Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dzisiaj po dłuższej przerwie na PRO i jak dla mnie nadal jest daleko do gry zadowalającej. Nie wydaje mi się, żeby gierka była tak obciążająca, bo przy niższych rozdziałkach na PC działa jak złoto, tutaj zdecydowanie za często gubi klatki, lagi to i na PC się zdarzają - ale tutaj... niedań borze wyląduje więcej ekip niż 2 na statku, to można klatki animacji liczyć! Najbardziej irytuje mnie zaś dźwięk - albo za późno słychać wystrzał przeciwnika (jakby było jakieś opóźnienie), albo w ostrej zadymie ewidentnie nie słychać wszystkich strzałów, z 3 mecze z rzędu zaczynałem dostawać, a dopiero później szedł za tym dźwięk, no nie da się tak grać!

Odnośnik do komentarza

BREAKING: Apex Legends Season 1 Battle Pass (Wild Frontier) drops in-game tomorrow at 10:00am PT!

 

 

Apex Legends Season 1 FREE Rewards:

https://pbs.twimg.com/media/D19RD1YWoAEJd54.jpg

Apex Legends Season 1 (Wild Frontier) final Battle Pass reward

https://pbs.twimg.com/media/D19RD1YWoAEJd54.jpg

Pełne info

 

https://www.dexerto.com/apex-legends/apex-legends-season-1-wild-frontier-update-patch-notes-battle-pass-new-legend-octane-444759

 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

Zawartosc w tej przepustce nie wyglada zbyt ciekawie, ale i tak zamierzam kupic dla tych paru rzeczy jak coinsy i apex packs. Widac, ze probowali sie wyrobic z wypuszczeniem tego battle passa jeszcze w marcu i taki jest tego rezultat.

Gra szybko straci popularnosc jak deweloperzy beda w takim wolnym tepie udostepniac nowy content (idealnym przykladem jest COD Black Ops 4).

 

Odnośnik do komentarza

a ktoś może mi napisać, co w zasadzie w tym BP się dostaje? Rozumiem, ze postać będzie darmowa dla wszystkich, a w BP za każdy wbity level dostane po prostu jakas paczkę?

 

dobra juz znalazłem.

https://nezz.pl/apex-legends/przepustka-sezonowa-dzikie-kresy-wyszla-w-apex-legends-battle-pass

 

no tak średnio bym powiedział ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dlaczego tylko w Apex nie ma statystyk - bez sensu jest te odblokowywanie dla kazdej postaci odzielnie, no i gdzie jest liczba ogólnych winow? Sa tylko zwycięstwa w pełnym składzie, albo miejsce w pierwszej trojce - rozumiem, ze jak wygrałem sam, bądź z 1 kolega to juz sie nie liczy? ^^ Powinni porobić dodatkowe statystyki dla calego profilu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, easye napisał:

Pograłem dzisiaj po dłuższej przerwie na PRO i jak dla mnie nadal jest daleko do gry zadowalającej. Nie wydaje mi się, żeby gierka była tak obciążająca, bo przy niższych rozdziałkach na PC działa jak złoto, tutaj zdecydowanie za często gubi klatki, lagi to i na PC się zdarzają - ale tutaj... niedań borze wyląduje więcej ekip niż 2 na statku, to można klatki animacji liczyć! Najbardziej irytuje mnie zaś dźwięk - albo za późno słychać wystrzał przeciwnika (jakby było jakieś opóźnienie), albo w ostrej zadymie ewidentnie nie słychać wszystkich strzałów, z 3 mecze z rzędu zaczynałem dostawać, a dopiero później szedł za tym dźwięk, no nie da się tak grać!

 

W tej sytuacji cieszę się, że nie mam porównania do wersji PC i gram na PRO. Czasem niewiedza jest błogosławieństwem. 

 

Podzielam opinię easye nt odznak, mogli to zrobić duuużo lepiej i czytelniej. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, oFi napisał:

Wydaje mi się, że Respawn chciał by ludzie nie przywiązywali dużej uwagi do tych statystyk, tylko do samej rozgrywki. 

 

Ale pewnie z czasem jak popularność będzie topniała to dodadzą różne feature'y


A jednak dali banner dla każdej z Legend, gdzie możesz się pochwalić trzema odznakami / statsami.
Tylko co z tego skoro nie znam znaczenia 90% tych odznak. Wystarczyło dodać opis po najechaniu kursorem.

Odnośnik do komentarza

Za wina każda legenda dostaje odznakę ze swoją mordą i jest kilka stopni tych odznak za ileś tam wygranych, więc akurat łatwo rozróżnić kozaka od świeżaka. Do tego odznaki za >2000 dmg w meczu, za wykończenie całego składu / trzech całych składów w jednym meczu, za wina z całym składem / bez zgonu / bez powalenia itd. itp. Wystarczy kilka razy przejrzeć odznaki i da się to zapamiętać.

No ale racja, powinni dać jakieś okienko w menu gdzie można sobie sprawdzić ogólne statusy. Ratio, ilość wygranych itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...