Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Shankor napisał:

Kurcze, im bliżej premiery tym bardziej skłaniam się ku Dark Urge, kosztem origina. Obawiam się tylko, że jeśli będę chciał być dobrym rycerzykiem to dużo mnie ominie z tego wątku. 

Ja może się pokuszę o drugie przejście na PS5, wtedy Dark Urge. Pierwsze raczej "zwykły" custom chyba. 

 

Ale to temat na kiedyś i jakąś wersję definitive, na PC custom leci Palek, tylko nie wiem jeszcze która subklasa. 

Odnośnik do komentarza

To dobrze, moze sie zdecyduje. W ogole patrze na tych wykresach ze wiekszosc chce grac drowem jak to kurwa byla w bg rasa najgorszego robactwa ktore kazdy chcial od razu zabic, wystarczy zobaczyc jak reagowali na Viconie. Ciekawe jak to bedzie rozwiazane tutaj. Mam nadzieje ze te rasy jak drowy czy durgeary beda mialy jakies kary w okreslonych warunkach. Chociaz w opisach nic nie widze tylko same bonusy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Il Brutto napisał:

To dobrze, moze sie zdecyduje. W ogole patrze na tych wykresach ze wiekszosc chce grac drowem jak to kurwa byla w bg rasa najgorszego robactwa ktore kazdy chcial od razu zabic, wystarczy zobaczyc jak reagowali na Viconie. Ciekawe jak to bedzie rozwiazane tutaj. Mam nadzieje ze te rasy jak drowy czy durgeary beda mialy jakies kary w okreslonych warunkach. Chociaz w opisach nic nie widze tylko same bonusy. 

No to ankieta z Reddita, a tam dominacja USA, tudzież rasy ciemnej xD. 

Odnośnik do komentarza

Raczej stawiałbym na to, że drowy są "edgy" i cool. Kolejna rzecz, że stety czy niestety woke-pierdolenie dotarło również do dnd i Wizardsi odchodzą od pojęcia rasy, bo jest dzisiaj problematyczne (xD) w zamian dając termin "species". W skrócie możemy spodziewać się drowów czy orców sprzedających jabłka na targu czy coś w ten deseń, bo nie powinno się oceniać postacie przez to jak wyglądają co w fantastyce brzmi niedorzecznie, ale cóż. Ciekawe ile tego będzie w BG3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ölschmitz napisał:

Przelazlem jedynke kilka razy ale dwojki nigdy nie skonczylem. Moge smialo grac w 3 czy cos strace poza fan servicem?

Stracisz możliwość ukończenia jednej z najlepszych cRPG w historii, czyli Baldurka 2, poza tym ok. Smaczki pewnie jakieś będą do wyciągnięcia, ale to będzie zupełnie inna historia, niepowiązana ze starą historią dziecka Bhalla w jakiś szczególny sposób. 

2 godziny temu, Sedrak napisał:

Kupując grę na pc przed premierą coś się dostaję? Jakieś bonusy? Tańsza cenę? Czy na tym etapie to już nie ma znaczenia?

Digital Deluxe content, czyli same pierdoły, ale jednak :D. 

 

Pakiet Digital Deluxe Edition zawiera:

Pakiet piosenek barda
Ekskluzywną skórkę kości w grze
Sakwę Poszukiwacza Przygód
Oryginalną ścieżkę dźwiękową, artbook i karty
Maskę Zmiennokształtnego
Pelerynę Czerwonego Księcia
Lutnię Barda Merryweather
Needle of the Outlaw Rogue
Bicorne of the Sea Beast
Obrazy z Rivellonu

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Sedrak napisał:

Czyli sam szajs. 

 

Kurczę w sumie może to dobra okazja w końcu przejść BG2. Pierwszą część ostatnią skończyłem, ale po ograniu nowych cRPG to trochę drewno. Jednak druga część podobno w każdym aspekcie lepsza. 

Nie podobno, tylko lepsza, nie wiem gralem w 2019 chyba ostatni raz i dalej był sztos, ale może to nostalgia:). 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Il Brutto napisał:

Szkoda, ze nie bedzie polskiego dubbingu do tej gierki ale dzisiaj to juz byloby chyba niemozliwe zeby zorganizowac to z takim rozmachem jak przy 2. Juz nawet nie to, ze wiekoszosc z nich nie zyje ale na tamte czasy to byli bardzo zasluzeni i znani aktorzy.

Udało się to w rodzimym W3 i Diablo IV( tutaj mniej trochę gadania wiadomo, ale jednak top). Więc trochę szkoda. Jako osoba zakochana w starych dubbingach z Infinity Engine będę tęsknił. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

Polski dubbing mocno zyskuje dzięki teatralnemu graniu naszych aktorów. W filmach to czasem (zawsze?) wygląda tragicznie ale w gierkach brzmi jak złoto. 

 

To jest powód przez który nigdy nie gram z dublażem. To aktorzenie polskich "aktorów" bardziej pasuje do bajek dla gówniaków a nie do gier.

Edytowane przez Rooofie
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...