Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, biniu77 napisał:

Witam. Zamontowałem dysk SSD Samsung 850 pro do ps 5 i przez chwilę myślałem że słychać jego pracę. Gdy jednak zbliżyłem się do konsoli myśląc że gry doczytywane z nowego dysku SSD wczytują się przy dziwnych dźwiękach wydobywających się z konsoli okazało się że to nie wina dysku tylko tego że wersję gier z ps5 nieważne czy na dysku konsoli czy na dodatkowym SSD wczytują się przy jakimś dźwięku. Nie wiem czy to wiatrak się mocniej załącza czy co to jest ale to takie połączenie świergotu z piskiem.  Gry PS4 odpalane we wstecznej nie powodują tego dźwięku. Czy ktoś ma podobnie? Dodam poraz kolejny że przerzucałem kilka gier z dysku wbudowanego na dodatkowy SSD i na 99% to nie wina SSD Samsunga tylko tego że wg mnie wersje na ps5 powodują ten dziwny dźwięk.

A przed włożeniem dysku było ok?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

MGS remake to pewniak. Ale zapewne nie będzie to jedynka, tylko remake Metal Gear Survive xDDD. 

Jezeli juz to remaster z remakea MGS3 - pachinko, ktory przezentowali jakis czas temu. Przeniesienie tego na konsole nie powinno byc trudne. Zwlaszcza dla doswiadczonego studia. A moze i kiedys pokusza sie o orginal z Szaraczka :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Kuwa, właśnie zauważyłem, że wbiłem 4 poziom tego całego playstation stars :xboss: sprawdzam korzyści a tam jedynie priorytet supportu klienta :dynia: no nic, dalej ciulamy punkciki bo narazie 25 srebrnikow udalo sie w portfelu schowac. Teraz jak np kupie gre ze store to pobierze mi z karty cene gry minus te 25 zl? Np. Gierka kosztuje 100 zl to z karty zejdzie mi 75? 

Screenshot_20230509_203053_PS App.jpg

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PanKamil napisał:

Teraz jak np kupie gre ze store to pobierze mi z karty cene gry minus te 25 zl? Np. Gierka kosztuje 100 zl to z karty zejdzie mi 75?

No jak sobie odebrałeś to 25 ziko za 650pkt czy tam ile no to doda Ci się do portfela PSS i tak jak kupisz za 100 gierke to Ci ściągnie te 25 z portfela plus 75 z karciochy

 

Edit. Pan Square szybszy :D

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2023 o 18:30, Figuś napisał:

Takie Dead Nation czy Alienation zjada i wysrywa dupom helldivers jeżeli chodzi o twin stick shottery

 

w chuj powolna gra, ostatnio za 5zł kupiłem żeby w coopie z ziomeczkiem na pc pograć, obaj uznaliśmy że to było zmarnowane 5zł :sadkek:

 

bo helldivers wolno się rozkręca i o ile uwielbiałem zarówno dead nation jak i alienation, tak helldivers to mój absolutny nr.1 w kategorii twin sticków  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...