Skocz do zawartości

Ghost Recon Breakpoint


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...

Kupiłem gierkę na PS4 (ściągało jakieś 40gb patcha v2.x) za 22 złocisze, dałem całemu teamowi AI wygląd Kozaka i sobie gram relaksacyjnie z wyłączonymi wszystkimi urealniaczami. Głównie wszystko po cichu, ale nie zawsze to wychodzi. Nie licząc durnego czasami AI wrogów, to jest fajnie, ale powtarzalność może szybko zabić chęć grania. 

Mapa jest przesadnie zbyt duża, ale przynajmniej w napotykanych budowlach są jakieś pierdoły do zebrania, a nie są to puste struktury jak w takim Just Cause.

Więc czyszczę ją sobie po kawałku i nieźle się bawię. 

 

FUuD9xyWYAEWOq7.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, ja lubię takie update'y - a nie, że mi drugą listę trofeów tworzy.
Też grałem na performance - graficznie i tak szału nie było na tym niby 4K (na klocku dużo lepiej to wygląda bo jest natywne).
A ta animacja naszego Nomada :banderas:
Godzinami mógłbym patrzeć, jak łapie równowagę i ześlizguje się ze zboczy :wub:
 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Cześć!

potrzebuję pomocy w odszukaniu misji, która aktywuję funkcję kamuflażu optycznego w Ghost Recon Breakpoint.
Przez długi czas nie grałem i teraz podczas różnych misji zbieram punkty kamuflażu, których nie mogę użyć (podobno przyciskiem "U" na klawiaturze). Przypuszczam, że po drodze nie wykonałem jakieś misji, która by aktywowała tę zdolność. Czy ktoś wie jaką misję trzeba wykonać lub co zrobić, żeby ją aktywować?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja lubię ten looter-shooterowy klimat Breakpointa i tylko dzięki różnokolorowemu badziewiu parłem przed siebie - zawsze była motywacja do wyczyszczenia kolejnej miejscówki.
Jakbym to wszystko wyłączył to bym dostał drugie Wildladns (tylko, że technicznie lepsze - 60fps i wyższa rozdzielczość).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Szukałem ostatnio czegoś w plusie pod co op z kumplem i wybór marny.
Czy ta gierka daję radę czy to taki typowy ubi gejming?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja odpuściłem,bo niestety to ubi gejming. Lepiej wypadał pod tym względem Wildlands jednak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Breakpoint i Wildlands to to samo. Akurat ostatnio ukończyłem najnowszą część Ghost Recona, więc pozwolę sobie zrobić porównanie, ale też i taką mini recenzję ;)

 

Przy Wildlands bawiłem się bardzo dobrze. Kupiły mnie klimaty, otoczka, egzotyczna Boliwia, nawet fabuła nie była irytująca, a ja lubię takie schematy przejmowania terenów. Dodam tylko, że grałem w pojedynkę. Oglądałem Breakpoint na YT i myślałem sobie: super, dostanę to, co chciałem, co mi się podobało, ale w jeszcze lepszym sosie. Po ukończeniu muszę jednak zweryfikować swoje wrażenia. 

 

Generalnie odpalasz grę i jesteś zdezorientowany. Tu jakaś ikonka, tu jakieś zadanie, tu jakiś cel, tu jakieś działanie online... Za dużo tego wszystkiego wokół, na dodatek zostajesz zasypany kupą niepotrzebnych informacji. Nie widziałem jeszcze gry, z tak zawalonym i dużym HUD-em. Co do samego gameplayu - grałem już po aktualizacjach, gdzie dodali naszych kompanów, a i tak często miałem spore problemy. Nie wyobrażam sobie, jak bardzo frustrująca i trudna musiała być ta gra, kiedy musieliśmy sobie radzić w pojedynkę. 

 

Fabuła? Krótka, nie angażująca, z wkurw... zadaniami, które się powtarzają. Serio, jak miałem kogoś znaleźć, to wiedziałem już, że będę musiał po drodze przeszukać trzy bazy, porozmawiać z trzema osobami, pokonać kilkadziesiąt kilometrów, żeby się dowiedzieć, że misja się skończyła, a poszukiwanie będzie w następnej. Na dodatek obecne aktualizacje/rozbudowanie gry spowodowało, że powiedzmy w HUB-ie gry widzimy, że gra jest podzielona na trzy epizody. Myślałem, że wchodzą one w skład fabuły głównej, natomiast okazuje się, że pierwszy to misje główne, a dwa kolejne to DLC. Serio, nie można było tego jakoś lepiej oznaczyć? Misje poboczne też nie wywołują jakiegoś wielkiego wow. 

 

Generalnie ta gra to idealny przykład ubisoftowego sandboxa z elementami RPG (swoją drogą, kiepskimi). Za dużo, bez sensu, żeby jak najdłużej w to grać. Serio z tymi znajdźkami przegięli. Do tego pusty, nieżyjący świat. Robisz coś, ale po co, skoro nie odczuwasz żadnych zmian z tego powodu? Do tego irytujące mechaniki z lootboxa. Po co wydawać pieniądze na broń i sprzęt, rozwijać je, skoro za chwilę znajdujesz broń, która jest kilka leveli lepsza? Bez sensu, nikt tego nie przemyślał. Można pograć, odpowiednio dawkować i fajnie się bawić. Nie nastawiałbym się jednak na lepszą pozycję jak Wildlands. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.