Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba lekkie wróżenie z fusow. Sam sobie odpowiedziałeś że była dobra promocja, ogólnie trzeba śledzić promocje i coś się kiedyś trafi. Nikt Ci nie powie, że dwa tygodnie będzie najlepszy czas na zakup xd Mniej więcej wiesz kiedy będzie dobra promocja, cena koło 4k

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Nie jest lekko chłopaki, pepper i allegro odświeżane co 30 minut. Wczoraj poszedłem spać o 1 i wstałem o 6 rano żeby nie przegapić promki. Jestem zmęczony i poszedłbym spać, ale nie mogę przegapić okazji, więc dziś czaje się znowu do 1. To jest walka.

Allegro bankowo wrzuci tak jak rok temu c2 i dwa lata temu c1. Dwa rozmiary już poszły, pytanie kiedy pozostałe i czy zdążę kliknąć kup teraz :sapek: 



 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2023 o 13:33, Rash napisał:

55 cali? Napisz przy czasie jak wrażenia. 

Tak, 55". Mam go od wczoraj i jest mega :banderas: W porównaniu do mojego starego LG B8 różnica jest ogromna. Mam ciemny pokój i na maksymalnej jasności mocno daje po oczach, w jasnym pomieszczeniu będzie pewnie idealnie. Tryb gry jest trochę ciemniejszy, ale nadal wygląda bardzo dobrze.

Najbardziej cieszę się z tego, jak prezentują się filmy 24fps. Testowałem qd-oleda S90C i niski framerate wyglądał bardzo słabo. Oledowy stutter był mocno zauważalny, a samsungowy upłynniacz obrazu słabo sobie z tym radził. W G3 i C3 obraz jest o wiele płynniejszy i to bez widocznych artefaktów typowych dla upłynniaczy. Na razie jestem bardzo zadowolony.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Dahaka napisał:

Nie jest lekko chłopaki, pepper i allegro odświeżane co 30 minut. Wczoraj poszedłem spać o 1 i wstałem o 6 rano żeby nie przegapić promki. Jestem zmęczony i poszedłbym spać, ale nie mogę przegapić okazji, więc dziś czaje się znowu do 1. To jest walka.

Allegro bankowo wrzuci tak jak rok temu c2 i dwa lata temu c1. Dwa rozmiary już poszły, pytanie kiedy pozostałe i czy zdążę kliknąć kup teraz :sapek: 



 

Przecież już bylo promo na C3...

Odnośnik do komentarza

To moze któryś z TV sprosta moim wymaganiom.

  • Matryca maksymalnie >>43 << no do 48 cali (nie mam wiecej miejsca) 
  • Niski input lag
  • 120hz
  • Panel kakikolwiek, LCD, OLED ... cokolwiek
  • Firma nie ma znaczenia. 

Tv chce zamontować do swojego racing rig. Ma mi służyć do WRC na PS5, Forzy na Series X i innych ścigałek poza VR2 bo tu juz tv nie ma znaczenia. 

Ktoś, coś :cool2:

Już myślałem że znalazłem kandydata w postaci KD43X85K ale to gówno od sony ma duży input lag i nienadaje się do grania w wyścigi.:ermm:

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2023 o 17:54, adasiulko napisał:

 

Z tego co piszesz to jednak monitor byłby najlepszy i to z matrycą TN bo ma najmniejszy input lag. Z telewizorów to chyba tylko oledy mają porównywalnie niski, albo pojedyncze modele led. Sam też grałem w fifę i im mniejsza przekątna tym lepiej ogarniać. Większość prosów w fifę gra na 24 calach lub maks 27, bo lepiej ogarniać to co się dzieje na ekranie.

 

Mam też monitor 32 cale 4k, bo jak grałem kiedyś to zachciało się lepszego. Szybko zrozumiałem, że do grania online żaden monitor powyżej 27-28 cali i żaden telewizor, tylko monitor. Nawet jeśli chodzi tylko o sezony.

Myślę, że jakbym grał profesjonalnie to zapewne wziąłbym monitor. A to ma być takie na luzaka granie. Dlatego chcę coś z większym ekranem, ale właśnie z małym input lagiem. Druga sprawa, że ten tv może być jednak czasami używany do oglądania telewizji (dla gości w drugim pokoju) więc monitor niestety odpada. 

Mam tylko takie pytanie techniczne i chcę się upewnić. Czy Sony w705b i w706b to sprzętowo są te same telewizory?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Dzis jadę po Oled c3 55. Mój b8 dostał około 60 wypaleń. Dalej nie liczyłem, ale widać to bardzo.

Czy oled c3 nic nie zmieniać w ustawieniach na początku, czy jakaś może opcją jest obowiązkowa do wlaczenia/wyłączenia?

o kurde aż mnie wyprostowało na krześle, no nic to zaczynamy piątek, odpalamy popcorn i czekamy na easyego w temacie!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...