Skocz do zawartości

Star Wars: The Mandalorian - 2019 - Disney Play


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1-ym odcinku było super, drugi odcinek wprowadził trochę głupot, trzeci był miejscami wręcz żenujący, boję się czwartego.

Chyba że ktoś mi wyjaśni dlaczego wszyscy nagle mieli przy sobie nadal te lokalizatory, dostali je na robotę a po robocie powinni je wyrzucić a nie wszyscy trzymają na stoliku/za pasem. Oblężenie w przyczepce dla dzieci też niesamowite, widać że serial mocno kuleje w paru miejscach. Za to przepych, postacie, stworki, pierwsza klasa. No i yoda.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, można chyba zamykać temat xd Po klimacie z początku nie ma już śladu, jest równie głupio albo i gorzej niż w poprzednim odcinku. Tym razem za nostalgiczną przyprawę służy Tatooine. Półgodzinna formuła nie służy uwiarygodnianiu dynamiki relacji między postaciami, a już na pewno nie przy scenariuszach pisanych na kolanie w trakcie przerwy na lunch vega style, gdzie są tylko pomysły na poszczególne sceny, a nie ma żadnych jak w sensowny sposób do tych scen doprowadzić. 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Żebyś się nie spierdolił z drabiny przy tym schodzeniu. Nie wiem ile spaghetti westernów w klimacie s-f widziałeś w żuciu, ale niezależnie od gatunku żaden film ani serial nie wygląda dobrze, gdy ma się wrażenie, że w postprodukcji powycinano sceny, które nadawały sens temu co mówią i robią postacie. Już nawet nie mieli pomysłu na podprogowy marketing maskotek baby yody i oddali go w objęcia menelicy z warsztatu.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Tokar napisał:

Żebyś się nie spierdolił z drabiny przy tym schodzeniu. Nie wiem ile spaghetti westernów w klimacie s-f widziałeś w żuciu, ale niezależnie od gatunku żaden film ani serial nie wygląda dobrze, gdy ma się wrażenie, że w postprodukcji powycinano sceny, które nadawały sens temu co mówią i robią postacie. Już nawet nie mieli pomysłu na podprogowy marketing maskotek baby yody i oddali go w objęcia menelicy z warsztatu.

Po prostu nie patrz jak ci się nie podoba. Robisz, to na siłę i wypowiadasz pomimo, że nikt nie chce tego czytać. Mi jak nie podoba się serial po pierwszym odcinku, to przerywam oglądanie i zapominam.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, McDrive napisał:

Po prostu nie patrz jak ci się nie podoba. Robisz, to na siłę i wypowiadasz pomimo, że nikt nie chce tego czytać.

 

Siła argumentów critical hit. Szkoda że nie dodałeś że mam się nie odzywać jak nie potrafię zrobić lepszego serialu. W pierwszym drugim ani nawet trzecim odcinku nie było specjalnie na co narzekać, ale teraz jest i trzeba być ślepym żeby nie widzieć tego zjazdu. Naprawdę nie interesuje mnie jakie są twoje zwyczaje przy oglądaniu seriali, ja zamierzam oglądać dalej i nadal pisać rzeczy, których  n i k t  nie chce czytać ze specjalną dedykacją dla ciebie.

  • Plusik 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z tą maskotką baby yoda w punkt :) Z każdym kolejnym odcinkiem mam wrażenie, że serial jest tylko po to, by zaprezentować product placement, co by dzieciaki wiedziały co chcą np. pod choinkę. Pierwszy odcinek zapowiadał ciekawą intrygę, ale co nowy ep to kolejna mało interesująca przygoda z fajnymi efektami i tyle. Taki tam serial do kotleta.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Tokar napisał:

 

Siła argumentów critical hit. Szkoda że nie dodałeś że mam się nie odzywać jak nie potrafię zrobić lepszego serialu. W pierwszym drugim ani nawet trzecim odcinku nie było specjalnie na co narzekać, ale teraz jest i trzeba być ślepym żeby nie widzieć tego zjazdu. Naprawdę nie interesuje mnie jakie są twoje zwyczaje przy oglądaniu seriali, ja zamierzam oglądać dalej i nadal pisać rzeczy, których  n i k t  nie chce czytać ze specjalną dedykacją dla ciebie.

