Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się ciągle jednak się skłaniam ku customowi, fajnie mieć dodatkowy slot i więcej intereakcji, ale ich i tak będzie masa, poza tym custom mi się bardziej kojarzy ze starymi Baldurami, gdzie właśnie biegałeś zdefinionym przez siebie dzieckiem Bhalla i kilkoma NPC z fajnymi banterami itp. xD. 

 

Tylko wtedy nie było respeca, a grę ukończyłem jakoś 8 razy, teraz pewnie skończy się na jednym przejściu, no ciężki wybór, za dużo opcji dali:

 

- customy z milionem opcji

- originy kilka sztuk

- Dark Urge czy customizowany origin, który ma swoją fabułę, nie może być dołączalny jako NPC i ma do tego jakieś shizy przez całą grę (raczej dla złego party)

image.thumb.png.bcd069baa100e634b9e4c9d4380d61de.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2023 o 10:54, Bartolinsky napisał:

U mnie bankowo Paladyn, ale bez wahania pójdę w multiklasę i wrzucę 3 levele w Warlocka jeśli pakt miecza dostanie jakieś fixy w porównaniu do podręcznika gracza. Hexblade byłby najlepszym wyborem, no ale to dopiero (oby) w przyszłych dodatkach. 

 

Prawdopodobnie wykrakałeś byczku :banderas: Wg tego info pakt miecza dostanie cechy z podklasy Hexblade 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, wojnar napisał:

Nowy community update

https://steamcommunity.com/app/1086940/eventcomments/3802776999611887605?snr=1_2108_9__2107

 

Jednak 3 dniowy headstart nie dla PC.

 

 

czyli 03.08 it is, w sumie dobrze, bliżej weekendu.

 

 

 

xD

image.png

 

Ale ten typo na Panel Hell to zajebał niezłą gafę z tym EA. W sumie premierę przesunęli i tak o miesiąc wstecz, więc gitarka.  

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bishonen88 napisał:

a jak to jest z tym early access? Obecny stan accessa = mniej wiecej co bedzie w launchu? Czy oni wypuscili to juz ilestam miesciecy temu i jest przedawniony bardzo wzgledem tego co bedzie na premiere?

Mysle czy oplaca sie grac w ten EA czy lepiej czekac...

Nie, to stan z końca 2022, 1 akt będzie miał 33% więcej contentu, inny UI, klasy/czary/zasady i ogólnie masę poprawek które doszły w tym roku. 

 

W EA opłaca się kupić o tyle, że dostajesz wersje deluxe w prezencie na PC. Tam są jakieś pierdoły głównie. No i masz dostęp do EA 1 aktu z grudnia 2022, save'y nie przechodzą. 

 

Opłacało się kupić przed marcem, wtedy gra na PC była za 199, teraz już jest wyższa cena. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...