Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem. Horizona i chce go udostępnić drugiej osobie jako share account. Robię to w następujący sposób

 

1 . Udostępnianie konaoli i granie offline na swoim koncie klikam " wyłącz.

 

2. Loguje się kontem brata na swojej konsoli i w tych samych ustawieniach klikam nie wylaczaj.

 

Wchodząc przez konto brata na sklep ps store, gra widnieje , że trzeba zapłacić

Co złe.robiw ?

 

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Phex napisał:

Wchodząc przez konto brata na sklep ps store, gra widnieje , że trzeba zapłacić

No nie wiem jak to tam na PS działa, ale chyba musi ściągnąć grę z Twojego konta i grać na swoim. Nie kupił na swoim, więc gra w sklepie widnieje jako dostepna do zakupu, na moje wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza

Witam:),mam takie pytanko podczas rozmowy na imprezie z Wujkiem dochodzi do dziwnej sytuacji otóz słysze samego siebie podczas rozmowy jest "Echo" i Słysze jego dzwięki z gry w słuchawkach:facepalm: podłączałem nawet inne słuchawki zobaczyć czy to moze wina słuchawek a sie okazało ze to samo xD Super pamiętam mieliśmy kiedys tez takie coś na ps4 ale wujek akurat miał i dało sie jakoś to zrobić a na 5 nic i teraz nie wiadomo czy to wina systemu czy tej imprezy pzdr

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Devils1100 napisał:

Witam:),mam takie pytanko podczas rozmowy na imprezie z Wujkiem dochodzi do dziwnej sytuacji otóz słysze samego siebie podczas rozmowy jest "Echo" i Słysze jego dzwięki z gry w słuchawkach:facepalm: podłączałem nawet inne słuchawki zobaczyć czy to moze wina słuchawek a sie okazało ze to samo xD Super pamiętam mieliśmy kiedys tez takie coś na ps4 ale wujek akurat miał i dało sie jakoś to zrobić a na 5 nic i teraz nie wiadomo czy to wina systemu czy tej imprezy pzdr

Trzy opcje, niech wujek zmniejszy czułość mikrofonu w ustawieniach party, druga opcja to niech zmniejszy głośność tej słuchawki, a trzecia i najlepsza opcja niech je wypierdoli i kupi coś innego. Miałem jakieś gówno od PDP do samego czatu i zawsze był płacz że jak wchodzę na party to powoduje u ziomków echo. Kupiłem sobie Plantronicsy RIG100HS(polecam, bardzo wygodne z dobrym micro)  i problem znikł, ewentualnie dobrą opcja jest też sama sznurówka ta co była dodawana do PS4 w zestawie też nie powoduję echa. jeżeli ty słyszysz echo wina jest po drugiej stronie :lapka:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Figuś napisał:

Trzy opcje, niech wujek zmniejszy czułość mikrofonu w ustawieniach party, druga opcja to niech zmniejszy głośność tej słuchawki, a trzecia i najlepsza opcja niech je wy(pipi)i i kupi coś innego. Miałem jakieś (pipi) od PDP do samego czatu i zawsze był płacz że jak wchodzę na party to powoduje u ziomków echo. Kupiłem sobie Plantronicsy RIG100HS(polecam, bardzo wygodne z dobrym micro)  i problem znikł, ewentualnie dobrą opcja jest też sama sznurówka ta co była dodawana do PS4 w zestawie też nie powoduję echa. jeżeli ty słyszysz echo wina jest po drugiej stronie :lapka:

Hmm,słuchawki mam akurat Goldy (2018) on ma tez goldy i goldy platinum wszystkie te rewizje z (2018) przełączał się na te i na te i dalej słyszałem samego siebie. Dziwne strasznie wczesniej mi sie wydaje ze ta impreza jakoś lepiej działała na ps4 a teraz mam wrażenie ze jest gorzej oby ten Discord coś polepszył z tej imprezy się korzystać nie da.Porażka

Edytowane przez Devils1100
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...