Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal gram :) Pływam w dzwonkach po większym handlu rzepą, ale nie odbiera mi to przyjemności z grania.

Uzupełniam katalog i rozbudowuję wyspę, zbieram po 3 sztuki każdej ryby / owada co by sobie potem modele ich zamówić, dzielę się DIY i hoduję kwiatki (już tylko fioletowych padalców brakuje, ech).

 

Co kto lubi :D

Na discordzie masa pomocnych ludzi jest, można nazbierać DIY, pomóc w podlewaniu kwiatków i pójść pozwiedzać cudze wyspy.

Są ludzie świrujący na jakiś konkretnych mieszkańców, ale nie trzeba brać udziału w tej zabawie :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hTptl4z.jpg

 

Takie sk.urwole chodzą w rzece za domkiem. 

 

WihzEoJ.jpg

 

Aż w basenie trzeba je trzymać :thumbsup:

 

 

 

PS. Widzę, że rzepy nie da się trzymać w domku, w skrytce. A mogę ją rzucić luzem w chatce? Nie zepsuje się? @Rayos poratuj odpowiedzią, bo mam cały ekwipunek rzepą zaje... Zapełniony :-)

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Kmiot po ile rzepka schodzi u Pana dzisiaj? :hi:

 

Mam około 700 sztuk do opchnięcia, ale u mnie po 52 dzwonki skup, a kupiłem za 102.

 

Niby jeszcze mam kilka dni na sprzedaż, ale obawiam się czy wskoczy powyżej 200 dzwonków za skup :)

 

A chętnie już bym pospłacał dług u Nooka.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Emtebe napisał:

@Kmiot po ile rzepka schodzi u Pana dzisiaj? :hi:

 

Mam około 700 sztuk do opchnięcia, ale u mnie po 52 dzwonki skup, a kupiłem za 102.

 

Niby jeszcze mam kilka dni na sprzedaż, ale obawiam się czy wskoczy powyżej 200 dzwonków za skup :)

 

A chętnie już bym pospłacał dług u Nooka.

104, ale się jeszcze nie zdarzyło, bym sprzedał rzepę w poniedziałek, bo pierwsze górki cenowe to chyba najwcześniej wtorek. U mnie zapowiada się tendencja zmienna, więc 200 to będzie pewnie max.

Oczywiście na dorobku niezastąpiony jest https://turnipprophet.io/. W sumie to ominęło Cię największe forumkowe szaleństwo rzepowe, bo na początku to bramki się nie zamykały, loadingi nie kończyły i wszyscy latali do tego, kto miał najdroższą, niektórzy wielokrotnie z trzema ekwipunkami pełnymi (jeden ekwipunek to 4k sztuk rzepy). Teraz nawet jeśli ktoś nadal gra, to śpi na forsie, sra do złotego klopa i w rzepę się już nie bawi.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie nie chcę na rzepie robić majątku, ot niewielki zysk, by spłacić dług czy kupić jakieś duperele. Nie chcę po tygodniu grania mieć od razu złotych klamek w domku ;) Kasę jak na razie zarabiam na rybach i robalach. Pozwoli do przodu.

 

Dlatego chyba zaczekam aż u mnie będzie dobra cena za rzepę. Nie musi być wysoka, oby nie stracić.

 

Ale chętnie bym kogoś odwiedził, nie dla samej rzepy, ale rekreacyjnie chociaż albo na wymianę owoców :hi:

 

PS. Czy drabina i tyczka ulegają zniszczeniu?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emtebe napisał:

Ale chętnie bym kogoś odwiedził, nie dla samej rzepy, ale rekreacyjnie chociaż albo na wymianę owoców :hi:

 

PS. Czy drabina i tyczka ulegają zniszczeniu?

Właśnie idę poświrować na wyspie, więc będę w pobliżu gdybyś chciał wpaść.

 

Drabina i tyczka się nie psują. Możesz je co najwyżej gdzieś zapodziać, dlatego zawsze możesz zrobić sobie nową.

Odnośnik do komentarza

@Kmiot jeszcze raz wielki szacunek za Twoją wyspę i to jak jest urządzona. Obłędnie to wygląda. Teraz już jasne co można w tej grze robić przez ponad 400h. Czapki z głów :hi: Bałem się zboczyć ze ścieżek by niczego nie podeptać. Widać ogrom pracy.

 

Dzięki za owoce :*

 

Co do pytania, to mam zamiar urządzić wystawkę z instrumentami, ale na razie po kilku dniach grania jeszcze żadnego nie mam ;)

 

B0YyqMq.jpg

 

Zostawiłem ładunek w kibelku. Sorry, ale do samolotu bym nie doniósł ;(

 

PS. Twoja chata też obłędnie urządzona.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...