Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, messer88 napisał:

 

coś więcej? Co dodali i dla kogo, daj w spoiler :) 

Tu jest chyba wszystko (oraz to o co pytałes poniżej URL):

 

Baldur's Gate 3 – Patch #5 – Aktualności Steam (steampowered.com)

 

Spoiler

Epilogue: An entirely new section at the end of the game after the defeat of the Netherbrain

 that aims to provide a well-deserved sense of closure with your allies.

 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelgr5 napisał:

Tu jest chyba wszystko (oraz to o co pytałes poniżej URL):

 

Baldur's Gate 3 – Patch #5 – Aktualności Steam (steampowered.com)

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Epilogue: An entirely new section at the end of the game after the defeat of the Netherbrain

 that aims to provide a well-deserved sense of closure with your allies.

 

No nareszcie, trzeba załadować zapis z 1wszego przejścia:). 

Odnośnik do komentarza

Nieźle. 

 

Added Background Goals - Now every character will have their own series of secret miniquests based on their Background and for each you complete you’ll receive an Inspiration Point up to a maximum of 4.

 

Added unique visual effects for class-specific spells.

 

 

Larian says this epilogue section features "some of the most complex writing in the game so far," due to how reactive it all is to the actions that you've taken throughout the rest of the adventure. Wow!

 

nie ma opcji trzeba zagrać jeszcze raz, ale wpierw zbadać końcówkę bo save są. Patch podobno 30GB :obama:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

Nieźle. 

 

Added Background Goals - Now every character will have their own series of secret miniquests based on their Background and for each you complete you’ll receive an Inspiration Point up to a maximum of 4.

 

Added unique visual effects for class-specific spells.

 

 

Larian says this epilogue section features "some of the most complex writing in the game so far," due to how reactive it all is to the actions that you've taken throughout the rest of the adventure. Wow!

 

nie ma opcji trzeba zagrać jeszcze raz, ale wpierw zbadać końcówkę bo save są. Patch podobno 30GB :obama:

Od 30 minut mi sie aktualizuje:

 

image.thumb.png.0eb20a91ef48e7632f80a115e4dd55f0.png

 

To naprawde niesamowite jak oni dbają o ten produkt. Tyle rzeczy w tak krótki czasie od premiery. Niech ich ktoś namówi na DLC. Tak wiem, że te limity lvl są ale niech to chociaz będzie jakis standalone dla nowych postaci z rozwojem od początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Patch nr 5 wylądował. Po raz kolejny troche poprawek + mega zajebiste rzeczy jak dwa nowe tryby (Honour Mode oraz Custom mode), poprawka wydajności w akcie 3, nowa częśc epilogu dla pewnego jego wariantu, zarzadzanie ekwipunkiem typów których nie mamy aktualnie w ekipie itd.

 

 

 

 

 

https://www.gamesradar.com/the-new-baldurs-gate-3-epilogue-has-some-of-the-most-complex-writing-in-the-game-with-nearly-3600-lines-in-its-final-goodbye/

 

Tu piszą, że to całkowicie nowy epilog dla wszystkich, nie tylko w określonym wariancie.

Ale wleci tactican z honour mode :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dali na PSN, a na Steamie nie, a to fujarki.

4 minuty temu, messer88 napisał:

Jakie różnice względem taktyka? Na sonce jest dodane trophy. 

Taa, już widze posty na Steamie, coś nie pykło chyba z aczikiem, może potem wrzucą, na GOG/PSN jest. 

5 minut temu, messer88 napisał:

Jakie różnice względem taktyka? Na sonce jest dodane trophy. 

Chyba najgorsze, że ograniczyli quicksave i bossowie mają jakieś nowe superskille. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Jakie różnice względem taktyka? Na sonce jest dodane trophy. 

 

Nie ma loadowania - jeden zapis. Bossowie dostaną wachlarz nowych umiejętności, żeby nas zaskoczyć. Ma być też trudniej poza walką - pewnie dodatkowe minusy przy rzutach.

 

Aktualnie mam 20h na taktyku i jestem, delikatnie mówiąc, rozczarowany poziomem wyzwania - po pracy stworzę nowego Dark Urge'a i ruszam w nieznane na Honour mode :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potrzeba chybaz 200 GB na dysku na tego patcha jak coś .... (mimo, że pokazuje 26)

1 minutę temu, stoodio napisał:

 

Nie ma loadowania - jeden zapis. Bossowie dostaną wachlarz nowych umiejętności, żeby nas zaskoczyć. Ma być też trudniej poza walką - pewnie dodatkowe minusy przy rzutach.

 

Aktualnie mam 20h na taktyku i jestem, delikatnie mówiąc, rozczarowany - po pracy stworzę nowego Dark Urge'a i ruszam w nieznane na Honour mode :banderas:

Czyli to w zasadzie ironman mode? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Nie potrzeba wiecej niz masz napisane, ja mam okolo 12GB wolnego i wczoraj wszystko pykło. Pokazywało, że musi sie aktualizowac 60 ale całośc wjechała jakby jednoczesnie (download i aktualizacja). 

No dziwne, musiałem odinstalować Starfielda:leo:, miałem 100 GB, a nie chciało pójść, poszły przy 175 GB... dziwne, ale już ogarnięte. 

4 minuty temu, messer88 napisał:

 

Łatwo? Ja się przymierzam do taktyka ale już bez DU. 

Dark Urge jest przekozak z pelerynką i jako Assasin multiklasa, więc pewnie dlatego mamy takie odczucia z Tacticiana, najtrudniej mi było w 1 akcie, potem z górki. 

 

Ale Ironman mode to już inna gadka, nie wiem czy podołam np. z Grymem to może być ciężko. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, messer88 napisał:

 

Łatwo? Ja się przymierzam do taktyka ale już bez DU. 

 

Mając wiedzę z poprzedniego przejścia, to jest banał, mobki rzadko kiedy mają okazję się ruszyć. Mój Mroczny Żądz nie zostawia świadków swojej rzezi - w pierwszym akcie wybijem dosłownie wszystkich :kratoswoke:

Astarion na 4lvl:

f1pqJir.png

 

2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Czyli to w zasadzie ironman mode? 

 

Nie do końca, bo podobno w razie porażki możesz zdecydować: czy save idzie do kosza czy kontynuujesz rozgrywkę na normalnych zasadach (bez szansy na złotą kość i bez :trophy_gold:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...