Skocz do zawartości

Xbox Scarlett - przecieki, przewidywania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

No z tą dobrze zapowiedzianą konsolą to bym nie przesadzał. Przy obecnej pozycji MS na rynku konsol, już teraz powinna być zaprezentowana ostateczna nazwa konsoli i jakiś zarys jej wyglądu. Z drugiej jeśli MS ma wy(pipi)ane na konsole o czym może świadczyć to jak skupiają się na promocji GP czy xClouda to w tym przypadku chyba wszystko jedno. Tak czy siak, dobrą zapowiedzią bym tego nie nazwał. A jeśli Sony pokaże w tym roku nowe Playstation w pełni to mają pozamiatane w następnej generacji jeśli chodzi o hardware.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Myśle że dostaliśmy wystarczająco informacji, jak na zapowiedź sprzętu który wyjdzie dopiero za 1,5 roku. Microsoft potwierdził że idzie mocno w gierki bez jakiś kinectowych wynalazków, konsola będzie mocna, będzie raytracing i ssd, a do tego wsteszczna kompatybilność gier i akcesorii. Całkiem nieźle jak na korporacje mającą wyj.ebane na konsole ;)

 

Myśle że to ważniejsze niż pokazanie zarysu pudełka i nazwy.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
50 minut temu, hav7n napisał:

Czemu niby zla zapowiedz? W stylu Project Scorpio, przeciez nie beda zapowiadac wszystkiego na ponad rok przed premiera. Byla gadka o SSD, RT, 120fps i 8k czyli to samo co u sony tylko w formie filmiku, a nie artykulu.

 

By pokazali detale i specyfikacje to przecież SONY BY ICH PRZEBIŁO. Zawsze lepsza taka prezentacja niż to 

luuweghrxxp4swwmney4.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Detale to specyfikacja. Poza tym ja mówię o budowaniu świadomości wśród przyszłych nabywców. Nasza konsola nazywa się tak i wygląda tak. Next-gen. Szczególnie, że MS musi nadrabiać straty. Pytanie tylko czy chce? Sam liczyłem na coś więcej niż ten zaprezentowany marketingowy bełkot jaka to nasza konsola jest wyjątkowa itd. 

Odnośnik do komentarza

IMO mysza miał nierealne oczekiwania, zapowiadanie konsol na ponad rok przed premierą jak ps5 i scarlet to coś bez precedensu wcześniej, nikt wcześniej tak nie robił i chyba ma na celu bardziej zbudowanie poczucia stabilizacji u konsmentów niż kręcenie hajpu. Na ekscytacje przyjdzie poczekać bliżej premiery.

 

Dla mnie osobiście ważniejsze były te informacje i wizja którą przestawili niż jakiś zarys pudełka czy nazwa konsoli

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
17 minut temu, MYSZa7 napisał:

Detale to specyfikacja. Poza tym ja mówię o budowaniu świadomości wśród przyszłych nabywców. Nasza konsola nazywa się tak i wygląda tak. Next-gen. Szczególnie, że MS musi nadrabiać straty. Pytanie tylko czy chce? Sam liczyłem na coś więcej niż ten zaprezentowany marketingowy bełkot jaka to nasza konsola jest wyjątkowa itd. 

 

No pewnie pokażą bliżej premier żesus chrystus. Przecież jak by pokazali teraz konsole mając rok do premiery to przecież ludzie by już zapomnieli o tym. Patrz jak apple buduje hype, robi jakiś key-note, wypuszcza wyglad i cene i za parę miesięcy masz konsole do kupienia. Xbox One był pokazany w maju, w sprzedaży był już w listopadzie, PS4 pokazali w lutym 2013  i w tym samym roku konsole wypuscili a wyglad pokazali dopiero na e3 z tego co pamiętam 

 

Cytat

The console will be arriving in the holiday season of 2013, though unfortunately no pricing details were given, and Sony didn't provide any glimpses of the new hardware.

 

I tez wygląd, cene itp pokazali przy okazji konferencji na E3. Czyli przy okazji PS4 Sony tez miało wyj,ebane na konsole? xD

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ale co Ty Bartek z Daddim takiej wścieklizny dostaliście? Miałem inne oczekiwania i tyle. Dla mnie MS mógł zyskać fajną przewagę, gdyby ujawnił trochę więcej. A Sony na ten moment nic nie musi, szczególnie po wczoraj. To oni zdominowali rynek, choć coś czuje, że ta pewność siebie może ich trochę zgubić.

 

A co do PS4 z tego co pamiętam chyba pojawiła się zajawka tego wyglądu (?). No i sukces PS4 zawdzięczałbym bardziej fatalnej prezentacji One niż samemu Sony. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.