Skocz do zawartości

Onimusha: Warlords Remastered


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Łoooo korełaaa!!!
Choć mam mieszane uczucia...
To jest ten jeden, jedyny remaster, na którego nie mogłem się doczekać i zawsze powtarzałem, że tylko tego mi do szczęścia brakuje...
Teraz to trochę późno, bo czegoś takiego oczekiwałem na PS3, a tu jeszcze chyba tego samego dnia co REmake2 - no bieda, zwłaszcza że to tylko jedna część.
Trylogię w pudełeczku brałbym day-one, ale coś mi się widzi, że będzie cyfra tylko - tak na wybadanie gruntu - jak jedynkę ludzie łykną to i "sexy Jubei" dostanie swoją szansę.

Odnośnik do komentarza

Ja tam pasuje - 3 lata temu przeszedłem wszystkie części na PS2. Dwójka i Dawn of Dreams najlepsze, jedynka tez całkiem dobra, ale części z Jean Reno do dziś nie łapie skąd takie zachwyty. Ale tak czy srakjedna ze słabszych serii Capcomu, czekam na remaster najlepszego beat em upu God Hand i wykorwistego Shadow of Rome.  

Odnośnik do komentarza

No dla mnie najlepsza część to właśnie ta "z Jean Reno", a Dawn of Dreams to już nie moja bajka - z klona Residenta poszło trochę w stonę slashera, co nie do końca mi się podobało.
Shadow of Rome sam bym z radością przywitał, choć kiedyś się odbiłem, bo zbyt to "mułowate" było - ruszało się powolnie, postać wyprowadzała cios 3 dni, no i te sekcje skradane blondaskiem... Ale może dziś bym na to inaczej spojrzał (na Dawn of Dreams zresztą również).

Odnośnik do komentarza

przy zapowiedzianym sekiro i got, to nawet rimejk/pelnoprawny sequel onimushy moglby nie zrobic tak jak sie chcialo te pare lat temu. ale dobrze widziec ze stylistyka ninja/samurai odzywa. jak ubisoft wyhoduje jaja, to i asasyna czeka podroz do kkw. znajac zycie, to wpierw czekaja na odbior 2 pierwszych wymienionych, zeby miec wybadany grunt i safe start. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Z UBI już dawno były przecieki, że teraz czeka nas trylogia Egipt-Grecja-Rzym i dopiero później Japonia. Myślę, że tam już dawno wiedzą, że nie ma co się obawiać tego settingu - ludzie od dawna domagali się AC w tych klimatach, a pozytywne przyjęcie takich tytułów jak NIOH, oraz zapowiedzi NIOH 2, Ghost of Tsushima, Sekiro, a teraz remastera Onimushy, pokazuje że ludzie lubią te klimaty...
Gorzej, jeśli do tego czasu wszystkim się to przeje :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, XM. napisał:

Dwójka i Dawn of Dreams najlepsze, jedynka tez całkiem dobra, ale części z Jean Reno do dziś nie łapie skąd takie zachwyty. Ale tak czy srakjedna ze słabszych serii Capcomu, czekam na remaster najlepszego beat em upu God Hand i wykorwistego Shadow of Rome.  

 

Z pierwszym zdaniem się zgadzam w 100%, z drugim ani trochę :) Wiadomo, że do poziomu DMC Onimushy zawsze było daleko, ale to i tak były bardzo porządne siekanki i jedne z lepszych gier w portfolio tej firmy. God Hand również świetna gra, chociaż szkoda że poza fenomenalnym systemem walki wiele innych elementów tam leżało i kwiczało. 

Odnośnik do komentarza

Remake Shadow of Rome,to byłoby coś pięknego :) 3 przeszedłem, mnóstwo bonusów. Walka na arenie nigdy się nie nudziła, a przy "dopakowanej" grafice doznania byłyby jeszcze przyjemniejsze :) Za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego $ony nie "wrzuciło" Shadow of Rome i innych świetnych gier na pss... Jeśli zaś chodzi o Onimushe to pewnie w dniu premiery się kupi :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

DPD mnie wyruchało bez mydła z Tytanami to sobie na pocieszenie kupiłem Onimushę, i tak mnie nosiło od dłuższego czasu, żeby ją odświeżyć. Trzeba przyznać, że system walki był przestarzały już w dniu premiery (przypomnę tylko, że mniej więcej w tym samym czasie wyszło pierwsze Devil May Cry), a obecnie klimatem nie ma nawet startu do Sekiro czy Nioha, ale i tak gra się fajnie. Trochę luźnego ciachania, kilka prostych łamigłówek, całkiem przyjemne trofiki. Tylko kuźwa za tę cenę to powinna być cała trylogia, a nie jedna część, Capcom wy chciwe skurwole  :polecam:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...