Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, balon napisał:

Nie, nie mocna. W ogóle. Jak premiera chyba największej obecnie marki PlayStation, to nie mocna pozycja to nie wiem co?
 

Ehh ci gracze. 

 

Kolorowe trolle mnie zmęczyły + jakoś ten gameplay nie przemówił do mnie. Liczyłem też ze bedzie sie bardziej ziemia trząść jak w poprzednich częściach. Może za duże wymagania mialem względem trójki jeśli chodzi o epickość. 

 

Aktualnie bardziej liczę na horizona bo tam wszystko siadło jednak i zrobienie platyny to bylo jak usiąść w dobrej restauracji - aż żal odejść od stolika. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, oFi napisał:

 

Kolorowe trolle mnie zmęczyły + jakoś ten gameplay nie przemówił do mnie. Liczyłem też ze bedzie sie bardziej ziemia trząść jak w poprzednich częściach. Może za duże wymagania mialem względem trójki jeśli chodzi o epickość. 

 

Aktualnie bardziej liczę na horizona bo tam wszystko siadło jednak i zrobienie platyny to bylo jak usiąść w dobrej restauracji - aż żal odejść od stolika. 

No spoko to twoje odczucie, ale zabrzmiało to w poprzednim poście jakby GoW Ragnarok miał nie być mocną pozycją wydawniczą dla Sony i ogólnie branży. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, balon napisał:

No spoko to twoje odczucie, ale zabrzmiało to w poprzednim poście jakby GoW Ragnarok miał nie być mocną pozycją wydawniczą dla Sony i ogólnie branży. 

 

W pompują pewnie dużo pieniążków w reklamę i promocje, ale nie jestem przekonany odnośnie jakości. 

Poprzedni gow to takie 8/10 w moim odczuciu. 

 

Z ostatnich marek sony to u4 i dodatek z chloe zrobil na mnie większe wrażenie jednak jako całość. 

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał:

 

W pompują pewnie dużo pieniążków w reklamę i promocje, ale nie jestem przekonany odnośnie jakości. 

Poprzedni gow to takie 8/10 w moim odczuciu

Ziom no w twoim i raczej jesteś w mniejszości (jednolaplatformowców nie liczę).
Nawet tutaj na forum większość jednak mega była zadowolona z efektu końcowego (ok minus trole), a wg głosowania z pewnego, dużego portalu, została nawet grą ever :)

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, oFi napisał:

Poprzedni gow to takie 8/10 w moim odczuciu.

 

Zgadzam się i 8 to jest przecież dobra ocena. Tak samo ruda gruba mnie bardziej interesuje i jestem pewien że nie będzie lipy (w gow też ale Horizonek dla mnie osobiście będzie pewnie lepszą grą) 

 

Ale najbardziej czekam aż spadną bomby w postaci jakiegoś info o eksie od FS, bo chyba coś takiego jest w planach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:
9 godzin temu, oFi napisał:

Poprzedni gow to takie 8/10 w moim odczuciu.

 

Zgadzam się i 8 to jest przecież dobra ocena. Tak samo ruda gruba mnie bardziej interesuje i jestem pewien że nie będzie lipy (w gow też ale Horizonek dla mnie osobiście będzie pewnie lepszą grą) 

 

Ale najbardziej czekam aż spadną bomby w postaci jakiegoś info o eksie od FS, bo chyba coś takiego jest w planach. 

Jak poprzedni GoW nie do końca podszedł Ofiemu i dał mu aż 8/10, to nie dziwią mnie oceny ludzi co dawali 10/10 jak im praktycznie wsio podeszło.

 

Dla mnie mocne 9/10 i jedyny minus za trole. Reszta wsio pięknie siadło. 

Odnośnik do komentarza

mnie oprócz recyklingu bossów nie podobają się powtarzalne i nudne zadania poboczne, drewniany platforming i model pływania łódką oraz crafitng i elementy looter slashera, które są niepotrzebnie przekomplikowane.

 

gra generalnie jest fajna, historia jest interesująca, system walki jest dobry, relacja między Kratosem i gówniakiem daję radę i ciągnie grę, a muzyka i grafika daje dają radę. No ale  na pewno nie nazwałbym ją najlepszą grą wszech-czasów czy jakimś mesjaszem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Sama walka z trolem była spoko (zwłaszcza ta pierwsza), chodzi raczej o to że gra mocno cierpi, na to że w grze jest bardzo mała różnorodność bossów i w związku z tym przy każdej możliwej okazji walczymy z kolejnym trollem, dla niepoznaki pokolorowanym innym kolorem.  Najbardziej prychłem gdy gra wysłała nas Helheimu by zmierzyć się ze strażnikiem,  a na miejscu okazuje się tym mitycznym strażnikiem jest kolejny troll, tym razem w kolorze niebieskim xd

 

Ta ubogość jest szczególnie bolesna gdy zestawimy God of War z 2018 r. z poprzednimi częściami serii, które wręcz stały epickimi, różnorodnymi pojedynkami z bossami

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mario10 napisał:

A co nie tak było z tym trolami dla Was?

 

 

Recycling assetów. Identycznie miałem z Ratchetem: Rift Apart - zawsze ten sam mini-boss. Przy trzecim razie masz już dość.

 

No ale GoW 2018 cymesik, dla mnie najlepsza gra na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

Sama walka z trolem była spoko (zwłaszcza ta pierwsza), chodzi raczej o to że gra mocno cierpi, na to że w grze jest bardzo mała różnorodność bossów i w związku z tym przy każdej możliwej okazji walczymy z kolejnym trollem, dla niepoznaki pokolorowanym innym kolorem.  Najbardziej prychłem gdy gra wysłała nas Helheimu by zmierzyć się ze strażnikiem,  a na miejscu okazuje się tym mitycznym strażnikiem jest kolejny troll, tym razem w kolorze niebieskim xd

 

Ta ubogość jest szczególnie bolesna gdy zestawimy God of War z 2018 r. z poprzednimi częściami serii, które wręcz stały epickimi, różnorodnymi pojedynkami z bossami

 

 

O nie do końca - pierwszy God of War na PS3 też miał tylko 3 bossów. Dopiero się rozkręcili w kolejnych częściach, więc liczę że tutaj będzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza

Pod względem różnorodności przeciwników nie jest ich o wiele mniej niż w poprzednich częściach, tylko że GoW 2018 to jest gra minimum 2x dłuższa niż starsze części więc z automatu min. 2x częściej spotka się tych samych przeciwników. A co do elementów looter shootera czy craftingu kompletnie nie wiem co było z nim nie tak, z tego co pamiętam nawet przeciwnicy się zbytnio nie respawnowali (oprócz 1-2 lokacji) a dużą część przedmiotów zdobywało się ze skrzynek.

Odnośnik do komentarza

Trole ty był największy XD

Do dziś nie mam pojęcia jak gra z tak dużym budżetem, mogła wrzucić 3 takie same trole z którymi walczyłeś w dokładnie ten sam sposób ,oni chyba tylko kolorem się różnili.

Jak kolega wyżej pisał,po 3 razie już masz dość.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze wyjaśniliście moje bolączki z Kratosem łódeczkowcem. Relacja syn - ojciec dobrze napisana, jednak był moment, że młodemu odyebało w pewnym momencie i widac było, że jakby stary nie wziął go za ryj to chłopak by sie troche pogubił w życiu.

 

Ale patrząc na poprzednie gowy - no liczyłem na większe fajerwerki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...