Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Link's Awakening


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi



Witam, 

w związku z opóźnieniem w dostawie od dystrybutora zamawianego produktu niestety nie możemy potwierdzić możliwości odbioru na ten moment. Jak tylko towar dojedzie poinformujemy o dostępności gry. Proszę o kontakt jeżeli nie będzie Pan zainteresowany realizacją zamówienia w innym terminie.

Pozdrawiam

Zespół Media Markt

 

O-ok.

Odnośnik do komentarza

Tez dzis odebralem limitke w mediaku. Nie wiem jak oni to robią, ale w szafie czekało dobre 15 szt. Wstają z kolan, bo kiedyś bym nie kupił u nich nic.

Kiedyś chwaliłem hdmarket, a teraz ceny wyższe i ostatnio anulowali mi astrala i właśnie limitke zeldy bez podania przyczyny - jak spytałem to powiedzieli, ze nie opłacone z góry i mogę nie odebrać, a oni minimalizują ryzyko xD Choooj ze kilka koła juz u nich zostawiłem.

także walić dorobkiewiczów, tylko wielkie korpo. DxM nadal nie wierze, że dostalem za 359.

wracając do zeldy, będzie gra zycia moj pierwszy tytuł w 94 na GB obok, super mario i castlevani (ktora potem sprzdalem za bezcen, a teraz jest bialym krukiem)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Białymstoku leży 10 limitek zamrożonych bo chu,je przez internet zamówiły i nie odebrały. Jestem umówiony na poniedziałek na randkę o 9:00 z panią od działu gierkowego w MM i liczę na satysfakcję, bo w poniedziałek będą anulować zamówienia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, ragus napisał:

W Białymstoku leży 10 limitek zamrożonych bo chu,je przez internet zamówiły i nie odebrały. Jestem umówiony na poniedziałek na randkę o 9:00 z panią od działu gierkowego w MM i liczę na satysfakcję, bo w poniedziałek będą anulować zamówienia.

Życzę powodzenia by Ci się udało, ja jak wczoraj odbierałem swoją zarezerwowaną limitkę Zeldy, to powiedziano mi że jestem jak na razie jedyną osobą która odebrała swoje zamówienie na tą gierkę. Więc możliwe że ktoś rezerwował, ale dostał gdzie indziej i po prostu zrezygnował z odbioru, nie anulując zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę na telewizorze i o rany! Różnica jest przeogromna. Jak w 99% gram przenośnie tak ten tytuł na dużym ekranie wygląda po prostu niesamowicie. Może to zasługa mojej plazmy, ale kolory są prześliczne, a gra wygląda o wiele lepiej niż przenośnie. Miałem nadzieję, że gra w docku będzie chodzić płynniej, ale nie chodzi. Tak samo przycina. Oby to naprawili.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na początku mnie ta gra irytowała. Niektóre rzeczy trudne do ogarnięcia, jak to jak zabić jakiegoś stwora. Małe plansze. Dziwne rozwiązania jak że skokiem. Ale teraz przy trzecim dungeonie jak gra się powoli rozkręca stwierdzam że rzeczywiście ta gra ma coś w sobie fajnego. Te Mario-levele z goombasami :D i w ogóle sporo takich nawiązań też robią swoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...