Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

w euro widzę 700zł różnicy między 40 a 43 cale. No i ten drugi jest z androidem, ale ten mnie nie interesuje. Chyba nie warto aż tyle dopłacać dla paru cm?

Różnica pomiędzy w755c i w705c to nie tylko android.

 

 

a jakie są jeszcze różnice? i czy warte tych 700zł?

 

panowie nie doradzajcie mi większych tv, proszę o porady dla tv 40-43 cale bo tylo na taki tv mam miejsce.

Odnośnik do komentarza

W j6300 tryb gra lub pc to musisz mieć włączony inaczej masz lag około 110 ms co do gier się nie nadaje . Sam posiadam j6300 i wiem co mówię. W trybie pc masz 42 ms a game 48ms. Naprawdę sprawdź sobie , dlatego też ci w the order obraz smuzy.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalk

 

smuży pewnie dzięki "polepszaczom" dynamiczne kontrasty, czerń i inne cudactwa  

Odnośnik do komentarza

Jedna rzecz mnie tylko wkurza, po podpięciu przez hdmi komputera, lekkie przycinki przy oglądaniu filmów, a na yt na nie których filmikach rozjeżdża się obraz z głosem.

Filmy masz najprawdopodobniej w 23.976FPS, jest prawdopodobieństwo, że TV nie przestawia Ci się na 24Hz (może w ogóle go nie ma?). Ogólnie to ja miałem sporo perturbacji, zanim osiągnąłem idealną płynność po HDMI z laptopa. Polecam odtwarzacz MPC-HC w połączeniu z madVR, najwygodniej znaleźć sobie jakąś paczkę, która przy instalacji Ci wszystko skonfiguruje (SmoothVideo Project, Kawaii Codec Pack) - chociaż i tak pewnie trzeba będzie w konfiguracji coś pogrzebać jeszcze.

 

W MPC-HC jest skrót Ctrl-J, który pokazuje statystyki odtwarzania: tam są przede wszystkim dwie interesujące pozycje t.j. # of sync glitches i # of frames dropped. Idealna sytuacja jest wtedy gdy ich wartości pozostają na 0 przez całość trwania video (trzeba pamiętać, że przy starcie video lub przejściu w tryb pełnoekranowy zawsze wartości trochę podskoczą, ale to powinny być jedyne momenty kiedy to się dzieje).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłby ktoś chętny na zakup Bravii W829 50 calowego zakupionego w wrześniu 2015 roku lub ewentualnie na wymianę z W809C 50 cali?

 

Pytam ponieważ pomimo masakrycznie dobrego obrazu to jednak w wersji W809C wróciła ultra płynność w postaci 3 stopniowego trybu filmowego na której najbardziej mi zależy.

 

Do sprzedaży będzie także model 42 calowy W829 kumpla.

 

Kto chętny niech da znać najlepiej z bliskich okolic.

Ja mieszkam koło Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj kupiłem Sony 48W705c bo w moim poprzednim 6 letnim Soniaczu 40W4710 padło gniazdo CI do kablówki którą sobie zamówiłem bo żużlowa liga startuje . Właśnie testuję ustawienia tutaj podane i bawię się w swoje bo mam niższy model . Na razie super to wygląda na programach HD w telewizji i Fifie 16 . Odpalam Wiedźmina ;)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Welna, Android Tv to szit, bo muli, bo zawiesza, ale smart tv po prostu musisz mieć!

 

korzystasz z tv z tym systemem, czy kolega kolegi powiedzial, ze mu muli i zawiesza?

 

mnie android tv przekonal tym, ze mozna instalowac zewnetrzne aplikacje, dzieki czemu mam np. spotify, canalplusonline czy chrome zamiast wbudowanej opery. czyli apki, ktorych nie ma w google play.

Odnośnik do komentarza

Znajomy kupił ostatnio też w755 i potwierdzam że działa elegancko, nie wiem jak wygląda to w przypadku input laga ale samo działanie aplikacji itp duży plus. Nie prędko mi zmieniać tv ale jak przyjdzie co do czego to bankowo wezmę z andkiem, chyba że faktycznie negatywnie wpłynie na IL i przy przesiadce z w705c było by to widoczne. 

Odnośnik do komentarza

Czy jest tu ktoś kto przesiadł się z jakiejs nowszej plazmy na oleda ? Warto ? Kolejny raz przymierzam się do zmiany TV (obecnie Panasonic TX-P50GT60E) i chciałbym jakieś 65" ale albo jakieś kosmiczne ceny albo zbyt duży input lag =/ A może jest jakiś LCD LED warty uwagi ?

Odnośnik do komentarza

Telewizor pod gry, ale to co pokażą na E3 nic nie zmieni przecież. 1080p lub 4K, obojętne, byle obraz i input lag nie był gorszy niż na mojej plazmie. Zaczynam się interesować tegoroczną serią Samsunga czyli KS, no ale jeżeli chodzi o cenę to nie chciałbym przekraczać 10 tysi.

 

Żałuje teraz, że zamiast 50" GT60 nie dopłaciłem i nie wziąłem 65" VT60 bo teraz nawet bym nie myślał o nowym TV.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...