Skocz do zawartości

GOTY 2018


Gość _Be_

GOTY 2018  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2018

    • Red Dead Redemption 2
    • God of War
    • Celeste
    • Divinity: Original Sin II - Definitive Edition
    • Forza Horizon 4
    • Monster Hunter: World
    • Hollow Knight
    • Marvel's Spider-Man
    • Dead Cells
    • Into the Breach
    • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
    • Pillars of Eternity II: Deadfire
    • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
    • Guacamelee! 2
      0
    • Valkyria Chronicles 4
      0
    • Yakuza 6: The Song of Life
    • Octopath Traveler
    • Kingdom Come: Deliverance
    • Detroit: Become Human
    • Dragon Ball FighterZ
    • Hitman 2
    • Super Smash Bros. Ultimate
  2. 2. Najfajniejsze DLC 2018

    • Assassin's Creed Odyssey
    • Destiny 2: Forsaken
    • Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country
    • Nie grałem w żadne DLC w 2018
  3. 3. Najlepszy remake/remaster 2018

    • Dark Souls Remastered
    • Yakuza Kiwami 2
    • Shadow of the Colossus
    • Diablo III: Eternal Collection NA SWITCHA W BOXIE MOBILINIE
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Spyro Trilogy
    • Nie grałem w żadnego remastera w 2018
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2018

    • Onrush
    • Sea of Thieves
    • Shadow of the Tomb Raider
    • Vampyr
    • Battlefield V
    • Fallout 76
    • Nic mnie nie rozczarowało w 2018
    • RDR 2 Online
  5. 5. Smuteczki i porażki wydawców 2018

    • Głównie porty, remastery i indyki na Switchu
    • Mało jakościowych ekskluzywnych gierek na platformach MS
    • Brak dobrego multiplayera u Sony
    • The Last of Us 2 nadal bez daty premiery
    • Metroid Prime 4 nadal bez daty premiery
    • Nic mnie nie smuciło w 2018

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zagrałem w SoT (bo nawet nie mam Golda, ba teraz to nawet chwilowo klocka nie mam i szukam fajnej oferty pod FH4) więc nie zagłosowałem ale bardzo mi żal, że mój ulubiony kiedyś dev (ich platformówki do tej pory <3 i są nadal mega grywalne), nie zrobił w tych klimatach, z tym settingiem, gry z normalnym zdrowym SP, fabułą, fajnie nakreślonymi postaciami i ciekawymi questami. No szkoda. 

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No trudno winić developerów że chcą robić takie gry jakie im się podobają. 

Cały czas słysze narzekanie że ciąglr to samo, a jak jakiś dev ma na tyle odwagi by zrobić coś nowego to na forumku be, bo to już nie to samo. Ehhhh gracze

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, oni napisał:

No trudno winić developerów że chcą robić takie gry jakie im się podobają. 

Cały czas słysze narzekanie że ciąglr to samo, a jak jakiś dev ma na tyle odwagi by zrobić coś nowego to na forumku be, bo to już nie to samo. Ehhhh gracze

 

Ja nie winie, ja jestem rozczarowany, że to gra nie dla mnie mimo, że klimat, styl graficzny czy niektóre elementy mechaniki mnie urzekają.

 

Co do samej gry to ja właśnie chciałbym  aby w SP były te nowości czyli m.in. nie było wskaźników, a do questów po mapie się docierało, żeby był zachowany ten klimat, ten minimalizm ale nie tylko jako gra usługa, w którą żeby zagrać trzeba płacić dodatkowy hajs i umawiać się (być zależnym od innych aby pograć) na granie. Ja czas na gry mam przeważnie o tak dziwnych porach i tak nagle, że takie gierki nigdy nie będą dla mnie. Sorcia.

 

Jestem rozczarowany, że gierka nie będzie miała SP. Wiedziałem to od pierwszych zapowiedzi i od wtedy było mi szkoda tego trybu. That’s all nie ma co tu doszukiwać się większej filozofii. 

