Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Pograłem więcej i możliwość zaznaczania wszystkiego powinna być w każdej grze sieciowej, czy to zbędny loot, zaznaczanie przeciwników, czy kierunku zwiadu imo strzał w dziesiątkę.

 

ciekawe czy za pieniążki dadzą ten pistolet z tytanowego Janusza 1 i 2 co sam banie strzela bez celowania :nosacz3:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Genialna jest ta umiejętność Bloodhound'a który widzi że ktoś tędy przebiegł ileś sekund temu, robił wślizg, otworzył drzwi czy korzystał z liny. No LA GENIALE :wub:

p.s Apex ma już 2.5mln graczy. Przy f2p nie wiem czy to dobra liczba ale pewnie nie najgorsza.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Orzeszek napisał:

możliwość zaznaczania wszystkiego powinna być w każdej grze sieciowej, czy to zbędny loot, zaznaczanie przeciwników, czy kierunku zwiadu imo strzał w dziesiątkę.


Kurde, to jest faktycznie zayebisty motyw - coś takiego jest też w Ring of Elysium i bardzo mi tego w PUBGu brakuje, bo te ciągłe "eee... jest tam za drzewem, za skałą, na balkonie tej stodoły, no tej wielkiej, drewnianej!!!" trochę niszczy płynność rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza

No ja też dzisiaj przysiadłem i siadł winek z randomami z 7 killami

 

qTtFUmW.png

 

Nigdy nie lubiłem zbytnio gierek BR(szczególnie na padzie), ale tutaj mi się gra sakramencko. Świetny motyw z ultem(bloodhound imo najfajniejsza postać) + do tego fajny feeling strzelania i wsiąkasz od razu. Chyba na dłużej przysiądę do tej gierki :banderas: 

 

Btw, jest tutaj jakiś mmr?

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 5.02.2019 o 20:59, MYSZa7 napisał:

a TF 3 zdechł.

Też nie wiadomo czy TF 3 zdechł, w tym roku ma ukazać się jeszcze jeden tytuł spod szyldu Titanfall (chociaż przy apex nie ma słowa titanfall więc może nie zbyt precyzyjnie się wypowiedziałem). Kwestia jest taka, że EA zabiło nie zabilo, jak zobaczyli jak się gra sprzedała to raczej normalna sytuacja, że trzeba coś przemysleć w tej kwestii. 

 

Godzinę temu, sprite napisał:

Btw, jest tutaj jakiś mmr?

Szczepionka mmr? 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, da$io napisał:

Dziwi mnie ogromnie, że dali tak dobrą grę za darmo, przecież to EA. Pewnie chcą odkupić swoje winy, dziady.

Jedyne co chcą odkupić to pieniążki xd

Zobaczyli jak darmowy Fortnite bije wszystkie możliwe rekordy, więc też próbują coś uszczknąć

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
23 godziny temu, Wredny napisał:


Kurde, to jest faktycznie zayebisty motyw - coś takiego jest też w Ring of Elysium i bardzo mi tego w PUBGu brakuje, bo te ciągłe "eee... jest tam za drzewem, za skałą, na balkonie tej stodoły, no tej wielkiej, drewnianej!!!" trochę niszczy płynność rozgrywki :)

W Battlefieldzie V też jest takie zaznaczanie.

Odnośnik do komentarza

Żadne BR do tej pory mi nie podeszło oprócz Apexa, miód po prostu! Tempo, dynamika, feeling, movement UFFFFF jazda bez trzymanki. Dziś z randomami wszedł win w którym miałem 12 killi z czego chyba tylko 2 nie z shotguna :obama: Najpierw Peacekeeper a później Mastiff spadł w paczce z nieba i tym się tak mieli z bliska, że ludzie są bez szans o ile masz dobrego stacka shielda. Shotguny jak na razie mój ulubiony typ broni, i moim zdaniem są trochę OP więc trzeba korzystać przed nerfem :shotgun:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.