Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj męczyłem się solo z bossem "Commander Niall". W ramach oszczędności gdyż nowy pad trochę kosztuje, postanowiłem nie rzucać nim o ścianę i zaprosić do pomocy randoma.

Gość wszedł ze mną do środka i w 5 sekund ściągnął bossa do zera Comet Azurem.

Generalnie jak ktoś chce przechodzić grę z łapami w kieszeniach to tylko magika. Jak coś to aktualnie mam 90 lv i raczej trzeba podbić :wallbash:.

 

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Rozi napisał:

Dobra, nie mam na to siły. Druga faza - taki sam health bar, leczenie, scarlet rot, pozdro, najbardziej zjebany i najgorszy boss w serii, aż mam niesmak. Tak zjebać end game, aż DS2 mam przed oczami.

Ale skończ już marudzić,weź się za jaja i ją zrób po męsku. A nie żalisz się od kilku stron meh.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

165 chyba, coś takiego, już grę usunąłem, to nie powiem dokładnie. Moonveil +10, Uchigatana Blood +25, Dex na 40, Int na 65 z włączoną runą Godricka, Vigor 52.

Teraz, Szajka napisał:

Ale skończ już marudzić,weź się za jaja i ją zrób po męsku. A nie żalisz się od kilku stron mej.

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Z resztą dojdziesz, to zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

165 chyba, coś takiego, już grę usunąłem, to nie powiem dokładnie. Moonveil +10, Uchigatana Blood +25, Dex na 40, Int na 65 z włączoną runą Godricka, Vigor 52.

 

Chciałem napisać, że może za niski, ale u mnie to było coś pomiędzy 145 a 150, INT 60, Vigor 48 + tarcza i Moonlight +10 z atakiem 800, który potrafił tak z 2 razy na każdą fazę ją staggerować i dać okazję na krytyka.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mozi napisał:

Zaraz wpadną orły że zrobili ja w majtach na 80 :>

Byli trudni bossowie w Soulsach, ale byli trudni sprawiedliwie, z każdej porażki wynosiłeś coś nowego, wiedziałeś jak reagować na każdy ruch. A tutaj? A chuj, zrobi se to combo trzy razy pod rząd, a chuj, w trakcie komba zmieni sobie nagle cel. A jak masz greatswordy i zacznie robić to w trakcie machnięcia, to kaplica, nie uciekniesz i padasz. Robienie KONKRETNEGO buildu pod bossa, jest tanie i jest oznaką braku balansu. A jakby respeca nie było, to co wtedy? Niech robi ten pojebany ruch, ale niech jej odejmą to leczenie po każdym zadanym ciosie.

 

A i jeszcze pytanie? Pokonaliście ją przed, czy po patchu 1.03?

Odnośnik do komentarza

Ale @Rozi - co masz problem wezwać kogoś do pomocy w coop? 

Dla pewności dodam, że nie mam na myśli mimica, tylko normalnego gracza online.

Skoro masz zły RNG, to Twój mimic go pewnie też kopiuje i też ma pecha. Inny gracz może mieć lepszy RNG i uda się babę zabić. 

 

Użyj dobrej runy do HP, zrób sobie leki na szkarłatną gnide, weź jakaś dobrą tarczę w dwie ręce

, skill na tarcze i może uda się przeżyć. Jeśli zabija cię po 3 atakach, to mając 10 estusów wytrzymasz przynajmniej 20 ataków. 

 

Potem wezwij dwóch pomocników. Najlepszy RNG mają te golasy z pałką.

 

Jak już zabiją babę, to wyślij na priva podziękowanie i pogratuluj fuksa, że Boss z żadnym atakiem ich nie trafił i sam też byś dał radę, ale od dwóch dni RNG masz słabe. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie tu jest dużo przegiętych i niesprawiedliwych bossów. A taka Malenia to chyba do Sekiro miała trafić, ale im się do Eldena wrzuciła. Tam przynajmniej dałoby się zablokować te pojebane ruchy. Mówię, end game, lokacje, przeciwnicy, bossowie - taniocha w chuj, robione na siłę.

 

Edit: co ty Cirex dupisz za przeproszeniem? Tarcza nic nie daje, bo ona się leczy atakując tarcze, rozumiesz? Przyzywałem kooperatora i ginęliśmy tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...