Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu odblokowałem Caustic i mam pełen skład. Teraz pobawie się w zrobienie wszystkich trofeów. Jeszcze 6 poziomów do 50 lvl, nabić 5k dmg jako Wraith, Caustic i Pathfinder i wygrać jako Caustic:) Wczoraj prawie się udało to ostatnie ale trafiłem na głupków w składzie, dali się wybić w głupi sposób a wystarczyło poczekać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najtrudniejsze osiągniecie to zaloazyc zloty hełm i zbroje w 1 meczu ^^ Przez te 50h może z 2 razy miałem szanse, raz nawet nie poprosiłem znajomych, bo pomyślałem,ze do 50 levelu to wpadnie na luzie, 2 raz randomy nie mogły sie zdecydować czy rzucić czy nie xD

Odnośnik do komentarza

ja to zdobyłem gdzies na początku. Po prostu fuks:) Miałem już raz złotą broń, plecak, hełm, zbroje i Krabera :D Trzeba było zrobić screena. Zginąłem bez oddania strzału :D

 

Kim najczęściej gracie? Ja Lifeline bo jak nikt nie wybiera to ja biorę. W klażdym składzie powinna być IMO. Lubie też Mirage bo potrafi super zamieszanie zrobić i Bangalore za zasłone dymną. Za to kompletnie nie trawię Gibraltara.

Edytowane przez qraq_pk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No, ale Mirage to jest jednak beka. Jak dłużej pogra się przeciwko niemu jego skille stają się kompletnie przewidywalne. Pasywka bezużyteczna, skill banalny do rozróżnienia i ten ult, który jedynie do czego się nadaje to do wycofania i to też kiedy walczy się na płaskim terenie, bo gdy przeciwnik jest wyżej to pozamiatane. Łatwo go zauważyć kiedy jest niewidzialny. Zdecydowanie powinien dostać buffa.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wykupiłem Mirage i 3 razy pod rząd z randomami był win. Także nie zgodzę się, że jego skille są bezuzyteczne. 

Wcześniej zawsze grałem Murzynką, która często mnie ratowała swoim skillem leczenia.

 

17 minut temu, Pupcio napisał:

gruby najgorszy, jak można grać tym śmieciem xD

 

Jak gra się z randomem, który go wybrał to robi wtedy dobrze za decoy. Jego grube dupsko przysłania pół mapy :yao: 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Twórcy Apex poszli w końcu po rozum do głowy i za cheaterke bany lecą na sprzęt, nie tylko na konto. Zaczyna się lament na forach oszustów, którzy próbują wszystkiego od zmiany oprogramowania, sieci, adresów IP i nie mogą się dostać do gry. Nagle "Nikt już nie chce cheatowac" xD

Nie rozumiem dlaczego tak długo im to zajęło, skoro w takim Fortnite system antycheat działa właśnie w ten sposób od początku! 

Edytowane przez easye
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...