Skocz do zawartości

Ghost Recon Breakpoint


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

No, chyba tak.

A tu z T-800 świetnie im wyszło. Namierz i zniszcz, gdzie w plenerze przłączają się hordy npc-ów i robi się jazda.

Generalnie mocno mi spasowała gierka. Taktyka odwzorowana w punkt. Sporo możliwości kombinowania. Świetny co-op. No, jest trochę błędów i kiedy implementowali na serwery wydarzenia wywalało z gry cały dzień.

Poza tym sporo lepsza od wildlandsa, gdzie był chaos i nuda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

Gram teraz w Breakpoint i jest to dla mnie inna gra niż wildlands. Gram w trybie przetrwania i tylko taki polecam. Skill nie pozwala mi na wlaczenie agresywnosci eroga na najwyższy poziom, bo caly czas bym ginal, ale kiedys to zrobie ;) czuc samotnosc na wyspie i trzeba caly czas "kitrac" sie w krzakach. W wildlands z kumplami si wpadalem do bazy i robilem jesien sredniowiecza. Tutaj zwiad, cicha eliminacja. Gra nie dla wszystkich. Ci co lubia wojskowe shootery, customizacja broni, headshoty, swobodną eksploaracje po wyspie beda zadowoleni. Ci co szukaja przygod w sensie jakies super questy i fabule, szybko sie gra znudza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Po Wildlands miałem sobie zrobić kilka miesięcy przerwy i zacząłem The Division, ale ten cały looting-shooting w ogóle mnie nie kręci, więc wróciłem do Duchów i od razu bez zastanowienia Immersive Mode. I powiem Wam, że :obama: oraz :banderas:. I te emotikony wyrażają idealnie moje odczucia. Mam za sobą raptem 5 godzin i w sumie czuję, że jeszcze nie wyszedłem z tutoriala do końca, ale teraz od razu sobie powyłączałem wszystkie ułatwiacze i mam niesamowite doświadczenie. Spędzą z tą grą lekko ponad 100 godzin i może z pomocą uda się wbić platynę. 

 

Niezmiernie cieszy mnie, że Ubi nie porzuciło tej gry i po wstępnej porażce poszli po rozum do głowy i dali możliwość grania bez lootowania sprzętu. Według mnie nie ma nic gorsze w mechanice rozgrywki jak ciężki karabin maszynowy, który strzela pestkami po czereśniach i pistolet, który wali granatami. 

 

W grze jest możliwość skorzystania z towarzyszy AI, ale na razie sobie ich odpuściłem, aby nie było za wiele podobieństw do Wildlands. W końcu fabularnie też nie widzę na razie dla nich miejsca. 

 

Gra wprowadza kilka nowych rzeczy jak chociażby kontuzje czy wszędobylskie drony, co na razie mi nie przeszkadza. Każda misja wymaga planowania, co pozwala na cichą eliminację i mam tylko nadzieję, że nie będzie tu hollywoodzkich akcji z kulami świszczącymi nad głową w dalszej części gry. Takie spokojniejsze podejście bardziej mi się podoba. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Polecam od razu dać poziom trudności na maksa, brak regeneracji zdrowia, głęboka ciemność, radary i wskaźniki na minimum... I co najważniejsze utratę nabojów po zmianie magazynku i tylko JEDNA bron główna. Wtedy zabawa z npc duchami nabiera sensu. Zaczynamy czytać info gdzie jest cel, a jak wróg podejdzie zbyt blisko  my biegamy jako snajper i teraz trzeba wspierać się pistoletem, to pojawiają się emocje. Gra jest naprawdę świetna, ale nie kupiłbym jej gdyby nie zmiany wprowadzone przez twórców. Mam nadzieję że kolejne duchy, tylko rozwiną aspekty taktycznego shootera. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, genjuro napisał:

Polecam od razu dać poziom trudności na maksa, brak regeneracji zdrowia, głęboka ciemność, radary i wskaźniki na minimum... I co najważniejsze utratę nabojów po zmianie magazynku i tylko JEDNA bron główna. Wtedy zabawa z npc duchami nabiera sensu. Zaczynamy czytać info gdzie jest cel, a jak wróg podejdzie zbyt blisko  my biegamy jako snajper i teraz trzeba wspierać się pistoletem, to pojawiają się emocje. Gra jest naprawdę świetna, ale nie kupiłbym jej gdyby nie zmiany wprowadzone przez twórców. Mam nadzieję że kolejne duchy, tylko rozwiną aspekty taktycznego shootera. Polecam. 

Właśnie mam to wszystko powłączane oprócz poziomu trudności i dwóch broni głównych. Narazie się jeszcze wdrażam w grę, ale myślę, że wcześniej czy póżniej skuszę się również na te opcje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jezu jak ta gra wyglada miejscami na PC. Z seria nie wiele czasu do tej pory spędziłem, dlatego przy obecnej promocji (20 zl na epic, a gre i tak przypisuje do konta Ubi) postanowiłem spróbować i co mogę napisać? Początek jest rewelacyjny, gunplay bardzo przyjemnym i zapowiada się, że trochę h na pewno w gierce spedze.

Nie śledziłem wcześniej premiery, ale musiało być grubo, bo tylu opcji ustawien samej rozgrywki to nie widziałem chyba w żadnej grze. Wszytsko, od poziomu przeciwników, częstotliwości patroli, po wyłączenie leveli postaci, pukawek, tryby survivalowe, bez znaczników, jakby twórcy chcieli by każdy gral sobie jak chce (nawet kompanów dodali!). 

 

W takiej cenie grzech nie spróbować samemu!

Odnośnik do komentarza

Polecam, ale ostrzegam, że jak sobie powyłączasz wszystkie pomagajki to robi się z tego gra dla cierpliwych. Ja sam robię sobie przy 2-3 godzinnych posiedzeniachmax. 2-3 misje poboczne i trochę eksploracji. Bez coopa to jest gra na kilkaset godzin, jeśli chce się zrobić w niej absolutnie wszystko bez zbędnego pędzenia na złamanie karku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.