Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

a nie jest tak ze trzeba zbic wieksza polowe hp aby to nam zaliczylo killa a nie frendowi ?? co do skrzynek to do 10 poziomu sa co lvl powyzej 10 juz leca co dwa, powyzej 20 co 3...szkoda tylko ze czesto zdarzaja mi sie lagi (zawsze na poczatku meczu) w takich momentach jak ten...

 

 

Kill zalicza się tylko wtedy jak ty kogoś powalisz i obojętnie kto go dobije. Jeżeli dobijasz już leżącego gościa i robisz mu finiszera to nie zaliczy CI kila, jeżeli to nie ty go powaliłeś.

Co do skrzynek apex to do 20lvl lecą co lvl później lecą co nieparzysty lvl do 40lvlu czyli co drugi lvl, a powyżej 50 lvlu nie lecą już wcale. Sam mam już 60 lvl i skrzynki dawno na oczy nie widziałem. Czytałem gdzieś ze twórcy pisali ze tylko 40 skrzynek jest darmowych.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem bug, że po powalenie zdjęli mi tarczę a moja postać dalej się nią zasłaniała (nie było widać tarczy ale rękę miała wyciągniętą) i czołgała się z taką prędkością jakby miała tarczę. Po podniesieniu mogłem się toczyć w żółwim tempie. Nie dało się biec, nie dało się iść tylko sunałem z taką prędkością jak przy powaleniu i tarczą.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MierzejX napisał:

Ja miałem bug, że po powalenie zdjęli mi tarczę a moja postać dalej się nią zasłaniała (nie było widać tarczy ale rękę miała wyciągniętą) i czołgała się z taką prędkością jakby miała tarczę. Po podniesieniu mogłem się toczyć w żółwim tempie. Nie dało się biec, nie dało się iść tylko sunałem z taką prędkością jak przy powaleniu i tarczą.

Aaaa to widziałem jak jeden kolo z drużyny miał to samo. Powalili go, ale go zrespiłem. Został z tyłu mocno i złapała go strefa, ale myślałem że po prostu nie jest przy konsoli. Potem koles go znowu uleczył a ten dalej z tyłu i się wlecze. W końcu go zostawiliśmy bo zostawał ciągle poza strefą. Ciekawe.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj i mnie dorwał pewien błąd w grze, gram ze znajomymi dobra runda bo ostatnie trzy ekipy na polu walki zostały a tu zonk i wywala mnie do menu i pisze że lider wyszedł . O Jezu jak się zdenerwowałem

 

LEAK: Apex Legends Season 1 to Feature Both Paid & Free Battle Passes Miałem kupić tą paczkę za 40 zł by wesprzeć produkcję ale chyba poczekam i kupię ten płatny sezon

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...