Jednego rozczarował GoW bo np za brak bossów, drugiego SoT za brak normalnego trybu SP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pupcio napisał:

Jeszcze mogliby to zrobić c0rwa dobrze :cool:

(Prawdopodbnie to klasyczna pupciowa prowokacja, ale odpowiem)

 

To co najtrudniejsze zrobili bardzo dobrze. Bo sam koncept pirackiej piaskownicy gdzie gracze wykradają sobie nawzajem skarby (na co wskazuje sam tytuł gry a propos) działa bardzo dobrze i wciąż zapewnia mase radości.

 

Fundament jest solidny, ale to wciąż ohydny early access, grze wciąż (nawet po tych 3 DLC) brakuje różnorodności, potrzebuję więcej questów, broni, przeciwników. Miejmy nadzieje że Rare wykorzysta w końcu ten potencjał, bo od lat nie grałem w nic tak unikatowego.

Odnośnik do komentarza

Goty

1. Super Smash Bros Ultimate - niewiarygodna zawartosc i wykonanie, love letter fanow gier, encyklopedia nintendo, mnogosc trybow, opcji konfiguracji rozgrywki, kazda beleczka menu, wszystko - doszlifowane i idealnie wykonane

2. Spiderman - wiem, ze klon arkham ale przebil oryginal, do tego ta oprawa i bujanie po miescie, kapitalny tytul, bezapelacyjnie dla mnie najlepszy ex ps4

3. Mario tennis aces - zawartoscia nie grzeszy, singiel slaby ale multi i mechanika to czysty uzelezniajacy miod, genialny tytul, pozdrawiam gromitskiego przekota w ta gierke i kinojiego, z ktorym przez trolling sie poroznilem przez ten tytul

 

Dlc

Xenoblade torna - choc slabszy niż podstawka to dalej kawal dobrego jrpg

 

Remaster

Bayonetta2 - choc w sumie rozni sie tylko stabilniejszym framerate od wersji na wiiu ale gra sama w sobie to arcydzielo

 

Wyroznienie tez do dragon balla fighter z w wersji switch, mega udany port z technicznego punktu widzenia super gierki

 

Rozczarowanie

rdr2 - duzo juz pisalem na forum dlaczego

 

Porazki

Microsoft - dalej czekam na przebudzenia gladiatora z czadow x360, same multiplatformy to nie jest droga do nawiazania walki z konkurencja

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Yakubu napisał:

A ile ludzi ogląda tę gierkę na twitchu, bo pamiętam, że to było bardzo ważne?

No był taki moment kiedy gra w czasie bety biła rekordy popularności w mediach, potem przyszła premiera i rozczarowanie zawartością, dziś gra jest już martwa na twitchu

 

@balon Rozumiem i w duzej mierze się zgadzam. Nie każda gra jest dla każdego.

Co do singlowego SoT to sam chętnie bym w takiego zagrał, ale pewnie niestety nigdy taki nie powstanie bo elementy multiplayer zbyt silnie są  związane z rdzeniem gry i gdyby je wyjąć to zostalaby tylko drewniana walka ze szkieletami.

 

Ale zgadzam się też że grze nie zaszkodziłaby nawet w obecnym kształcie jakieś fajne questy fabularne, ciekawe postacie itd. zwłaszcza że wiekszość ludzi odpowiedzialnych za legendarne postaci i charakterystyczne dla Rare dialogi wciąż tam pracuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aphromo napisał:

To moze od razu osobne goty na dana konsole, danego gatunku itp ?

Wlasnie nie, o to chodzi w takich ankietach, wybor ma byc ciezki, bo tylko wtedy wybierzesz najlepszego kandydata.

 

 

Masz prawo do swojego zdania, moim natomiast pozbawiacie nagrody HK, bądź Celeste, bo wiadomo, że wygra RDR2, a rok temu wiadomo było, że wygra Zelda, i chyba co rok wygrywa duża gra.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Obiektywnie srywnie.... Nie ma obiektywizmu przy ocenie gierek jest tylko TWOJA subiektywna opinia

 

Goty:

 

1. Kingdome Come Deliverance

2. Yakuza 6

3. Pillars of Eternity 2

 

wyróznienia dla:

4. Two point Hospital

5. Into The Breach

6. Monster Hunter World

 

Cieszę się że w końcu moje goty 2017 divinity 2 wpadło na listę w tym roku. Ahhh ci konsolowi gracze :ragus:

 

Najfajniejsze DLC - widzę bluber że chciałeś pojechać po ac odyssey ale dzięki tej kategorii mogę na tą wspaniałą grę zagłosować dziękuję:s159:!

