Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Koleś88 napisał:

Nawet tego przed strażnika nie daje rady uwalić a mam ponad 100lvl emoji849.png

Może ktoś polecić jakiś dobry armor, nie za ciężki?

Jak masz 100lvl i nie odbierasz prawie hp temu gargulcowi to lepiej zweryfikuj bron a nie armor bo cos chyba nie halo.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rash napisał:

U mnie na szybko prawie 100 lvl/70h na blacie.Do tej pory grane było pure str ale po zdobyciu darkmoon greatsworda wleciał respec i jest znowu meeeega miodnie. Wjechałem własnie winką do zimowej sceneri i z tego co tu wyczytałem zaczyna się chyba end game powoli co? 

 

Długi endgame, jeśli doliczysz do tego jeszcze opcjonalne lokacje. ;) 

Odnośnik do komentarza

Przy tak rozległej mapie i takiej ilości broni system ulepszenia ekwipunku ssie murzynskie kule. Chciałbym popróbować różnych typów broni, ale nie będę szukał kamieni z guidem. Jeszcze przy unikatowych broniach można to jakoś przełknąć, bo maksymalny level to 10 i wystarczy jeden kamien z każdego poziomu, ale przy zwykłych broniach można się zajebać.  Pierwszy kamien do ulepszenia broni do 10 poziomu znalazłem dopiero w elphael, czyli endgame lokacji. Ile tych kamieni moze byc na playthrough? 2? No słabo, że nie pozwalaja na eksperymenty. Tak wiem, zaraz wyskoczy jakis "hardkor", że w demonsach nie dalo się zrobic nawet respec, ale mam to w dupie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kamienie mozna kupowac do +24 i +9 

 

Kamieni do +25 jest chyba 11 w grze tych do +10 jest chyba 7 jak nie wiecej. Gra ma PvP nie moze byc million kamieni na Max Level. Przy babie tez jestes taka jeczydupa? XD

 

Idz moze grac w Horizon albo cos od Ubi tam sie sama giereczka przechodzi nic nie trzeba robic. Od Markerka do Markerka Netflix n Chill. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie sprawdzałem na internetach.
Ale w pierwszym ng miałem 3 unikalne bronie na maxa zrobione i 2 zwykle na +25.
A zwyklaki też idzie łatwo zrobić gdzies do +20.
Znajdując dzwonki można łatwo kupować itemki do ulepszania broni prawie na maxa
Zależy na jakim etapie gry jesteś i ile eksplorowales.
Bo robiąc samo story to malo na zbierasz.
Ja pod koniec gry mialem tego po 20/30szt
poza tymi ostatnimi.
Te ostatnie kamyczki przeważnie są nagrodą za coś extra, questy, bonus content, ostatnie lokacje itd.
Ale serio sporo tego jest.

Typie 2 dzwonki znalazłeś? XD.
Serio?
I pewnie masz 60h "cała" mapę odkrytą i prawie platyna.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

No tak, tylko znowu kto znajdzie te dzwonki bez guide'a? Ja mam chyba dwa. Jak dla mnie ta gra w wielu aspektach to średniowiecze, a open world tylko to wszystko amplifikuje.

Możesz zapytać też na forum. Ta gra celowo została tak zaprojektowana. Dla jednych to może być wada, a dla wielu to urok serii i źródło życia dla community wokół tej gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Nie twoja sprawa ile w to grałem i ile mam odkryte. Jak muszę czyścić każdy centymetr mapy to niczym się nie różni od wyszydzanego tu ubisoftu i latania od znacznika do znacznika.

 

Poniekąd na tym polega tutaj siła eksploracji. Nie wiesz na co trafisz w danej lokacji. Ile razy kręciłem głową, że wypadło mi zupełnie bezużyteczne berło, talizman albo czar pod 60 FAITH, a innym razem cieszyłem się, że akurat znalazłem przejście za którym znajdował się OP Greatsword, cały set zbroi dla rycerza, czy dzwonek z nowymi przedmiotami.

 

Apropo kamyków, to dla specjalnych broni znalazłem ich tyle, że mogę podciągnąć pod +9 jakieś 4 czy 5 z nich. Ze zwykłymi trochę zepsuli, bo potrzeba nieporównywalnie więcej żeby je upgrade'ować. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co też atakować kolegi, że ma problem. Kto z nas nie miał w życiu sytuacji, że nie mógł czegoś znaleźć, a po zobaczeniu w opisie nie mógł uwierzyć, że to tutaj, bo przecież już tu z 10 razy  sprawdzał. 

Sam jestem przynajmniej jedną z dwóch tutaj osób, która przez całą prawie grę nie miała kwiatków [2] do ulepszania summonów. Tak więc pomimo posiadania kwiatka do +10 biegało się z summonem +1.

 

Moim zdaniem robi się ludziom krzywdę ośmieszając Wiki, poradniki i pytanie na forum. 

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to ze typ ma problem tylko o to ze marudzi na cholera tak wlasciwie wie co. Nie jest fizyka kwantowa rozkminienie ze jak jest na mapie jaskinia I polazles do jednej a pozniej drugiej i za kazdym razem jest to kopalnia to jak chcesz ulepszyc bron to szukasz kurwa kopalni xD

 

Ok moze nie jara go wolnosc eksploracji a tej grze i woli za raczke ale tu chyba z gory wiadomo w co gramy i czego sie spodziewac ( pomimo tego ze i tak gra nam sporo wybacza zwlaszcza jezeli chodzi o Questy ) to tak jak ja bym kupil Halo i w temacie o Halo plakal ze gra jest glupia bo strzelam w Kosmo Krasnale wiedzac ze bede w nie strzelal. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie dziwne, że łatwo dostępne kamienie +25/+10 po które trzeba się "schylić" będą przy endgame, a jak się chciałoby je wcześniej to trzeba trochę się wysilić :shieeet:

Generalnie jak komuś gierka przypasuje to chyba ma gdzieś do jakiej dziupli wejdzie i jaki item znajdzie, ale to może jestem z tych poyebanych i cieszyłem się z gry nie wiem.

 

Edytowane przez Bartolinsky
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tez nie podobala sie jak zaczalem ta otwartosc swiata. Najzwyklej w swiecie mnie przytloczyla. Z tym ze po paru, parunastu godzinach czlowiek sie uczy i łapie gdzie isc, gdzie warto zajrzec a gdzie mozna olać. 

 

Teraz nie wyobrazam sobie ze swiat moglby byc mniejszy lub ograniczony. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zrozumialem doskonale. To ty nie rozumiesz ze gra nie moze dac ci mozliwosci zrobienia wszystkich broni na +25/+10 Ale o dziwo daje ci mozliwosc zrobienia kazdej na +24/+9. Daje tez ta mozliwosc adekwatnie do etapu w grze tylko trzeba "poszukac" I cos zabic wiec mozesz sobie eksperymentowac do woli bo te 40 Damage wiecej nie robi roznicy xD A koncowo na jednym przejsciu mozesz miec zrobionych 11 "broni" Zwyklych na +25 i 8 Specjalnych na +10 kiedy juz dawno powinienes wiedziec czym chec grac.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...