Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ja zrezygnowalem z grania na padzie w tej grze na PC i przenioslem sie na PS4. 
 
Przynajmniej to jest jedyna gra dla ktorej odstawilem granie w Fortnite.
 
Mam juz +40 zwyciestw, ale juz powoli meczy mnie bieganie z nieogarnietymi randomami i Respawn MUSI wrzucic tryb SOLO/ Duo.
 
Wydalem tez troche kasy na lootboxy i praktycznie nic ciekawego nie dostalem. To jest jeden z najbardziej rakowych systemow jaki widzialem w grze. Mam 940 metali i nadal nie moge odblokowac legendarnego skinu, bo wszystko kosztuje po 1200
 
 
Też nie ukrywam że chciałem coś zainwestować w grę, zwłaszcza że jest za darmo a skoro gram w nią codziennie trzeba wspierać tytuł. Ale chyba poczekam do połowy marca i wezmę tego płatnego season passa cokolwiek on daje bo cena ma oscylować w granicach 10 euro.
Odnośnik do komentarza

Tak, staram sie wybierac najpopularniejsze miesca do ladowania, ale wiekszosc killi jest zawsze pod koniec. Tego typu randomy sie czasami przydaja, zeby odwrocic uwage wrogow i moge spokojnie od tylu wybic cala druzyne. 

 

Jednak nadal nie odblokowalem odznaki, gdzie trzeba zabic 20 osob w jednej grze. Bylem jednego razu blisko, ale niestety zostalem wyeliminowany.

Moje combo jest Wingman/Spitfire z powiekszonym magazynkiem. Idealnie sie spisuje w sytuacjach 1vs3

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę skilla. Mi póki co idzie cienko, ale dość mało gram, więc może dlatego. Raz jak grałem z Szymka bratem/ojcem miałem 5 killi i na razie to mój rekord także ten xd

Zauważyłem, że nie ma sensu biegać że snajpą i wczoraj jak próbowałem latać z dwoma broniami na krótki/średni dystans, to nawet dwa winy z randomami wpadły.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Co do tego z jaką bronią biegać to moje spostrzeżenia są takie, snajperka fajna ale na początku gry gdy mamy większy obszar. Sam miałem parę takich akcji gdzie przy zamykanym kręgu gracze szybko wracali a ja na dachu cyk i kille wpadały, na ostanie kręgi jest bezużyteczna. To samo tyczy się broni z którymi ciężko o ammo.

Jak zaczynałem przygodę z tą grą już miałem wiele takich sytuacji że biegałem jak kurczak bez głowy bo brakuje amunicji energetycznej.

Ostatnio zauważyłem że dobiera mi graczy o znacznie niższym lvl, trochę mnie to zaczyna irytować bo nieraz muszę wysłuchiwać w słuchawce "Podnieś mnie bo jak nie to wyjdę" i drze taki mordę do słuchawki a wokoło pełno wrogów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...