Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi troche sztampowo, ale wierze w Obisidian. Chcialbym tylko wiecej info nt. elementow gameplayu (feeling z strzelania), rozwoju postaci (cos ala VATS? moze jakies bionics?) itd.

 

Dali date 2019 wiec pewnie duzo gry juz maja. Mam nadzieje, ze to bedzie polowa 2019, a nie koncowka. Polowa roku to chyba najlepszy czas zeby wrzucic nowe IP.

Odnośnik do komentarza

Troche info:

  • RPG z fabułą określaną przez decyzje gracza: Zgodnie z tradycją, do której przyzwyczaił nas Obsidian, rozwój rozgrywki w The Outer Worlds zależy wyłącznie od ciebie. Twoje decyzje wpływają nie tylko na przebieg fabuły, lecz także na twoją postać, historie twoich towarzyszy i zakończenie gry.
  • Możesz mieć słabe punkty. I to dobrze: Nowością w The Outer Worlds jest koncepcja słabych punktów. Wiarygodni bohaterowie posiadają wady, z którymi muszą się zmagać. System gry śledzi twoją rozgrywkę i analizuje, z czym nie radzisz sobie najlepiej. Wciąż atakują cię raptidony? Wybranie słabego punktu „raptifobia” spowoduje, że podczas walki z tymi istotami twoja sprawność będzie obniżona, w zamian jednak otrzymasz natychmiast dodatkowy atut dla swojej postaci. Ta opcjonalna mechanika w grze pozwala ci stworzyć podczas eksploracji Halcyonu dokładnie taką postać, jaką chcesz. 
  • Poprowadź swoich towarzyszy: Podczas swojej podróży przez najodleglejszą z kolonii poznasz szereg postaci, które zechcą dołączyć do twojej załogi. Każda z nich posiada własne umiejętności, zadania, motywacje i ideały. Od ciebie zależy, czy pomożesz im osiągnąć ich cele, czy też wykorzystasz ich jedynie do realizacji własnych planów.
  • Eksploruj korporacyjną kolonię: Halcyon to kolonia na skraju galaktyki będąca własnością korporacji i sterowana przez jej zarząd. Kontroluje on wszystko... poza kosmicznymi potworami, które pozostały po nie do końca udanym projekcie terraformacji dwóch planet układu. Znajdź swój statek, skompletuj załogę i odkrywaj osiedla, stacje kosmiczne oraz inne fascynujące miejsca w Halcyonie.
Odnośnik do komentarza

Co ja tu czytam? Ja mam mega jaranko. Może tym razem nie będzie bugfestu (bardzo na to liczę, chce żeby ta firma się rozwijała i szła do przodu a nie w ślady bethesdy czy bioware) ale przynajmniej jest pewność że dostarczą solidnego rpga z fajnymi mechanikami.

Ciekawe jak strzelanko no i ten art design rzeczywiście troszkę dziwny, z początku myślałem że to borderlands.

starfield będzie zaorany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...