Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No ok, podjasnilem sobie ekran tel i faktyczne jest banding, ale patrząc po tym co na internetach można znaleźć to i tak jest minimalny.
Trzeba sie z tym liczyć kupując oleda, choć zdaję sobie sprawę że wykładając 8k golda ludzie oczekują nieskazitelnego lustra(i nie dziwię się im)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, pochodzi trochę to może będzie większy...

 

U mnie 27m - wypalenia widac juz w codziennym użytkowaniu, wystarczy ze ktos ma zota/czerwoną bluzę i widzę prześwity, jak tak dalej pójdzie to za rok może być taka szachownica, że będzie to wygladac gorzej niz 10 letnia plazma. Polecam wszystkim wziąć 5 letnia gwarancje przy Oledach.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie potrafię zrobić dobrego zdjęcia (pionowa linia/pasek jaśniejszy mniej więcej w 1/4 TV od strony prawej), ale zrobiłem te dłuższe czyszczenie i pomogło, a zauważyłem grając w days gone... Nie mniej jestem zadowolony z TV bardzo, było to jedno z moich małych marzeń 

PS: Konsolę trzymam poziomo na subie od soundbara

PS2: W Richer Sound dostałem 6 lat gwarancji ale nie wiem dokładnie na co 

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

No dokładnie, za 3k to była i jest nadal najlepsza opcja.
Później już trzeba dołożyć kafla do xf9005.
Poleciłem ten tv 2 kumplom i sa mega happy.
Sam miałem okazję oglądać na nim mecze gry wiele razy w domowych warunkach i bylem mile zaskoczony jakością obrazu.
Ten następca to jakaś kpina z ludzi....

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...