Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Daffy napisał:

Obok Zeldy to będzie najwyżej oceniana gra tego roku

 

Ciężko wyczuć szczerze mówiąc, jednak jak będzie powyżej 90 na meta to Larian przypieczętuje swoją pozycję w świecie RPG. Wiem ,że robią to już prawie 30 lat ale to ostatnie ich gry wyznaczają nowe trendy. 

Odnośnik do komentarza

Pudełek na PS5 nie ma, jest kolekcjonerka. To samo na PC.

 

25 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Ciężko wyczuć szczerze mówiąc, jednak jak będzie powyżej 90 na meta to Larian przypieczętuje swoją pozycję w świecie RPG. Wiem ,że robią to już prawie 30 lat ale to ostatnie ich gry wyznaczają nowe trendy. 

W tym wypadku akurat wątpię, żeby ktoś mógł tej gry nie docenić, już 1 akt w EA to zdecydowanie najlepszy turowy WRPG jaki wyszedł. No chyba, że pozostałe akty okażą się totalną klapą, w co osobiście ciężko mi uwierzyć, za długo robili tą grę i za dużo serca włożyli. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Też zastanawia mnie brak opcji zamówienia wersji pudełkowej. Mam nadzieję, że taka edycja się pojawi.

 

Ależ to będzie sztos, i jeszcze ten kanapowy co-po. :banderas:

Był już w Divinity couch coop, super sprawa, że przy tak rozbudowanych turowych RPG dają takie opcje na premierę konsolową. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Bartolinsky napisał:

U mnie bankowo Paladyn, ale bez wahania pójdę w multiklasę i wrzucę 3 levele w Warlocka jeśli pakt miecza dostanie jakieś fixy w porównaniu do podręcznika gracza. Hexblade byłby najlepszym wyborem, no ale to dopiero (oby) w przyszłych dodatkach. 

Ja też Paladyna robię. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sedrak napisał:

U mnie wszelkiego rodzaju paladyni nie wchodzą w gre, bo zawsze mam postać "chaotyczną", więc daleko mi do świętoszka 

Akurat w tej grze masz kilka archetypów nawet dla Paladyna i nie są już alingment locked jak w D&D 2 (Baldury) czy 3.5(Pathfindery) więc możesz wszystko, no prawie :). Ogólnie developerzy mogą być dumni, wszędzie widać, że wreszcie powstaje RPG, gdzie naprawdę można być złym i nie trzeba przy tym mieć kar do wszystkiego :). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...