Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jest Twój wybór Diolek, czemu nie wziąłeś XD85 tylko tego zakrzywionego SD? Żeby odczuwać jakikolwiek efekt zakrzywienia, musisz siedzieć naprawdę blisko TV...

Zresztą zakrzywiany ekran to wg mnie dużo słabszy bajer niż 3D. Moje zdanie.

Xd85 jest na ips ,czego nie chciałem.sd85 jest na va Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawy jest Twój wybór Diolek, czemu nie wziąłeś XD85 tylko tego zakrzywionego SD? Żeby odczuwać jakikolwiek efekt zakrzywienia, musisz siedzieć naprawdę blisko TV...

Zresztą zakrzywiany ekran to wg mnie dużo słabszy bajer niż 3D. Moje zdanie.

Xd85 jest na ips ,czego nie chciałem.sd85 jest na va

 

43XD85 jest na VA

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawy jest Twój wybór Diolek, czemu nie wziąłeś XD85 tylko tego zakrzywionego SD? Żeby odczuwać jakikolwiek efekt zakrzywienia, musisz siedzieć naprawdę blisko TV...

Zresztą zakrzywiany ekran to wg mnie dużo słabszy bajer niż 3D. Moje zdanie.

 

Xd85 jest na ips ,czego nie chciałem.sd85 jest na va

43XD85 jest na VA

Ja szukałem 55 cali,a 55XD85 jest na ips.

Odnośnik do komentarza

 

Chciałem już kupować Sony K800X, ale gdzieś wyczytałem, że obraz się robi szarawy po włączeniu HDR np grając w Uncharted 4. Czy tak jest naprawdę jak ktoś ma ten model. Co polecacie do PSPro i Xboxa S, chcę wydać do 1000£, czyli jakieś 5000PLN. Dzięki

KS7000?

Dzięki. Obejrzałem kilka recenzji i KS7000 zamówiony. Akurat razem z Horizon dotrze :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałem już kupować Sony K800X, ale gdzieś wyczytałem, że obraz się robi szarawy po włączeniu HDR np grając w Uncharted 4. Czy tak jest naprawdę jak ktoś ma ten model. Co polecacie do PSPro i Xboxa S, chcę wydać do 1000£, czyli jakieś 5000PLN. Dzięki

KS7000?

Dzięki. Obejrzałem kilka recenzji i KS7000 zamówiony. Akurat razem z Horizon dotrze :)

 

 

Dobry wybór, nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza

Jak masz jeszcze możliwość to zmień koniecznie na odbiór w sklepie!

I obejrzyj czy nie odstaje nigdzie tył obudowy i na jednolitej planszy zobacz pod kontem bad pixeli, ten model ma ogólny problem z tym i jest to loteria.

Wystarczy, że wpiszesz w google  "KS7000 odstająca obudowa" i będziesz już wszystko wiedział.

 

Ostatnio na forum Blantman pisał, że u niego po jakichś pół roku zaczeła się odklejać.

Generalnie tv ma świetne parametry jak za taką cene, ale nie zdecydowałbym się na niego właśnie przez tą cholerną obudowe.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jestes naprawde fanek niesamowitym facetem. Niezdecydowalbys sie na swietne tv , w sumie najlepsze w tej cenie bo odstaje klapka.

 

Dzięki. Podobno jest efekt WOW, a 4K I HDR, nie widziałem nawet oprócz witryn sklepowych, więc nie wiem co mnie czeka. Jaram się :)

Wpisz na youtube od razu 4k hdr i sobie obejrz. Taka przesiqdka z fhd robi naprawde mega wrazenie. Super sprawa. Po obejrzeniu twoj nowy tv wtedy staje sie twoja ukochana zabawka i wybierasz mu ludzkie imie.

Odnośnik do komentarza

Kanabis - no jak widziałem zdjęcia gdzie w nocy KS7000 świeci po bokach na niebiesko jakby miał ambilight i występuje to w także w sztukach świeżo wyjętych z pudełka to jednak podziekuje. Za duża loteria. Nowe modele Samsunga na ten rok powinny już mieć to poprawione.

