Skocz do zawartości

PSX Extreme 256 + Kalendarz Gracza 2019


Oceń okładkę PSX Extreme 256  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 256



Rekomendowane odpowiedzi

To lepiej pomińcie reckę tego syfu, bo redaktory raczej go chwalą :) Ale spokojnie, ocena jest niska choć i tak moim zdaniem za wysoka.

 

Kupiłem i czytam. Kalendarz jest super, tylko za rok zmieńcie ten kolaż na końcu. Przydałoby się coś nowego, może jakieś fotki z redakcji. Bardzo fajne są za to wspominki z lat 90tych o Szaraku i fotki które im towarzyszą. 14 letnia Monika gorąca laska, hehe :) A najlepsza jest fotka i komentarz Gamery, to lubię! Bardzo fajnie opisaliście PlayStation Classic i gry do niego wgrane. Dopiero teraz czytając te opisy zdałem sobie sprawę jaka to jest kupa i że zmarnowano potencjał na genialny retro gadżet. Kasuję pre-order. Co tam jeszcze... fajny tekst o detalach RDR2. Niesamowita jest ta gra, jak chodzi o takie smaczki. Lubię jak wracacie do niektórych tytułów. Tyle ode mnie, wracam do czytania o schronach.

 

PS: Do zobaczenia Rozbo i powodzenia w nowej pracy.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Cytat

 

ale przede wszystkim - świetni ludzie bez wyjątku - LadyDiesel, Muminek, Matador, Xmachine, Daaku, drPain, Gomlin, Bieluk, REALista, Big Jack, Cherubinek, Sycho, ghost, Wojab, TyskiPL, KamilossPL, Dominik Hyży, mlodziany, Liquid Snake 2.0., Giovanne, vladpaskovich, Tomasso_34, Zangiew, Piwo_HD, Ellie 94 i wszyscy inni, których nie ogarnęła w tym konkretnym momencie moja pamięć, a którzy na pewno na tej liście powinni się znaleźć.

Dziękuję również całej wspaniałej ekipie moderacji, ludzi zawsze pełnych werwy i dobrej woli, z którymi rozmowy zawsze były dla mnie największą przyjemnością - Alexy, Mashi, Drunkparis, Person, Tsurugi, Montana.

No i oczywiście dzięki dla całej redakcji PPE - Roger, Perez, Wojtek, Musiol, Zax i Igor  - jesteście the best!

 

Kurde, tyle osób i nikogo z forumka. Szkoda że Zgredy tu nie siedzą (poza wyjątkami).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Rozbo, dziękuję za wszystkie teksty"okołogrowe",recenzje,playtesty pisane z wyjazdów.

Za głos umiaru,rozsądku w komentowaniu kontrowersyjnych, gorących spraw.

Z Twoich tekstów zawsze biło szczerością i pasją.

Dobra,kończę bo pachnie stypą,a tu trzeba się cieszyć z nowych perspektyw.

Do gościnnego przeczytania.

Dzięki.

Edytowane przez Tokugawa1982
błąd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...