Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, SetoPL napisał:

A co jeszcze ciekawego wychodzi z RPG ?

Cytat

Disco Elysium is undoubtedly a Detective RPG masterpiece that will be regarded as one of the benchmarks with which we compare all future endeavours in the isometric RPG genre.

 

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to ze statek bedzie tylko na pokaz, szkoda.

 

Dodatkowo cala ta smieszkowa otoczka srednio mi pasuje, podobnie z nowym Wasteland'em 3, nie czaje co oni wszyscy tak ostatnio w te smieszki ida, no fajne to bylo w Falloutach ale nie jako motyw przewodni, tylko jako dodatek.

 

Tak czy siak, oby byl dobry szpil ktory bedzie mozna przegryzac okazjonalnymi meczykami w Modern Warfare.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bansai napisał:

Tak czy siak, oby byl dobry szpil ktory bedzie mozna przegryzac okazjonalnymi meczykami w Modern Warfare.

Postawiłem na taką samą strategię. 

 

No, chyba, że coś zniszczą w reckach, wtedy się zobaczy.

 

Ale przecież Elexa niszczyli, a ja śmiałem się z frajerów i przez błędy w grze patrzyłem wirtualnej śmierci w twarz co chwila. 

I wygrałem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Orzeszek napisał:

Bordery 3? 

Czyli jedna gra na kilkadziesiąt (jeśli mówimy np. tylko o tych większych tytułach), które wychodzą rocznie? No to faktycznie - 'wszyscy ostatnio idą w te śmieszki'.

 

14 minut temu, 20inchDT napisał:

Dlatego, bo humor jest tak suchy jak filmy Marvela. Jak będę chciał się pośmiać, to włączę Jima Jefferiesa czy innego dobrego komika.

Nie wiem, bo jeszcze nie grałem, a nie będę oceniał po paru zwiastunach co widziałem. A jak będę chciał coś poważnego i smutnego, to sobie włączę jakiś kanał informacyjny. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MBeniek napisał:

Czyli jedna gra na kilkadziesiąt (jeśli mówimy np. tylko o tych większych tytułach), które wychodzą rocznie? No to faktycznie - 'wszyscy ostatnio idą w te śmieszki'.

 

Nie wiem, bo jeszcze nie grałem, a nie będę oceniał po paru zwiastunach co widziałem. A jak będę chciał coś poważnego i smutnego, to sobie włączę jakiś kanał informacyjny. 

No ok to zacznijmy od tego, co to śmieszkowanie.  Jeśli chodzi o strzelanki z „jakimś humorkiem” to z dużych tytułów był far cry new dawn, rage 2, wolf dwie siostry, gearsy 5, bordery 3,  pojawiło się dlc do destiny 2, tyle z głowy, już pomijam indyki i inne symulatory gęsi.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Gearsy smieszkowe przez 2 suche żarty na krzyż? FAR Cry też jakoś za specjalnie przesmiewczy nie jest, Rage za to miał chyba Jeszce mniej fabuły niż loot shoter Borderlands. Outer Worlds wygląda dobrze, oby feeling broni byl dobry - na pewno się sprawdzi, jak tylko Borderlands się znudzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...