiałem oglądać na apce webowej, na kompie, jak zwierzę

 

 

A Max chyba jakoś jesienią ma być nie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...