Skocz do zawartości

Desperados 3


dr skrzynia

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta gra jest boska, wkręciłem się na maksa. Na padzie na początku bywało ciężko, ale jakoś poszło i nie mam problemu z graniem. Jeszcze dzięki temu tematowi dowiedziałem się o grze shadow tactics jakiej nie znałem kompletnie i już wiem, że zakup będzie wymagany.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie shadow lezy na półce gdzies od 3 lat :smutas: Jak mi sie skonczy gamepass, to nadrobię co mam.  Co do desperados to przeszedłem przed chwilą misję, w ktorej po raz pierwszy dostajemy isabelle. Chyba moj ulubiony poziom jak do tej pory. Wolałbym jednak, zeby te misje byly trochę krótsze i bylo mniej postaci do kontroli. Raczej i tak nie wykorzystuje się większości na raz. Tylko raz wykorzystalem 4 postacie do zdjecia 8 wrogów na raz, a tak to biorę jedną i eliminuję po kolei.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...



Ależ ta gra jest boska, wkręciłem się na maksa. Na padzie na początku bywało ciężko, ale jakoś poszło i nie mam problemu z graniem.


Polecam każdemu wejść w opcje rozgrywki i zmienić tryb podążania kamery na stały oraz zmienić rotację kamery na odwrócony.

Sam jestem po ograniu dema i początkowo nie byłem przekonany przez to sterowanie ale po zmianie tych opcji jest mega fajnie.
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Gram ostatnio w Desperados 3, które w sumie mam na płycie ale wpadło też do PS+ Extra, i mimo tego, że bardziej pasował mi klimat w Shadow Tactics to ten Dziki Zachód też daje radę. Dalej jestem pełen podziwu, że tak dobrze ogarnęli sterowanie na padzie, chociaż tu też duża zasługa tego trybu planowania akcji poszczególnych postaci. Można nieźle pokombinować czasami. Pierwsze misje zagrałem na normalu, później przestawiłem na hard i w sumie na razie nie ma takich momentów, że człowiek się zatnie i nie ma wyjścia, trzeba tylko dobrze pokombinować i każdy jest do zdjęcia/ominięcia. 
Temat widzę martwy od jakiegoś czasu ale chyba gra była raczej dobrze przyjęta przez graczy. Martwi trochę ten ich nowy projekt, rozgrywka pewnie będzie top a miejsce akcji no cóż:gayos:

Odnośnik do komentarza

Mi kompletnie nie siada klimat. Ani w Desperados ani w Shadow Tactics, ani w tej grze o piratach. Idealna jest II WŚ i tak jak przedstawiali to Commandosi. Ciekawe czemu się za to nie wezma tylko wymyślaja jakiś piratów? Boja się oskarżeń o plagiat? Commandos to dziś marka w najlepszym wypadku zapomniana, a w najgorszym pamiętana z crapowatych edycji HD

Odnośnik do komentarza

Trochę się ostatnio wkurzyłem jak skończyłem 13 misję i się okazało, że mogłem zaliczyć misję z 3 odznakami więcej gdybym tylko wiedział jakie są warunki ich uzyskania. Przy następnej sprawdziłem co i jak, pierdzieliłem się z nią wczoraj chyba z godzinę ale zrobiłem 6/8 odnzak.:banderas: Fakt czasówkę zglitchowałem:nosacz3: ale wszystko inne weszło ładnie na hard. Można naprawdę nieźle pokombinować. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...