Nie wiem czy czytałeś o historii Grzybiarza tutaj z KS7000, to już w ogole była komedia, a ostatnio Blantman pisał, że u niego zaczyna się odklejać.By

Temat był już wałkowany wiele razy, wiemy jak wygląda naprawa ich na taśme dwustronną, nie bede po raz kolejny zaczynał tematu xD

I kto tu jest niesamowity.

 

240ypfm.jpg

 

 

http://www.psxextreme.info/topic/108902-noob-kupuje-telewizor-b%C4%85d%C5%BA-monitor-pod-ps4xone/page-163?do=findComment&comment=3898487

Odnośnik do komentarza

Tutaj jest chyba początek historii Grzybiarza, wymienili mu obudowe ale czekał chyba z miesiąc. Co kilka stron pisał upadate, ze przyszły części ale nie pasowały do siebie, long story:

 

http://www.psxextreme.info/topic/108902-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone/?p=3745604

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ta szarosc czarnego o ktorej mowisz w sony to po prostu jest na takiej zasadzie ze w obrazie ktory nie obsluguje hdr to tak wyglada. Mialem tak np gdy na youtube szukalem filmikow, gdy wlaczalem hdr kolor na pulpicie z czarnego robil sie wyplowialy ale gdy uruchomil sie filmik wszystko juz bylo piekne. Obstawiam ze tak jest z kazdym tv po wlaczeniu hdr nie tam gdzie trzeba.

 

Nie sugeruj sie opiniami w necie tylko wejdz na jakas stronke gdzie masz wszystkie parametry i recenzje tv i sam porownuj.

 

Nawet tutaj.

http://uk.rtings.com/tv/reviews

Tutaj jest chyba początek historii Grzybiarza, wymienili mu obudowe ale czekał chyba z miesiąc. Co kilka stron pisał upadate, ze przyszły części ale nie pasowały do siebie, long story:

 

http://www.psxextreme.info/topic/108902-noob-kupuje-telewizor-bądź-monitor-pod-ps4xone/?p=3745604

No to chu.jowo , nic fajnego kupic tv za 4 czy 5 kola i bujac sie od razu na gwarancji. Widocznie cos za cos. Swietne parametry i taka cena musialy sie na czyms odbic, proste

Odnośnik do komentarza

Liczę na farta i że moja sztuka będzie perfekt :). Jak coś będzie nie tak to odpinam jadę i oddaję.

Problemy z obudową to są incydenty. Nie sluchaj tych którzy wiecznie o tym opowiadają bo w większości przypadków ks widzieli tylko na zdjeciach w internetach. Jako użytkownik nie mam żadnych problemów z tym tv, ciesz się chlopie z zakupu bo to naprawdę zacny sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Absolem to jakis imigrant z neo plus czy gameonly, skad wzial sie ten random?

 

Pisanie o incydentach z obudowa samsunga to juz jakis oplacany PR przez ta firme. Samsung jest wykonany bardzo slabo, to jest fakt. Bebechy ma swietne. I tyle.

Komu to nie przeszkadza to kupi, komu przeszkadza nie kupi albo bedzie dochodzil sie ze sklepem lub producentem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jakie czasy :) Ludzie zamiast się cieszyć nowym TiVikiem, to jarają się inpulagami, chmurami, testami.  Za gruby temat dla mnie. Kupując Sony XD80 miałem do wyboru Samsunga Ks7000. Kosztował prawie 7k wtedy- 6,5 czy jakoś tak. Sony XD80 był za 4999. Pomijając dramę z ramką i że nie lubię Samsunga, to wybrałem gorszy model, ale XD80 też miał propsy w necie. Ja tematu nie śledzę, mi poradził Matamann i godbles ameryka jedziemy dalej. 

Polecam, bo potem napinki który lepsiejszy. 

Na czarnym tle widać miejsca gdzie ciemniej, a gdzie jaśniej- clouding to się zwie? Nawet nie wiem, bo po co sobie zaśmiecać głowę takimi rzeczami. Odpalam grę i nie widać, więc po co robić sobie problem. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...