Jump to content

Chernobyl (2019) HBO


Zeratul

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mi przy oglądaniu ep1 się nóż w kieszeni otwierał jak wywaliło w kosmos cały reaktor, a krawaciarze -> 'spokojnie, to tylko śmieci na dachu się palą'. :yuno: 

Trochę jak w nagiej broni (tylko, że nie na żarty):

giphy.gif

 

I mam nadzieję, że będą się jednak ściśle trzymać faktów, bo przecież Prypeć dzień po katastrofie był ewakuowany, a tutaj coś mówią o zamknięciu miasta.

Link to comment

No fajne, ale czy ja wiem czy bomba.

Sukcesem tego serialu jest że w trakcie godziny dzieją się rzeczy ktore w dokumencie zzajmowały by 5 minut,a mimo to ogląda sie dobrze.

Jedyne co to ciareczki że bylismy tak blisko zagłady, nie sądziłem, jeżeli to tak było, że nasz los aż tak bardzo zależał od patałachów co nie mieli działajacego urzadzenia do pomiarów.

Link to comment

O Jezu jaki dobry jest ten serial, na początku był smutek, że tylko 5 odcinków, ale teraz już wiem, że to odpowiednia ilość. 

Zawsze chciałem zwiedzić Prypeć tym bardziej, że to nieduży koszt, ale po dwóch odcinkach, to nawet palcem na mapie nie chce się tam zapuszczac. 

Fajnie się rozmawia ze starszym pokoleniem i opowiadają jak wtedy do nich trafiła informacja, często pamiętają nawet jaka pogoda była, co robili. Mało kto wtedy zdawał sobie sprawę ze skali kataklizmu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.