Skocz do zawartości

GOTY 2018


Gość _Be_

GOTY 2018  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2018

    • Red Dead Redemption 2
    • God of War
    • Celeste
    • Divinity: Original Sin II - Definitive Edition
    • Forza Horizon 4
    • Monster Hunter: World
    • Hollow Knight
    • Marvel's Spider-Man
    • Dead Cells
    • Into the Breach
    • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
    • Pillars of Eternity II: Deadfire
    • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
    • Guacamelee! 2
      0
    • Valkyria Chronicles 4
      0
    • Yakuza 6: The Song of Life
    • Octopath Traveler
    • Kingdom Come: Deliverance
    • Detroit: Become Human
    • Dragon Ball FighterZ
    • Hitman 2
    • Super Smash Bros. Ultimate
  2. 2. Najfajniejsze DLC 2018

    • Assassin's Creed Odyssey
    • Destiny 2: Forsaken
    • Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country
    • Nie grałem w żadne DLC w 2018
  3. 3. Najlepszy remake/remaster 2018

    • Dark Souls Remastered
    • Yakuza Kiwami 2
    • Shadow of the Colossus
    • Diablo III: Eternal Collection NA SWITCHA W BOXIE MOBILINIE
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Spyro Trilogy
    • Nie grałem w żadnego remastera w 2018
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2018

    • Onrush
    • Sea of Thieves
    • Shadow of the Tomb Raider
    • Vampyr
    • Battlefield V
    • Fallout 76
    • Nic mnie nie rozczarowało w 2018
    • RDR 2 Online
  5. 5. Smuteczki i porażki wydawców 2018

    • Głównie porty, remastery i indyki na Switchu
    • Mało jakościowych ekskluzywnych gierek na platformach MS
    • Brak dobrego multiplayera u Sony
    • The Last of Us 2 nadal bez daty premiery
    • Metroid Prime 4 nadal bez daty premiery
    • Nic mnie nie smuciło w 2018

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, milan napisał:

blant ma rację,  100% rację głosowania mają tylko  osoby które grały  we wszystkie gry  w ankiecie, a  takich  może są dwie, jedna. Cała reszta to plebiscyt popularności  a nie goty.

ja tam zagrałem w 11 gier z tych, których jest głosowanie ale mam plany na zagranie w praktycznie każdą (oprócz bijatyki dragon ball) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oni napisał:

Głosowanie na GOTY  nie ma sensu, bo dla kogoś może to być nawet RDR2

 

Czuje że nieuchronnie zmierzamy do momentu w którym zaczniemy dyskutować o wadach głosowania demokratycznego. 

 

Do głosowania na grę roku możesz podać każdą, najgorsze po prostu dostaną najmniej głosów. Z rozczarowaniem jest problem, bo zazwyczaj rozczarowaniem roku dla każdego jest gra, od której dużo oczekiwał, więc twój komentarz jest głupi.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, zdrowywariat napisał:

Głosowanie na rozczarowanie roku nie ma sensu, bo dla kogoś to może być nawet RDR2.

 

Dziwi mnie Ficek, że to zminusowałeś, gdy sam płakałeś nad RDR2 w odpowiednim temacie. Jesteś bardzo niekonsekwentny. Widzisz dla mnie rozczarowaniem było niegdyś U4, a dla niektórych to był sztos (szanuję), więc jak widać bez sensu jest głosowanie na rozczarowanie roku.

Odnośnik do komentarza

Jak twojego rozczarowania nie ma w ankiecie to glos mozesz oddac postem, logicznym jest, ze w ankiecie nie zamiesci sie wszystkich typow w obojetnie jakiej kategorii

 

Dlatego od zawsze jak to prowadzil bluber prócz ankiety mozna bylo głosowac postem,  a w pomysle rayosa niby glosowac sie bedzie ankieta ale poprzedzi to temat propozycji postami wiec tez nie bedzie ryzyka, ze cos ktos przeoczy

