Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się cieszę, że do swojego wojaka z wielkim mieczem zacząłem dodawać magię. Znalazłem taki czar, co generuje 3 wielkie fioletowe samonaprowadzające się kule. Dobry i mocny czar, ale jak zrobię 3 czary szybko po sobie, to nawet bossów ogłusza do wykończenia. Jak takie combo uda mi się zrobić, to jest mega damage. Te czerwone agresywne NPC to teraz formalność. 

Bronie z wykrwawianiem się też kozak. 

Odnośnik do komentarza

Ja rozczarowany poziomem graficznym zdecydowałem się grać na trybie jakości i HDR. 
 

Po 8 h grania stwierdzam ze z płynnością tragedii nie ma, czuć ze nie chodzi gra tak płynnie jak w trybie wydajności ale nie uświadczyłem jakiś olbrzymich spadków animacji. 

Graficznie wyglada to lepiej ale chyba nadal poniżej oczekiwań.
 

Cała reszta zwłaszcza klimat , przeciwnicy i sceneria Dark Fantasy to olbrzymi plus ! 

 

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, cotek napisał:

Jestem ciekaw w sumie jaką ścieżke Wy obieraliście, Wy co graliście już dłuuuużej :isee:

 

ja mam podobny czas, a wczoraj dopiero wszedłem do Stormveil xD na mapce mam za to pare różnych punktów na obrzeżach z teleportów 

 

Gra musi być OGROMNA, chyba z 2 miesiące będę w to grał 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, cotek napisał:

Jestem ciekaw w sumie jaką ścieżke Wy obieraliście, Wy co graliście już dłuuuużej :isee:

17h, a ja mam jeszcze sporo rzeczy do odkrycia w Limgrave. Nie pali się, nigdzie się nikomu nie spieszy, jak komuś się spieszy to niech odpali Call of Duty :kaz: Tym bardziej, że wczoraj wjechałem do 

Spoiler

rzeki Siofra w podziemiach

i wychodzi na to, że nie jest to miejscóweczka na chwilę, tylko przepastny teren :obama: Skala tej gry rozwala mnie na łopatki.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie boli to pop up obiektów :( .
Reszta wygląda ładnie.
Zmiany pory dnia i nocy widoczki itd.
Oglądałem filmik heretyka i on też tam mówi że z technicznego punktu widzenia jest tylko poprawnie.
Że krzaczki to bieda płaskie obiekty, cienie slabe itd.
Ale szczerze to dla mnie liczy się efekt końcowy.
A ten jest bdb.
No i też gra jest płynna.
Spadki z 60 na 55 mnie nie bolą w ogóle jako gracz starej daty który grał w soulsy w 30fps(ze spadkami do 13) to ta płynność teraz jest super.
No ale doczytywanie się całych polan tuż przed nami(ps5) to nie jest fajne i myślałem że już pożegnaliśmy takie "kwiatki" wraz z obecną generacja.
Rozumiem też że jak ktoś gra po Horizon to graficznie trochę się krzywi.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, messer88 napisał:

dotarł ktoś do ulcerated tree spirit? xd

Odpuściłem bo ewidentne jestem są słaba jednostka żeby mu coś zabierać z paska. Ale wrócę.

 

nie mam żadnych zwoji dla mojej czarodziejki szukam ale ta gra jest tak rozległa ze zajmie mi to całe dnie.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, mozi napisał:

Odpuściłem bo ewidentne jestem są słaba jednostka żeby mu coś zabierać z paska. Ale wrócę.

 

 

A pozwiedzałeś tam wszystko? Znalazłem odpowiednik favor and Protection ringa, podniosłem i zdechłem no ale warto xD 

 

Mam pytanie o ikonki statusów, czerwony kwadracik z strzałka w dół? Nic z wyposażenia, zdejmowałem wszystko, więc nie mam pojęcia co to. OK internety mi pomogły, to od przytulania :) :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał:

 

A pozwiedzałeś tam wszystko? Znalazłem odpowiednik favor and Protection ringa, podniosłem i zdechłem no ale warto xD 

 

Mam pytanie o ikonki statusów, czerwony kwadracik z strzałka w dół? Nic z wyposażenia, zdejmowałem wszystko, więc nie mam pojęcia co to 

Jeszcze nie :) tego się nie da ogarnąć na szybko -leje mnie na razie czerwony phantom na północy i smok. Do tego gluta wrócę ale jak trochę się wzmocnie bo na razie mam 18 lvl i słabe czary które mu za mało zabierają żeby to miało sens.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, messer88 napisał:

Mam pytanie o ikonki statusów, czerwony kwadracik z strzałka w dół? Nic z wyposażenia, zdejmowałem wszystko, więc nie mam pojęcia co to 

 

Spoiler

Ten malutki debuff (-5% do HP) dostaje się gdy Fia nas przytuli. Dostaje się od niej też przedmiot z buffem i to właśnie ten przedmiot zdejmuje debuff. 

 

Odnośnik do komentarza

Tak ze trzy godziny za mną, udało mi się pokonać dwóch mini bossów. Jeden w pobliskiej jaskini obok kościoła a drugi w katakumbach również niedaleko. Zwłaszcza z tym drugim kotem paralitykiem miałem trochę problemów. Jest mało czasu na ataki między serią wyprowadzana prze przeciwników przez co trzeba musiałem sporo ryzykować a wiadomo jak to się kończy xd.

Mam już konia i mogę przyzywać duchy, chwilami trzeba zacisnąć zęby bo nie oszukujemy się gra nie jest łatwa. Tym bardziej że moje ostatnie soulsy były trzy lata temu. Z czasem myślę będzie nieco łatwiej zapanować nad podstawowymi technikami... Choć parowanie mi nie wychodzi, chyba za stary jestem i refleks już nie ten.

Mimo to gra jest świetna i ciągnie do dalszego zwiedzania. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Odpuściłem bo ewidentne jestem są słaba jednostka żeby mu coś zabierać z paska. Ale wrócę.

 

nie mam żadnych zwoji dla mojej czarodziejki szukam ale ta gra jest tak rozległa ze zajmie mi to całe dnie.

 

Jeśli nie jesteś purystą co musi sam wszystko znaleźć, to jest jeden sprzedawca magii (tej od int):

Spoiler

gdzieś na prawo od jeziora przy drodze idącej pionowo, w piwnicy ruin w których jest wielki kwiatostwór do ubicia

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Il Brutto napisał:

Nie mam pojecia gdzie isc po Godricku, jak sie pyta tego dziada w Roundtable o demigodow to lista ma pewnien porzadek i chcialem isc do drugiego ale jak szukam go na tym obszarze to sie wydaje dosyc trudny na tym etapie.

 

edit: jakis update wjechal

No mnie się wydaję, że na te tereny na północ od zamku po Godricku trzeba iść, dzisiaj będę eksplorował :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...