Skocz do zawartości

Desperados 3


dr skrzynia

Rekomendowane odpowiedzi

Granie w gry tego pokroju na padzie, to jakiś heroizm. Każda misja zabiera mi koło 45 min, bo przez te zwalone sterowanie, ktoś mi ginie, bo się zawieruszył, albo przez wystający palec za winkla jest od razu alarm. Ten tryb shadow cośtam, daje złudne wrażenie strategii, ale i tak nie można szybko planować akcji. Gierka fajna, ale nigdy więcej tego rodzaju tytułów na konsoli. Więcej frustracji spowodowanych sterowaniem niż radości z gry. 

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Metoda napisał:

Ten tryb shadow cośtam, daje złudne wrażenie strategii, ale i tak nie można szybko planować akcji. 

 

Co 

 

Co chwilę z tego korzystam a takie akcje gdzie całą ekipą czyścisz np jakiś placyk z przeciwników w jednym momencie to jest złoto. 

 

BTW @_Red_ pisałeś że gra jest za jasna i miałem identycznie że trzeba było trochę zmniejszyć suwaki bo aż biło po oczach na początku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Shadow mode zajebisty wlasnie, wiele plynnych akcji udało mi się tym synchronizowac.

 

Snajperowi ustalam strzal, gosciowi w krzakach rzut nozem, trzeciemu by zgarnial ciało. Potem wszystko ladnie odpalone i oglądamy efekt.

 

W Shadow Tactics CHYBA się odpalalo akcję dla wszystkich postaci na raz, a w D3 mozna bylo dyktowac poszczegolnym postaciom, prawda? To pozwalalo lepiej zgrywać akcje w czasie.

Odnośnik do komentarza

No tak odpalasz showdown i możesz każdej z postaci z osobna planować akcje. Ta murzynka z voodoo jest mega użyteczna też przy tym ze swoim skillem co łączy w pary przeciwników. Ja sobie gram na normalu i jest fajnie ale podobno na wyższych poziomach showdown nie pauzuje gry, trzeba być niezłym kozakiem żeby tak pykać. 

Odnośnik do komentarza

Może musisz grać ostrożniej. Pisałeś że misje zajmują Ci po 45min ja wczoraj robiłem jedną 2h :) Często latam na freecam po mapce do przodu i studiuję pola widzenia przeciwników i ich ścieżki, łatwo wtopić niby perfekt dopracowaną akcję przez taki detal że ktoś się obróci w naszym kierunku ułamek sekundy wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Czasem powtarzalem jakis kawalek mapy po 20 razy licząc na łut szczęścia, ale w wiekszosci przypadków wszystko jest tak zaprojektowane, ze da się ładnie czyścić mapkę z wrogow po odrobinie planowania. Ktos Cie widzi za kazdym razem? Wyeliminuj go z daleka. Ale wtedy ktos zobaczy cialo? Wyeliminuj wpierw tego świadka. A jak masz babeczkę w przebraniu i mozna zagadywac patrole to w ogóle robi się bajlando.

 

Zagralbym w kolejną grę w z tej serii :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...