Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Rozi napisał:

No to riposte tak zwane.

 

U mnie już trochę lepiej zagryzło, znalazłem Uchigatanę, ubiłem Agheela, miałem pojechać do zamku w końcu, ale sobie pojechałem na wschód, trochę ciężkie mobki się zrobiły, to chyba odpuszczę XD Za to dwa Erdtree Burial Watchdogi w katakumbach, to hardkor, przerażają mnie ich sztywne ruchy :/

 

Koteł w katakumbach jest prosty. Właśnie przez te sztywne ruchy jest bardzo czytelny i łatwo go klepnąć. 

Wydaje mi się, że moje pierwsze godziny z Eldenem były takie sobie ze względu na ruskie gówno i zerkanie, co chwilę w telefon. Pierwsza lokacja w sumie też jest taka sobie, jest ładna i klimatyczna, ale nie ma tego pazura co później.  Głównie chodzi mi o dekoracje w postaci wisielców czy stosów ciał w workach. 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, UberAdi napisał:

Elden Ring osiągnął szczyt jednoczesnie grających na Steamie tydzień po premierze. Normalnie w singlowych grach od dnia premiery jest zjazd w dół aż do DLC. Chyba mało kto się tego spodziewał

elden.JPG

 

Nawet PewDiePie gra w tą grę i jest już zaskakująco daleko. Snoop Dog też grał, ale się odbił. Tacy streamerzy pewnie też popchnęli sprzedaż.

Spoiler

 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, stoodio napisał:

 

Nie parry - zawsze miałem problem z timingiem. Teraz jest łatwiejsza alternatywa: przyjęcie ataku na tarczę -> kontra R2 -> dobicie krytykiem. Wchodzi jak w masełko i jeszcze zwraca masę życia - easy mode na mobki.

To się nazywa Guard Counter :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Il Brutto napisał:

wlasnie znalazlem nowy summon ktory przywoluje klon naszej postaci, ulepszylem go na +6 i on jest silniejszy ode mnie moze praktycznie solowac bossow xD nie dosc ze ma takie same obrazenia jak ja, uzywa czarow, to jeszcze ma wiecej hp

 

Można wiedzieć, gdzie takie cudo znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

@Hubert249 Mordo, ale on występuje w liczbie dwóch w pewnych katakumbach, jeden ma melee, a drugi wali magią, tu już trudniej.

 @cotek oni są w tych katakumbach, gdzie Uchigatana, blisko tego rozwalonego "wiaduktu", na wschód od zamku, w skale. Niedaleko też jest gigant. Deathtouched Catacombs się nazywają.

41 minut temu, messer88 napisał:

Które to katakumby z dwoma kotkami? 

 

Odnośnik do komentarza

Kotki rozwaliłem ale z pomocą piesków na 4 levelu. Nie dały rady zabić co prawda ale przynajmniej tego z mieczem na chwilę odciągnęły żebym mógł się skupić na magicznym.

 

 

Pvp w tej grze chyba wzorem Dks2 będzie musiało zwiększyć mete bo przy takich czarach to się robi absurdalne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie przysiadłem dzisiaj na trochę dłużej i zakochałem się w tej grze bez opamiętania. Ten klimat, walka, skradanie itd, itd..

Może grafika czasami na otwartych terenach nie ryje beretu, ale ogólnie jest naprawdę ładnie. Zresztą to i tak nie ma znaczenia. Ja daję grze również 9+/10 bo od czasów Bloodborne w nic lepszego nie grałem.

Mała wskazówka dla zaczynających przygodę. Przy wyborze pamiątki nie bierzcie klucza gdyż bardzo szybko go znajdziecie. Zamiast tego polecam  "Złote Ziarno" które wzmocni wam butelki.

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurła Miyazaki ... Chciałem zrobić tarczę bez skilla więc poszedłem do tego typa w chatce przed Stormveil żeby kupić ten ash a co się okazało -

Spoiler

Chyba przez dołączenie do Vulcano Manor albo jakiś inny event typek zamienił się w przerośniętego bossa i musiałem go zatłuc. Dostałem po nim dzwoneczek ale po oddaniu w Roundtable nie mam żadnych ashy do kupienia ...

Pozostaje chyba czekać do NG+ 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Kurła Miyazaki ... Chciałem zrobić tarczę bez skilla więc poszedłem do tego typa w chatce przed Stormveil żeby kupić ten ash a co się okazało -

  Ukryj zawartość

Chyba przez dołączenie do Vulcano Manor albo jakiś inny event typek zamienił się w przerośniętego bossa i musiałem go zatłuc. Dostałem po nim dzwoneczek ale po oddaniu w Roundtable nie mam żadnych ashy do kupienia ...

Pozostaje chyba czekać do NG+ 

Chyba nie musisz czekać, bo u mnie koleś wrócił w dzień. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj były jakieś prace serwisowe na serwerach więc pograłem trochę offline i od razu w oczy rzuciła mi się lepsz płynność (Xbox Series S). Nie jest to jakaś przepaść w stosunku do online ale różnica jest od razu zauważalna. Oczywiście to tylko taka ciekawostka bo online forever i osobiście nie wyobrażam sobie grać w to offline.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...