Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Link's Awakening


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Remake wspaniałej, naprawdę wspaniałej odsłony serii. Zdecydowanie top 3 Zeld, może i najlepsza Zelda 2d.

 

 

 

Oczywiście jak to z Zeldami, połowa krzyczy że wygląda brzydko, połowa, że ładnie xd. Mi się podoba. A te nucenie na końcu, ojej, wróciły wspomnienia. Każdy musi zagrać.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ragus napisał:

400px-LA_P_001.png

 

powinni zostawić oryginalny, niezdeformowany styl

 

Już wiem skąd wzięły się te dwie kreski zamiast oczu....no nic A Link between Worlds nie urzekało ani grafą ani stylem a grało się bardzo przyjemnie, więc liczę na powtórkę. Tak czy siak premierę obstawiam na koniec roku (oby tylko nie było obsuwy - tak wiem powtarzam się).

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, mate6 napisał:

To porównanie tylko powoduje, że mam ochotę zagrać w oryginał. :dog: 

Też pomyślałem, że może nazwijcie mnie pier.dolniętym ale oryginał podoba mi się dużo bardziej. Mate my po prostu nadajemy na tych samych falach :wub:

Odnośnik do komentarza

@_Be_ :buziak:

 

@chmurqab Dzięks, jak nie będzie pieprzenia się z save'ami jak na emulatorze SNESa na PSP to chętnie sprawdzę.

 

 

 

Wiem jeszcze dlaczego nowy design mi się nie podoba. Na przykład ten screen:

Spoiler

MWG8Wjc.jpg

 

Oryginał wygląda ładnie, to przede wszystkim, ale ten design zostawia tez dużo dla wyobraźni. Na screenie jest technicznie rzecz biorąc tylko kilkanaście drzew o złych proporacjach, ale przez minimalistyczny styl czujemy się jak w lesie. Nowy design jest trójwymiarowy, szczegółowy i czuję się, że to co widzę jest takie, jakie jest. Podobnie na innych screnach, przy originale czuję przygodę, jakiś tam rozmach i poczucie skali, a nowy design jakby umniejsza wagi tym lokacjom.

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...