AC Odyssey

 

Najlepszy remaster:

Nie grałem jeszcze w kiwami 2 (czekam na pc) więc zagłosuje na dark souls remastered

 

Największe rozczarowanie :

Ani tomb raider ani vampyr dla mnie rozczarowaniem nie były a obie przeszedłem. Po Tomb raiderze wiele się nie spodziewałem ot taka ok gierka a vampyr był wg mnie bardzo dobry. Swoją drogą krzywdzące jest wstawianie vampyra w tej kategorii jak jedyną osobą która na grę narzekała to maus. Widac irc team mocno wpływa na ankietę.

 

Dla mnie największym rozczarowaniem jest God of War, Octopath Traveler i State of Decay 2 . Po wszystkich 3 spodziewałem się duzo więcej i tyle.

 

Smuteczki i porażki wydawców 2018.

Dla mnie tutaj remis między exami switcha i ms. Obie firmy mocno w tym roku dołowały. Niby MS ratuje forza horizon 4 ale wyścigi to nie mój konik więc fuck you ms.

 

 

 

Co za rok jak myslałem że tamten był goty to w tym znowu tyle dobrych gierek było. Przeszedłem wszystkie głośne tytuły tego roku i wiele indyków (poza detroit ale na cage ja mam już uczulenie) i mógłbym do goty nominować z 10 gierek a każda by na to zasłużyła. Wspaniały rok. Dobrze że teraz dali mi 3 miesiące odpoczynku czas pokończyć co się rozgrzebało (valkyria, dragon quest etc) i posprawdzać gierki darmowe (sniper elite 4 to (pipi)) .

 

A szkoda że TRZEBA w każdej kategorii zagłosować. Musiałem na onrusha zagłosować w rozczarowaniach chciaż tak naprawdę w tej kategorii nie zgadzałem się z doborem kandydatów. Onrush wybrałem po prostu dlatego że w to nie grałem xD a chciałem zagłosować w innych kategoriach.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Najfajniejsze DLC - widzę bluber że chciałeś pojechać po ac odyssey

Wcale nie chciałem, nigdy AC nie pojawił się w glosowaniu na GOTY więc chociaż w ten sposób chciałem wyróżnić twoją ulubioną grę

2 godziny temu, blantman napisał:

Swoją drogą krzywdzące jest wstawianie vampyra w tej kategorii jak jedyną osobą która na grę narzekała to maus. Widac irc team mocno wpływa na ankietę

Ankiete tworzyłem sam nie z ircem, na Vampyra czekałem bo po świetnym Life is Strange liczyłem, że dostane chociaż solidną, dobrą grę 7+ no a jest gorzej, ogólnie gra jest uznawana za rozczarowanie więc się tam znalazła. 

43 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Zakładającego wątek.

a ciebie coś nadal boli :rotfl: zdrowyjechowy?

38 minut temu, Square napisał:

Wywalić ankietę i wszyscy niech wpisują w poście. Ewentualnie zebrać propozycje i wtedy dać wszystko do wyboru jednej pozycji w każdej kategorii.

Co roku jest ankieta w takiej formie plus głosowanie postem i moim zdaniem tak jest ok. 

33 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Powinny być dwa tytuły gry roku, osobny dla indyków!

Nie ma miejsca na rynku na podziały, to już nie te czasy, od kilku lat jak organizuje glosowanie na goty to zawsze gry są w jednej kategorii (wczesniej było wyróżnienie na handheldy i stacjonarki ale to się zmieniło też) i potem zostanie podsumowane top 10 w którym rok temu Cuphead był bardzo wysoko, proszę możesz sobie zobaczyć w pierwszym poscie podliczoną klasyfikacje 

 

35 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Podbijam. Wystarczą posty, chyba nic wielkiego się już w tym roku nie ukaże więc nie ma strachu że jakaś gra zostanie potraktowana niesprawiedliwie.

Głosowanie jest do końca stycznia, spokojnie dodam pewnie Smasha do tego (dzisiaj wrzuciłem też nowego Hitmana oraz F76 i BF V do rozczarowań jak orzeszek chciał) 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...