Skocz do zawartości

Desperados 3


dr skrzynia

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest wspaniała. Tyle sposobów na przejście jednej misji... Póki co naprawdę ciężko mi się do czegoś przyczepić. Mega mi się podoba indywidualny zestaw umiejętności, tak bardzo odmienny dla każdej postaci (Kate :banderas:)

 

Też tak macie, że przechodzicie misje 2 godziny, po czym w podsumowaniu macie Speedrun - 13min? :kaz:

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem w XGP i pozytywnie się zaskoczyłem aczkolwiek dopiero przeszedłem pierwszą tutorialową misję. Mam jednak pytanie do osób które są dalej w grze lub ją już skończyły. Jak długie są misje? Czy to bardziej 30-40 minut czy bliżej 1-2h? Chodzi mi o takie standardowe granie aniżeli maxowanie ich typu ciche przejście bez zauważenia i alarmu. W przypadku tej drugiej opcji mam obawę że się zwyczajnie mogę zbyt szybko znudzić no chyba że same misje są dosyć różnorodne? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, suteq napisał:

Odpaliłem w XGP i pozytywnie się zaskoczyłem aczkolwiek dopiero przeszedłem pierwszą tutorialową misję. Mam jednak pytanie do osób które są dalej w grze lub ją już skończyły. Jak długie są misje? Czy to bardziej 30-40 minut czy bliżej 1-2h? Chodzi mi o takie standardowe granie aniżeli maxowanie ich typu ciche przejście bez zauważenia i alarmu. W przypadku tej drugiej opcji mam obawę że się zwyczajnie mogę zbyt szybko znudzić no chyba że same misje są dosyć różnorodne? 

Ja na normalu na razie tak że 3 zrobiłem i średnio to ok. 1 godz. na level, może później będzie dłużej. 

Odnośnik do komentarza

Większość misji u mnie to 1-2h z hakiem z tym że grałem właśnie bez alarmu jak mnie zauważyli to load. Ze dwie za to były prawie 3h. Nie wydaje mi się żebyś się znudził jeśli gra już Ci się spodobała, z początku co chwilę będziesz miał nową postać a później inne "zestawy" właśnie postaci przy misjach co wymusza trochę kombinowania i nauczenia się jaka w czym jest dobra. Np ja po czasie zauważyłem że jedna jak niesie ciało to robi to na kuckach przez co jest mniej widoczna i można sobie wtedy na więcej pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
9 godzin temu, messer88 napisał:

@suteq no i jak tam znudziło się czy nie?

Niewiele grałem od tamtego czasu. Jestem w drugiej misji i zwyczajnie odciągnęły mnie inne gierki ale z racji że skończyłem co chciałem z pilniejszych rzeczy to pewnie teraz przysiądę na dłużej do gierki. :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2021 o 23:08, suteq napisał:

Odpaliłem w XGP i pozytywnie się zaskoczyłem aczkolwiek dopiero przeszedłem pierwszą tutorialową misję. Mam jednak pytanie do osób które są dalej w grze lub ją już skończyły. Jak długie są misje? Czy to bardziej 30-40 minut czy bliżej 1-2h? Chodzi mi o takie standardowe granie aniżeli maxowanie ich typu ciche przejście bez zauważenia i alarmu. W przypadku tej drugiej opcji mam obawę że się zwyczajnie mogę zbyt szybko znudzić no chyba że same misje są dosyć różnorodne? 

 

Później są naprawdę skomplikowane misje i zdarzyło mi się w jednej dobić nawet do 3h... Ale ogólnie między 1.5h - 2h mi schodziło. Długa gra jak się gra pierwszy raz i nie zna na pamięć zachowań i tras poszczególnych przeciwników na mapie.

Odnośnik do komentarza

Jestem w 11 misji, juz mam pisac na forum, że gra ma jedna wada, tak samo jak shadow tactics, a mianowicie misje gdzie byla tylko jedna misja pełnym składem i brakowalo ich wiekszej liczby. No już mam pisać wypociny i kurva odblokowuje się tryb łowcy nagród gdzie w kazdej misji da się grać pełnym składem:banderas: jest pięknie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

da sie zatrzymac czas w trybie pojedynków

 

ja zrobilem przerwe. gra jest prawie idealna, ale meczy mnie troche... nie wiem jak to ujac. brak postepu. te same postacie, zero nowych opcji, zawsze zaczynasz od zera.

 

niby oczywiste i tego sie spodziewalem, ale troche to wyglada tak, ze konczysz trudna misje, filmik i znowu olbrzymia mapa i wszystko od poczatku. troche mnie to nużyło. wroce za kilka miesiecy chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, Ölschmitz napisał:

da sie zatrzymac czas w trybie pojedynków

 

ja zrobilem przerwe. gra jest prawie idealna, ale meczy mnie troche... nie wiem jak to ujac. brak postepu. te same postacie, zero nowych opcji, zawsze zaczynasz od zera.

 

niby oczywiste i tego sie spodziewalem, ale troche to wyglada tak, ze konczysz trudna misje, filmik i znowu olbrzymia mapa i wszystko od poczatku. troche mnie to nużyło. wroce za kilka miesiecy chyba.

To prawda gierka jest pod koniec trochę nużąca, zwłaszcza, że potem trochę to schematyczne się robi tj. przeciwnicy na mapce, oczywiście musisz dojść do tego jak zdjąć tych z tyłu, potem następnych, następnych itd. Ale całościowo to bardzo dobra gra. 

Odnośnik do komentarza

calosciowo swietna gra. jakby wyszedl commandos w takiej wersji to na kolanach bym do sklepu poszedl.

 

a sam sklad niewiele zmienia IMO. odwracasz uwage, ogluszasz/zabijasz, chowasz cialo, idziesz dalej.

 

czy odwracasz uwage Kate czy kotem czy czyms innym - ostatecznie na jedno wychodzi. nie krytykuje gierki bo jest naprawde dobra. po prostu nie dalem rady jej przejsc "na raz".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...