Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Nie sądze aby w ciuchci się to sprawdziło bo musisz mieć dostęp do stabilnego wifi. Tutaj bardziej jak nocujesz poza domem czy np. w robocie.

Masz rację, właśnie sobie przypomniałem że przez 60% w podróży nie mam nawet E na telefonie.

No to dla mnie raczej niepotrzebny gadget.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


podsumowujac - streaming już spoko :banderas:

Przecież Kamilek wielokrotnie pisał (i pokazywał), że gra w xboksowej chmurze na telefonie, weź może zrób odpoczynek od forum, albo idź do psychiatry.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Przecież Kamilek wielokrotnie pisał (i pokazywał), że gra w xboksowej chmurze na telefonie, weź może zrób odpoczynek od forum, albo idź do psychiatry.

 

albo, ode mnie, weź spierdalaj :) 

 

a on top: nie mam żadnych wątpliwości, że "konsolka" umrze szybciutko.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Daffy napisał:

Czym to się będzie różnic od telefonu z podłączonym padem z odpalonym remote play?

Dużym 8 calowym wyświetlaczem o proporcjach 16:9(to dla mnie największa zaleta) dzieki czemu nie będzie spierdolonych czarnych pasów. Celowanie na telefonie to dramat. Do tych wszystkich remote play o cloudów to najlepiej nadaje się obecnie laptop/tablet a telefony to przerabiałem i to za małe jest. Minusem lapków jest często mega chujowy wyświetlacz, jeszcze gorszy niz decku. CZarny to szarzyzna a kolorów nie stwierdzono. Mam tel amoled i tam obraz jest naprawdę przyjemny.

 

Sam sprzęt to będzie zwyczajnie gadget i dodatkowa opcja, a nie jakiś flagowy produkt nastawiony na sukces całego playstation.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

znaczkiem Playstation na obudowie

I prawdopodobnie brakiem funkcji telefonu :turned:

Ogólnie, ogółem całe te... to.. niech Sony zamiast wymyślać takie bzdury odblokuje 2CU w GPU PS5 i odda nam dodatkowe 6% wydajności. Teoretycznie o ile do sprzedawanych PS5 nie pakowali układów z wadliwymi więcej niż 2CU mogliby to zrobić. Nieznacznie, bo nieznacznie... ale jednak zwiększyłoby to moc obliczeniową.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, PanKamil napisał:

Dużym 8 calowym wyświetlaczem o proporcjach 16:9(to dla mnie największa zaleta) dzieki czemu nie będzie spierdolonych czarnych pasów. Celowanie na telefonie to dramat. Do tych wszystkich remote play o cloudów to najlepiej nadaje się obecnie laptop/tablet a telefony to przerabiałem i to za małe jest. Minusem lapków jest często mega chujowy wyświetlacz, jeszcze gorszy niz decku. CZarny to szarzyzna a kolorów nie stwierdzono. Mam tel amoled i tam obraz jest naprawdę przyjemny.

 

Sam sprzęt to będzie zwyczajnie gadget i dodatkowa opcja, a nie jakiś flagowy produkt nastawiony na sukces całego playstation.

OLED sprawi, że już się kolejki zrobią po ten produkt, mimo, że będzie to tylko tak naprawdę akcesorium. Jak nie będzie OLED, to chuj im w dupę.  

1 minutę temu, Il Brutto napisał:

szkoda ze to jakies gowno a nie prawilna konsola przenosna od poteznego Sony, bardzo chetnie bym zamienil switcha na cos takiego bo byly o wiele lepsze gierki first party

Handheld z dedykowanymi exami pod niego nie ma sensu, za mała różnica w jakości. Ale gry z PS5 mógłby odpalać w swoim trybie, wystarczy moc zbliżona do Steam Decka... sam remote play brzmi dziwnie. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Liczę, że to PRO nie okaże się jednak prawdą. PS5 nawet nie rozwinęło dobrze skrzydeł, a już chcą wrzucać kolejną konsolę na rynek.

 

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

OLED sprawi, że już się kolejki zrobią po ten produkt, mimo, że będzie to tylko tak naprawdę akcesorium. Jak nie będzie OLED, to chuj im w dupę.  

 

Widzę kolega pełen optymizmu przed świętami. :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

OLED sprawi, że już się kolejki zrobią po ten produkt, mimo, że będzie to tylko tak naprawdę akcesorium. Jak nie będzie OLED, to chuj im w dupę.  

Handheld z dedykowanymi exami pod niego nie ma sensu, za mała różnica w jakości. Ale gry z PS5 mógłby odpalać w swoim trybie, wystarczy moc zbliżona do Steam Decka... sam remote play brzmi dziwnie. 

Nie liczyłbym no oled ale kto tam wie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

OLED sprawi, że już się kolejki zrobią po ten produkt, mimo, że będzie to tylko tak naprawdę akcesorium. Jak nie będzie OLED, to chuj im w dupę.  

nie będzie OLEDa, w artykule jest napisane że będzie 8 calowy ekran LCD

 

Jak chcesz przenośne urządzenie do grania w gry chmurze z OLEDem, to jest Razer Edge za 400 dolców, co prawda nie ma znaczka Playstation, ale pograsz na nim nie tylko w gierki z Playstation, ale też GeForce Now i Xboxa.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

nie będzie OLEDa, w artykule jest napisane że będzie 8 calowy ekran LCD

 

Jak chcesz przenośne urządzenie do grania w gry chmurze z OLEDem, to jest Razer Edge za 400 dolców, co prawda nie ma znaczka Playstation, ale pograsz na nim nie tylko w gierki z Playstation, ale też GeForce Now i Xboxa.

Nie no, mam na Decku i tak nie cierpię tych wszystkich streamingów. Zawsze coś się tam pierdoli w najmniej odpowiednim momencie. 

Tylko natywne gierki, no ale streaming to podobno przyszlosc... xD

Na Vicie też było średnio, mimo, że urządzenie dedykowane do PS4 było.... 

Więc miejmy nadzieje, że te plotki o LCD i braku odpalania gierek natywnie to tylko ponury żart, PS Vita TV w handheldzie kurła xD

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, messer88 napisał:


Nie robią już tabletów z takimi proporcjami? 

No tablet to światna opcja do grania ale dużym minusem jest, że nie ma takich kontrolerów w które wkładasz tablet jak mają smartfony. Tutaj bedziesz miał wbudowane kontrolery po pokach z tymi wszystkimi bajerami.Tablety to wydaje mi się też zwyczajnie umierają a ich czas przeminął. Kiedyś w takim rtv było do wyboru do koloru a teraz jakiś jeden od apple i to wsio.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakiekolwiek rozdzielanie studiów by robiły gry także pod sprzęt przenośny sensu nie ma i byłoby z góry skazane na porażkę. Nawet Nintendo się z tego wycofało, bo gry powstają zbyt długo. Podejrzewam, że samo Sony traktuje to jako ciekawostkę i akcesorium i nie zakłada sukcesu.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...