Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

To jest chyba na tej zasadzie, że nikt nie odwiedza Twojej wyspy "fizycznie", tylko jej kopię (tę z chmury) i nawet jeśli coś będzie ingerował w jej wygląd, to nie będzie to miało odniesienia do "oryginalnej wyspy", bo po zakończeniu wizyty wszystko wraca do stanu sprzed.

 

Ale to tylko moje domysły, więc nie traktuj tego ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja nadal codziennie odpalam choćby na 30 minut, by ogarnąć codzienne zajęcia na wyspie ;)

 

Sprawdziłem to odwiedzanie wysp przez sen. Niestety to nic ciekawego. Można tylko zwiedzić czyjąś wyspę i tyle.

 

Na odwiedzanej wyspie wszystkie sklepy są nieczynne, tj. u Nooków czy sióstr Abel. Można zrywać kwiaty i owoce... Ale po powrocie do siebie, wszystko znika z ekwipunku. Nic nie da się zabrać.

 

Na odwiedzanej wyspie nie mamy swojego ekwipunku oraz narzędzi.

 

Więc to niestety służy tylko do odwiedzenia czyjejś wyspy, gdy ta osoba jest offline.

 

Liczyłem, że da się w ten sposób sprzedać u kogoś rzepę czy kupić coś ciekawego, albo zebrać owoc którego nie ma u nas... No ale niestety, zbędny bajer.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Moja pierwsza przygoda z serią AC - jedno ważne pytanie, czy są jakieś miejsca, budynki, o które muszę się martwić, że raz zbudowane zostaną tam na zawsze? Póki co mam swój namiot, dwóch mieszkańców i wskazałem miejsce pod namiot specjalisty od robaków (buduje się)...

drugie mniej ważne pytanie - czy któreś ze zbieranych surowców warto chomikować? Staram się wszystko sprzedawać albo na bieżąco używać ponieważ nie mam już miejsca w ekwipunku...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z muzeum, sklepem etc. Ale swój dom na pewno można przenieść. Surowce w postaci drewna i wszystkich kamyczków, które wypadają z kamieni warto zbierać i magazynować w domu (jak zostanie zbudowany, będziesz mógł tam trzymać masę rzeczy). W miarę upływu gry będziesz mógł craftować z nich nowe przedmioty. Jak kamienie się skończą, a Ci ich zabraknie, możesz zawsze kupić bilet i polecieć na inną wyspę. 

 

Żeby zarobić, sprzedawaj ryby, owady, skamieliny itd. Rzadkie okazy są sporo warte. Oczywiście pierwsze egzemplarze oddawaj do muzeum. 

Odnośnik do komentarza

@Ali G W późniejszej fazie gry będziesz mógł przenosić wszystkie budynki (za opłatą), więc podchodź do tego bez większego stresu.

 

Surowców też raczej nie brakuje, więc póki jesteś na dorobku, to możesz sprzedawać jak leci. Ewentualnie Gold Nuggetsy sobie zostawiaj, bo są dość cenne i rzadkie. Nie musisz ich targać w ekwipunku. Możesz upuszczać w jednym miejscu na wyspie i będą tam leżeć. Nie zepsują się i nie znikną, chyba że jakiś inny gracz zaproszony przez Ciebie na wyspę ukradnie.

Odnośnik do komentarza

Każdy budynek w grze będziesz mógł przenieść, więc jakby na razie się z tym nie skupiaj, kiedy dojdzie ci opcja terraformowania wyspy dopiero skup się na jej układzie pod kątem budynków, będziesz miał wiele możliwości. Jedyne rzeczy jakie są na wyspie stałe i nie do ruszenia to plaza/ratusz, lotnisko i pomost. 

 

Z surowców warto chomikować wszystko bo może się przydać, najlepiej jak najszybciej rozwinąć domek o dwa poziomy chociaż żeby sobie zwiększyć magazyn. Wykupuj też rozszerzenie ekwipunku podręcznego za Nook Miles, niesamowicie ułatwia życie (w pewnym momencie są do wykupienia w bankomatowym sklepiku w ratuszu).

 

No i na początku warto sprzedawać muszelki bo można na nich całkiem niezły kwit zbierać.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi o to mi chodziło, że jak będę mógł to później przemieszczać to mniej się będę martwił, bo nawet mam fajne miejsce „na domek na początek” przy plaży na odludziu ale nie mogę ściąć tam drzew więc pewnie nie będzie możliwości postawić tam domu, zamówionego na jutro.

Pozbierałem surowce, owoce, mam kilka robaków ale szef już ich nie przyjmuje to chyba muszę poczekać aż przyjedzie ten jego kolega z muzeum. To chyba dziś już nic nie zrobię, zaloguję się przed snem tylko, sprawdzę jak wygląda noc.

fajna gra (:

Prezenty latają przypięte do baloników i nic z tym nie mogę zrobić, może w nich są te dynie z trailera halloween? Dla nowych graczy to wydarzenie tak samo obowiązuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...