Skocz do zawartości

Star Wars: The Mandalorian - 2019 - Disney Play


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.11.2020 o 00:21, Shankor napisał:

Odcinek fajny, ALE.

  Ukryj zawartość

 

Nie rozumiem,, dlaczego Filoni zostawił Mando na pewną śmierć. Poza tym fajny epizod wpisujący się w klimat tego serialu.

7+/10.

 

 

 

Jak na pewną śmierć. Dwa machnięcia lutownicą i nagle statek naprawiony xD Już pomijam fakt, że zanim pani gekon shackowała łeb droida, Mando uważał, że najlepiej przespać się z problemem tuż przy rozdartym korpusie statku, z którego do wnętrza nakurwiał śnieg. Pani gekon taka obcykana w hakerce, a z podstawowym liczeniem ma problem?

Nie wiem jak można zawodowo zajmować się pisaniem scenariuszy i nie dostrzegać takich głupot. No ale może scenarzyści wiedzą, że w disney+ też mają podejście, że "SW to nigdy nie było jakieś mega ambitne dzieło" i przejdzie cokolwiek, co będzie prowadziło bohatera z punktu A do punktu B.

 

Żeby nie było, z listy wszystkich durnych, nudnych questów, jakie serwuje ten serial, ten nawet trochę się wybija i oglądało się to w porządku.

Odnośnik do komentarza

ej, to może nie oglądaj jak się tak męczysz?

 

no nie wiem, ja bym olał jakby mi się nie podobało, bo jednak 30 minut w naszym wieku to sporo i trzeba korzystać 

Odnośnik do komentarza

Ja się wybornie bawiłem przy wszystkich 3 odcinkach tego sezonu.

No w końcu Djarin tego Baby Yodę gdzieś odda, ale publiczność i tak na to nie pozwoli i będą razem podróżować do usranej śmierci tego serialu.

Po drodze różne przygody jak dotychczas.

Tokar i inni pogódźcie się już z taką fabułą.

Teraz, Masorz napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Angry Joe same 10/10 wystawia w tym sezonie. Raz ze jest mega wielkim fanem Mando. A dwa ze bardzo obiektywnie wyjaśnia każdy epizod, kto go wyreżyserował i co innego nakręcił. Tam jest wyjaśnione dlaczego nikt nie chce widzieć kosmicznych czarodzieii w tym serialu.

 

Czuje że dziś ekscytacja uderzy w sam sufit bo lubię w piątek wieczorem usiąść przed tv i Mandalorianem rozpocząć weekend. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2020 o 10:12, Plugawy napisał:

Nowy mando był spoczko. 

  Ukryj zawartość

Szkoda tylko, że Biehn ginie, no, ale fajnie wypadł. Ten tekst, że to na pewno były wojskowy hehe a i fajny jest smaczek w postaci jego laserowego shotguna.

 

 

Potwierdzam, chyba najlepszy odcinek od początku. 

[spoiler] Ahsoka! [/spoiler] :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...