Skocz do zawartości

Vega Cinematic Universe


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Cedric napisał:

Czy znajomość poprzednich filmów Vega Cinematic Universe jest konieczna, żeby czerpać 100% przyjemności z oglądania tego filmu?

Nie, ale pewnie przegapisz sporo potencjalnych easter eggów odnoszących się do wcześniejszych obrazów w reżyserii pana Patryka. To bardzo bogate l-o-r-e 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2018 o 17:23, Masorz napisał:

No ja o tym właśnie, tylko byłem ciekaw czy Wujek w ogóle wiedział o tej roli.

Dla mnie on już zawsze będzie właśnie Jackiem O'Neillem a nie Majgajwerem.

 

Było "oczami mordercy" i coś o baseballu. W każdej z ról jakby się nie starał grać cały czas czekałem jak z dwóch zapałek helikopter zrobi. Pewnie dlatego, że wychowałem się na "Makgajwerze". 

Odnośnik do komentarza

:facepalm: Zrobiłem to i zobaczyłem. 

 

Plagi Breslau

 

Jakie to było słabe. Nie pomogło nic, że jestem z Wrocławia i wyłapywałem miejscówki gdzie kręcili. Historia sama w sobie spoko, pomysł również i serio miałem nadzieję na thriller umiejscowiony w moim ukochanym mieście. Niestety z Vegi wyszedł Vega. Absurdalna kreacja Kożuchowskiej gdzie nie rozumiałem co gada a jej wieczna depresja mnie dobijała. W ogóle aktorstwo. Stop! "Aktorstwo". Tyle w temacie. Operator musiał szybko kręcić bo się kompletnie pogubił. Sceny z kamery przeplatane z gopro to absolutny cios w policzek - to miało nadać dynamiki obrazowi? Pan Patryk widać szybki projekt dla Showmaxa musiał machnąć bo wynik końcowy jest żenujący - w niektórych ujęciach widać członków ekipy kręcącej. Serio - widać to przy 1 seansie. Jedno, co na lepsze to... Mniejsza ilość żenujących dialogów chociaż te występują a i bohaterowie lubią klnąć. Na plus zaliczam poziom wykonania trupów, obrażeń ciała i krwi - byłem pozytywnie zaskoczony. 

 

Nie liczyłem na nic dobrego. Tani film, który nawet w latach 90tych byłby obrazą dla widza.

 

3/10

Odnośnik do komentarza

No obejrzałem sobie to cudo na Showmaksie, a właściwie to tak tylko rzucałem okiem i słuchałem, bo pracowałem na dwa monitory i pośrodku postawiłem sobie tablet, na którym leciało to dzieło. Miejscami była konkretna beka. Szczególnie jak koń szalał po moście, albo jak  koleś turlał się uwięziony w beczce. :dynia: No też za (pipi) nie słyszałem co tam bełkocze mamuśka z rodzinki pl.

 

Spoko filmik, taki nie za dobry/10

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...