Odnośnik do komentarza

Bez narzuconych z góry typów, wiadomo że rozczarowanie roku ma wtedy sens. Osobiście jestem jeszcze za rozdzieleniem RDR2 od Celeste, bo stawianie tych gier w szranki nie ma (dla mnie) sensu, ale będzie jak większość chce. Więc żaden ze mnie jehowy, bo podałem tylko swoje propozycje, zaznaczając że niech decyduje większość.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

1. GoW  siadlo jak cholera

2. Spiderman czysty fun z gry

3. pozniej cos dopisze

DLC...jeszcze nie gralem w Spidera 

Rozczarowanie...zdecydowanie RDR2, do tej pory mam 50% gry co na mnie jest strasznie slabym wynikiem gdzie od premiery minelo poltora miesiaca a gra powinna peknac w dwa tyg, ciekawe czy wgl skoncze

Remaster..Shadow of the Colossus 

Smuteczki...brak 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ficuś napisał:

Dlatego od zawsze jak to prowadzil bluber prócz ankiety mozna bylo głosowac postem

To nawet wcześniej było jak Mazzeo tworzył ankiety też już istniało, ale jak widać to przerasta ludzi. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kinoji napisał:

Roman ale musisz zrozumieć, że każdy może zagłosować na cokolwiek chce. Ankieta to taka opcja dla tych, co chcą rozdać punkty po równo albo nie chce im się pisać posta. Jeśli dla kogoś rdr2 był największym rozczarowaniem to da to w poście i już. Te typy NIE SĄ narzucone. 

 

No ok, teraz rozumiem, ale ktoś tu miał problem z Vampyrem, i nikt nie liczył się z jego zdaniem, tylko został wyśmiany. Pamiętajmy, że powinno się szanować czyjeś zdanie. Skoro ja uważam, że powinien być podział na dwie kategorie gry roku to jest to moje zdanie. Nie rozumiem głupich tekstów blubera o jehowym. Kto tu jest jehowym w takim razie, ten co ma inne zdanie, czy ten co nie liczy się ze zdaniem innych?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rayos napisał:

Wystarczyłoby zrobić ankietę nie w listopadzie a w styczniu 2019 (żeby faktycznie wybrac goty 2018), zrobić podobnie jak z bezbekami : tydzień, dwa nominacji do GOTY, potem tydzien, dwa zamkniętej ankiety gdzie oddawaloby się już głosy na nominowane wcześniej gierki. Problem solved 

amen

 

chory pomysł robić ankietę na początku listopada kiedy jeszcze wyszły takie crapy jak F76 czy niezły Spyro i kilka innych gier.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Da się usunąć głos w ankiecie @_Be_? Czy jeżeli już zagłosowałem to już przepadło? Jeżeli się nie uda to najwyżej nie bierz pod uwagę tego posta podczas zliczania

 

Gra roku 

1. Spiderman 

2. Hollow Knight

3. Forza Horizon 4

Najfajniejsze DLC

Nie grałem w żadne DLC w tym roku (chyba)

Najfajniejszy remaster

Nie grałem w żadnego remastera, ale zagłosuje na Spyro za solidną robotę

Największe rozczarowanie

Tu mam trudny wybór bo grałem w Onrush, Sea of Thieves i Tomb Raidera i wszystkie te gry uważam za dobre lub bardzo dobre. Ale zagłosuje na Sea of Thieves, bo pomimo tego że bawię się przy grze bardzo dobrze i gra dostała kilka DLC, to trudno nie być rozczarowanym zawartością na premierę i nie odnieść wrażenia że to wciąż (niestety) niewykorzystany potencjał. Każdy chyba oczekiwał od niej więcej. 

Porażki wydawców

Polityka Microsoftu - trzeba od nich wymagać, aby wydawali gry w lepszym stanie i jakości. 

Odnośnik do komentarza

Goty 2018 - RDR2, no nie da się inaczej

Najfajniejsze DLC - nie grałem w żadne DLC w tym roku

Najfajniejszy remaster - Spyro Reignited Trilogy

Największe rozczarowanie - porażka Fallouta 76

Porażki wydawców - wydanie PlayStation Classic w takiej formie, w jakiej jest. Na równi stawiam żenadę związaną z X018 - wydarzenie hajpowane przez media, które dało mi raka i zmyło uśmieszek z twarzy

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...