Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ASX napisał:

 

Pokrywa się z okresem pandemii, można się rozejść. 

15 minut temu, oFi napisał:

 

Hueh, 90% to bylo chyba z 10lat temu. Teraz jest gdzies coś 50/50 a w niektórych przypadkach nawet 60 and beyond na korzyść cyfry.

 

50/50 to pewnie było pod koniec X360/PS3.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oFi napisał:

 

Hueh, 90% to bylo chyba z 10lat temu. Teraz jest gdzies coś 50/50 a w niektórych przypadkach nawet 60 and beyond na korzyść cyfry.

Dlatego napisałem kiedyś.

Obecnie średnio jest może 60-70 % cyfry ale to średnio, a może być tak że jedna gra to 90% cyfra, a inna 50%.... więc na bazie danych sprzedażowych egzemplarzy fizycznych nie idzie wyliczyć ile sprzedało się w sumie (bo np. na 3m fizyczych kopii może być 3-6m cyrft, co w sumie daje 6-9m, czyli dosyć spory zakres błędu).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Zasłużony wynik.

 

13 godzin temu, Pupcio napisał:

Nie no 8- zdecydowanie za dużo dla dmc :nosacz3:

 

14 godzin temu, BRY@N napisał:

Same gry na 9-10 i jedna na 8- :leo:

Gracze. A potem się dziwić ze was dymają i wydają takie gòwno

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

To samo mogę napisać o waszych postach. Pokaz mi taki lineup w ostatnich generacjach. 


mozi, ale nie wiem o co burczysz? Na PS pojawiło się sporo naprawdę udanych gier, a czasy o jakich piszesz nie wrócą - nie na rynku AAA, bo jest zwyczajnie awykonalne z perspektywy budżetu, QA i czasu developingu.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


mozi, ale nie wiem o co burczysz? Na PS pojawiło się sporo naprawdę udanych gier, a czasy o jakich piszesz nie wrócą - nie na rynku AAA, bo jest zwyczajnie awykonalne z perspektywy budżetu, QA i czasu developingu.

Spokojnie wstawiłem to w kontekście sprzedaży konsol wiem tez ze w tamtych czasach (ps2) konsole to był trochę tez inny sprzęt trudny w programowaniu i jakoś się dało. Co z tego gry „urosły” to fakt ale tez pompuje się w ten rynek więcej kasy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...