Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te duchy to dodatek.
Jak chcesz być op i polegać że zrobi coś za ciebie to oszczędzaj na mimica lub ten black knight tishe.
Ale znowu, te konwalie też można kupować jak znajdziesz odpowiednie dzwoneczki dla npc z okrągłego stołu, wiec raczej nie powinno brakować.
Raczej popatrz na swój build i zastanów się co poszło nie tak że na 100 lev nie możesz tego gargulca ubić.


Pomyśl jaki typ broni ci odpowiada, zobacz co masz.
Jak sobie uzmysłowisz że chcesz grać np. sztyletami czy tam colossal swordem to nawet lepiej zerknąć w neta zobaczyć która broń dobra zdobyć ją, zrobić respec i cieszyć się z gry fajnym buildem.
Zawsze lepiej to niż jakiś mimic i i klepanie na żyda od tyłu.
Też nie wiem ile masz h i na jakim etapie gry jesteś.
Bo być może dopiero wszystko przed tobą i najlepsze bronie sam znajdziesz?
Przecież chociażby moonveil czy nawet ten znerfiony miecz nocy i ognia to moment sie zdobywa jak się eksploruje bo jest w dość początkowej lokacji i nie specjalnie schowany.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Niby mozesz ale problem z tym Buildem jest taki ze nie bedzie on dobry na przeciwnikow ktorzy nie krwawia. 

 

Uniwersalna alternatywa jezeli chcesz grac pod Dex bedzie zwykly Twinblade ktory bedziesz mogl modyfikowac albo pod Keen czyli sam Dex albo Blood w razie potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, easye napisał:

 Śmiesznie wygląda jak ludzie na forum wolą grać w jakies typicale od Sony, kolejna cześć nudnych dinozaurów, czy qrwa Elexy, gdy wyszedł najlepszy RPG od lat. Nawet mi was nie żal!

 

Wiesz nie każdemu ta gra „leży” i to rozumiem. Odbiłem się od skyrima i ff7 i nawet nie próbuje w to grać. Soulsy tez nie są dla każdego po prostu. Inna sprawa ze np bzduras widzę ze tez po pocxatkwych zachwytach się chyba odbił.

Odnośnik do komentarza

Mam w dupie yt, poradniki, wiki, robienie builidow i innych bzdur. 
Chodzilem po swojemu, jak dostawałem manto szedłem gdzieś indziej. Ogólnie wziąłem się za czesz wschodnia, pierw wschodnie południe, teraz robię prawy narożnik mapy. 
Jak przejdę po swojemu, to potem mogę rzucić okiem na dobry set żeby zaliczyć na szybko drugie przejście i zobaczyć coś co pominąłem. 
 A jak ktoś gra wg zestawu z neta, cudawianki z savem z chmury i na końcu nazywa się fanem soulsow żeby mieć platynę za 1 podejściem-  to nie wiem.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bigby napisał:

Pierwszy dzień po przejściu ER i nie przychodzą mi do głowy inne gry, które chciałbym zacząć. Nawet do Horizona nie chce zbytnio wracać. :nosacz2:

W takich sytuacjach koniecznie, coś totalnie z innego gatunku, nie open World i najlepiej z innego ujęcia kamery. 
Też po pięknych i długich grach (serialach, książkach), czasami tak mam. Ostatni raz chyba po RDR2, a przedtem po Wieśku 3, tak jak Pan w_w pisał. 

Odnośnik do komentarza

Mi został ostatni bossiak, ale to jutro. Ogólnie przez pierwsze 30 godzin było mega, szczena na podłodze co chwilę, potem IMO już siada i wywala się na tą szczękę xD Jak dla mnie nie jest to najlepsza gra FromSoftware i czekam dalej na coś co pobije Bloodbornika w takim rozumieniu całościowym. I tak ogólnie to się zawiodłem, nie poczochrało tak, żebym miał WOW i jakoś przeżywał tę grę jak podczas poprzednich ich giereczek. Kiedyś wrócę może po pucharki zaległe i jakieś przejście Astrologiem. Czas pograć w jakieś piękne liniowe gry :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Czy Malenia to najbardziej tani boss w serii? Tego potrójnego combo da się w jakiś sposób uniknąć? Jeszcze się szmata leczy xdddddddd Orphan of Kos pokonałem samemu, bo był uczciwy, agresywny, pojebany, ale uczciwy. A ta dziwka? Jeśli pod bossa musisz zrobić respec i wybrać konkretny build, to jest zbalansowany w chuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...