Bo na twoje wywody nie ma lepszej wypowiedzi. Sam sobie niszczysz psychikę i marnujesz czas na coś co krytykujesz. Nie ma w tym logiki. Rozumiem jakby ci płacili za recenzje, ale to jest po prostu bez sensu. Wystarczy raz napisać że coś jest kupą, a nie powtarzać to przy każdym odcinku:reggie:

Odnośnik do komentarza

A co tu tak cicho? Po kompletnie żenujących 2 odcinkach pod rząd jest odbicie od dna. Co prawda nadal jest głupio, Mando który przecież zawsze pracuje sam, po raz kolejny pisze się na robotę z jakimiś randomami, o których nic nie wie. Zasadnicza różnica jest taka, że tym razem pisanie scenariusza trwało chyba dłużej niż czas trwania odcinka. Zadbano, by postaciom nadać jakikolwiek rys. Prościutki bo prościutki, ale to już zmienia postać rzeczy, gdy nie są to totalne kartony. Do tego kilka przemyślanych i sprawnie nakręconych scen akcji i od razu ogląda się do bez zgrzytania zębów.

 

Kącik marudy: Mando na przestrzeni 6 odcinków 2 raz robi w chuja swojego zleceniodawcę. Kodeks honorowy na pełnej kurwie. 

Odnośnik do komentarza

Oglądam to bez emocji już, cała ta ekipa z 6 odcinka to 5 woda po kisielu o smaku obcy 4. Cała ekipa poza tym komikiem któremu pozwolili być sobą o dziwo, jest tak karygodnie nijaka że tylko pod nosem powiedziałem sobie: no tak, Hellboy, Harley Quinn i jakiś robot. Cały odcinek ponownie leciał też na słodkich oczkach małego Yody, powoli przestaje to być zabawne. 

Ale największym problemem jest główny bohater którego nie za bardzo da się lubić ani nie lubić, jest bo jest. 

5 odcinek też był nijaki, momentami dziwnie ta cała zbroja wisiała na gównym bohaterze jakby  w ogóle nie miał żadnej muskulatury pod spodem.

Dla mnie duże rozczarowanie i nie ratuje tego fakt jak wygląda obecna trylogia która za 3 dni kończy swój tragiczny byt.

 

Na plus wszelkie postacie i miejscówki ze świata star wars.

 

Przepraszam że mi się nie podoba z góry.

edit: w piatym odcinku zastanawiałem jak to jest że wielki bounty hunter nie ma przy sobie żadnej broni zdolnej zniszczyć AT-ST. Mocno go przerosła ta robota.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Tokar napisał:

Co prawda nadal jest głupio, Mando który przecież zawsze pracuje sam, po raz kolejny pisze się na robotę z jakimiś randomami, o których nic nie wie.

Przysnąłeś na odcinku czy jak? Jak nic nie wie jak zna dwójkę z nich. Przecież nawet jest dialog między nim a babką o starych czasach. 

Odnośnik do komentarza

Po 2 odcinkach jeszcze zapowiadało się fajnie ale jestem po 6 (wczoraj nadrabiałem przed kinem) i no jest źle. Serial z fajnego stał się nijaki. Yoda to bezsensowny merchendise advertisment. Myślałem że w 6 coś się zmieni mamy ekipę i zadanie ale nie. Bohaterowie strasznie nijacy. To rodzeństwo xD Ten kolo z rogami xD I ten komik nie wiadomo po co. Ehhh zmarnowany potencjał. Jeden plus że disney w polsce nie wyszedł oficjalnie to i nie zmarnowałem kasy na ich platformę. Wiem już że nie czekam  na ich premier w polsce. Zostaję przy netflix hbo go i amazon. 

 

Coś czuję że przy tym serialu wiedźmin może być kandydatem do serialu roku xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...