Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Yakubu napisał:

Nie wolisz sobie zmienić trybu ognia na pojedyncze pestki jak masz typów na daleko?

Akurat w tamtym momencie nie myślałem za bardzo o tym

4 godziny temu, giger_andrus napisał:

Fajna akcja ale jak na taki etap rozgrywki to byłeś goły : )

Słaby drop po drodzę, ale auto pompka zawsze mnie ratuje na bliskie dystanse jak widać :cool: 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Akurat w tamtym momencie nie myślałem za bardzo o tym

Słaby drop po drodzę, ale auto pompka zawsze mnie ratuje na bliskie dystanse jak widać :cool: 


Świetnie wykorzystałeś element zaskoczenia w domku.
Ale koniec rozgrywki z białym pancerzem (fiolet dopiero zebrałeś) i bez plecaka.... szacun !

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

ja juz mam jakies 40h przegrane na Originie i to pierwszy Free to Play jaki scalakuje! Ciezko sie gra na padzie przeciwko ekipom CSa, ale jakos daje rade, pierwsza gra, w której sam kupie jakis karnet sezonowy, bo oderwac sie nie moge!

a z ciekawosci...czemu nie na ps4??

@giger_andrus Mi niedlugo stuknie setka wygranych meczy xD

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

ja juz mam jakies 40h przegrane na Originie i to pierwszy Free to Play jaki scalakuje! Ciezko sie gra na padzie przeciwko ekipom CSa, ale jakos daje rade, pierwsza gra, w której sam kupie jakis karnet sezonowy, bo oderwac sie nie moge!

 

Ja zrezygnowalem z grania na padzie w tej grze na PC i przenioslem sie na PS4. 

 

Przynajmniej to jest jedyna gra dla ktorej odstawilem granie w Fortnite.

 

Mam juz +40 zwyciestw, ale juz powoli meczy mnie bieganie z nieogarnietymi randomami i Respawn MUSI wrzucic tryb SOLO/ Duo.

 

Wydalem tez troche kasy na lootboxy i praktycznie nic ciekawego nie dostalem. To jest jeden z najbardziej rakowych systemow jaki widzialem w grze. Mam 940 metali i nadal nie moge odblokowac legendarnego skinu, bo wszystko kosztuje po 1200

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...