Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

@Kmiot

U mnie nooki żydy zaczęły upgrade sklepu do tej lepszej wersji także dzisiaj sklep mam "w przebudowie". To wpadnij jutro bo asortyment się powiększy.

 

 

Tymczasem ozdabiam sobie wyspę nowo dodanymi w updacie krzewami i żywopłotem. Przerobiłem trochę sad i zaczynam pomału pracę nad knajpką na plaży, placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu. Jutro wstanę rano i kupię rzepy. Tak trzeba żyć. Marcin 37 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja też tylko trzy pełne ekwipunki rzepy, bo potem za dużo biegania z nimi, jeśli trzeba będzie sprzedać u kogoś.

 

A z tym kupowaniem sztuki to dobry patent, tylko szkoda, że już powstały strony, które za nas rozkminią czy orginał, czy fejk.

Wolałbym samemu szukać w googlach oryginału i porównywać, a teraz będzie pokusa, by pójść na skróty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.04.2020 o 18:06, Szwed napisał:

@number_nine, ogarnij grupkę na FB - są dwie duże polskie. A jak nie, to z pomocą przychodzi reddit, tudzież http://turnip.exchange , chociaż na tym ostatnim spore kolejki. Przed chwilą sprzedałem 1000 rzep za 408 sztuka. Wczoraj na polskiej grupce wyrwałem gościa, u którego sprzedałem 3000 za 580 od sztuki.

 

Chyba jednak nie mam na to ani czasu ani ochoty 

Odnośnik do komentarza

Ktoś coś wie na temat tego przewodnika?

 

9783869931005.jpg

 

Slyszalem, ze takie wydania trafiały do poprzednich odsłon. 
Czy warto zaopatrzyć się w ta pozycje dla fana-kolekcjonera? ;)

I czy ktoś z Was posiada te karty albo figurki Amiibo?

Jak widać Nintendo potrafi wyciągnąć od graczy dodatkowe bellsy, jadąc na popularności marki.

Edytowane przez pietrex
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero od dwóch dni zbieram duble przepisów i skamielin z myślą, że może się komuś przydadzą. Najgorzej, że przepisów nie można wrzucać do schowka, więc póki co leżą w piwnicy, ale w końcu miejsce się skończy. Ogólnie jak ktoś wpadnie w odwiedziny, to może przejrzeć - duble zostawi a z których skorzysta, to jego.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2020 o 13:52, pietrex napisał:

Ktoś coś wie na temat tego przewodnika?

 

9783869931005.jpg

 

Slyszalem, ze takie wydania trafiały do poprzednich odsłon. 
Czy warto zaopatrzyć się w ta pozycje dla fana-kolekcjonera? ;)

I czy ktoś z Was posiada te karty albo figurki Amiibo?

Jak widać Nintendo potrafi wyciągnąć od graczy dodatkowe bellsy, jadąc na popularności marki.

To już niemal biały kruk. Do poprzednich czesci sprawdzal sie super, fajnie miec liste wszystkich przedmiotow w grze z cenami itd. Tez sie zastanawiam czy aktualizacje gry go nie zdezaktualizują. 

Odnośnik do komentarza

No takich emocji to jeszcze w tej grze nie uświadczyłem. Niby gra do czilery, a po raz pierwszy gonił mnie czas, gdy z rzepą biegłem do @MichAelis, by zdążyć przed zamknięciem sklepu.

Dwa kursy zdołałem opchnąć, a z trzecim zabrakło mi dosłownie trzech sekund xd

W takich chwilach te dłużące się scenki dokładają dramatyzmu.

Reżyseria i napięcie 10/10.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...