Skocz do zawartości

Star Wars: The Mandalorian - 2019 - Disney Play


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle,

 

Spoiler

przerażenie na twarzy Moff Gideona gdy slyszy ze przyleciał tylko jeden X-Wing a potem "to Jedi". <3 <3 

 

 

ach, no i jeszcze - wielkie brawa dla pana Ludwiga Goranssona który zrobił dwa fenomenalne OSTy w tym roku (Tenat i Mandalorian). Muzyka w Mando świetnie oddaje klimat westernowości serialu a main theme jest słuchany przeze mnie dość często. A teraz ta muzyka w scenie w korytarzu

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mój boże, ależ ten serial to sztosiwo. Właśnie jestem po ostatnim odcinku i wciąż szukam mojej szczęki... Ta końcówka, ten klimat, to wykonanie, ta muzyka, no i historia rozpisana z głową, bez przekombinowania. Przecież ten serial zjada wszystko co Disney wypluł kiedykolwiek z logo SW.

Trochę spoilerów, także uwaga.

Jak zobaczyłem, że wlatuje jeden Xwing to już wiedziałem, że Luke nadchodzi, aż ciareczki przeszły. Zrobił rzeźnie w pięknym stylu, bez jakiś akrobacji po ścianach i 5 metrowych skokach. Sam Mandalorian i Grogu to po prostu cudowny duet, bawiłem się przednio oglądając ich z odcinka na odcinek. No i ta scena końcowa, zapowiadająca historie Boby. Moja jedyna obawa to to, że nie przeskoczą tak masakrycznie ustawionej poprzeczki. Jestem również ciekaw czy wrócą do Grogu kiedyś. Mają furtkę, żeby zrobić nowe filmy, gdy będzie u szczytu formy i przywraca świetność Jedi.



Mandalorian to 10/10 w każdym calu. Disney zapowiedział teraz kilka seriali, ale obawiam się, że na fali Mando poszli w ilość, a nie jakość, a z tego co widziałem to Favreau oraz Filoni nie biorą udziału przy żadnym z nich, chyba że się mylę?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, u55r napisał:

Scena po napisach fajnie wyjaśnia kto będzie bohaterem 3 Sezonu Mandalorian.

Z tego co piszą w internetach (m.in. serwis Variety) to 

Spoiler

The Book of Boba Fett i Mandalorian (3 sezon) to dwa odrębne projekty. Więc podejrzewam, że trzeci sezon skupi się na odbijaniu planety Mandalore i konflikcie głównego bohatera z Bo-Kataną. Ale i tak najlepiej poczekać na jakieś oficjalne info od disneya.

 

A co do finału, to co tu dużo mówić - spokojnie może konkurować z oryginalną/starą trylogią. :obama:

Jedyne do czego można się trochę przyczepić to to, że

Spoiler

w takim Rogue One ci cyfrowo wskrzeszeni aktorzy wyglądali znacznie lepiej, naturalniej, a tutaj młody Mark Hamill jednak trochę kłuł w oczy. Ale to takie czepianie się na siłę. ;) 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...