Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Link's Awakening


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nie ogarniam czemu Nintendo robi takie cyrki z limitkami, zwłaszcza że to ich największa marka obok Mariana i Poksów. Zwykły szary gracz jak ja widzi jak bardzo jest popularny Switch w naszym kraju, ile gier schodzi i akcesoriów. No trochę się zmieniło na lepsze od czasów N64 i Gamecuba. Mam nadzieję że każdy chętny znajdzie gdzieś swój egzemplarz. Chyba w stacjonarnych MM jest największa szansa.

 

A co do przeprosin i kasowanka...

 

Wczoraj przyszedł mejl z KIG o tytule premiera Zeldy. Serce zaczęło mi walić, otworzyłem wiadomość zlany potem i czytam...

 

Spoiler

W piątek premiera i prosimy tylko potwierdzić czy chcą państwo swój egzemplarz limitki.

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, aux napisał:

Kurcze, nie ogarniam czemu Nintendo robi takie cyrki z limitkami, 

  Pokaż ukrytą zawartość

W piątek premiera i prosimy tylko potwierdzić czy chcą państwo swój egzemplarz limitki.

 

Może dlatego że to wersja.... limitowana więc jej nakład musi być ograniczony co jest jak najbardziej logiczne bo gdyby każdy mógł ją kupić to nie byłaby to wersja limitowana :dunno:Tego się i tak sprzeda XX milionów więc limitka to jest promil promila. A Polski rynek dla N to jest cały czas trzeci świat i jak widać od czasów N64 nie zmieniło się aż tak wiele jakby się wydawało. Wystarczy spojrzeć chociażby na lokalizacje gier N czy kampanie reklamowe(tutaj już coś się niby pojawia ale to i tak jest śmiech na sali w porównaniu do tego co jest w DE, FR czy UK. Inny świat). To samo co 20 lat temu. Zapewne sprzedaż Switcha w Polsce to ułamek tego ile zeszło już PS4 i pewnie zdecydowanie lepiej wypada też niszowy u nas Xbox. Switch to konsola dla ludzi siedzących w temacie, graczy z krwi i kości a nie pospólstwa które kupuje konsole dla kolejnej Fify, GTA czy Fortnite'a (co kupi wujek Janusz z ciocią Grażynką Brajankowi na komunię? Oczywiście że Plejstejszyn) Odsetek causuali (w Polsce) w przypadku Switcha jest bankowo najmniejszy niż w przypadku posiadaczy innych konsol i mogę sobie za to dać rękę uciąć.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Niestety ale niektóre limitki mają jedno wydanie na całą Europę więc zarówno na pudełku od gry jak i pudle zbiorczym muszą doyebac wszystkie ostrzeżenia jakie obowiązują w całej EU. Szkoda że trafiło też na tą limitkę (ja mam Ni No Kuni 2 Kingdom Edition też w takiej zbeszczeszczonej edycji). A Niemcom za to obrzydliwe USK ktoś powinien włożyć jajca w imadło a wydawca dostać solidnego liścia w pysk!!

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie mogę się doczekać aż ktoś tutaj zacznie pisać o grze. Przeczytałem 2 preview na zagranicznych stronach i zapowiada się mega szpil. Wchodzę tutaj przeczytać rozkminy na temat gry a widzę tylko limitki pudełka.... Wy gracie w te gry w ogóle czy tylko na półkę kupujecie? Może chcecie pudełko bez gry chętnie wam wyśle za free po zakupie. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie mogę patrzeć na te fotki z Media, takie piękne pudełka gier i konsol zniszczone przez te zabezpieczenia. Raz widziałem 2DSy gdzie ta linka prawie przeorała pudełko na pół, masakra!

 

Odnośnie limitki to jestem pozytywnie zaskoczony że wreszcie ktoś wpadł na pomysł znany choćby z wydań filmów BluRay, żeby obleśne znaczki dawać osobno na kartoniku. Pierwszy raz takie coś widzę z grą, rewelacja i mega props!

 

Sam plastik box z grą oczywiście oszpecony, ale to zawsze można wymienić/odsprzedać i spokój. I tak dla mnie najważniejsze jest pudełko zbiorcze. Świetna ta limitka, wnętrze steelbooka gniecie czaszkę :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...