Skocz do zawartości

Deathloop


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, HiS napisał:

To jak to się ma do jełopów z Sony, którzy twierdzą że tworzenie gier jest coraz droższe? 3,5 bomby za gry klepane z gotowych narzędzi i assetow? Duża część ludzików to zawsze będą życiowe naiwniaki. 

Ta gra nie kosztuje 350 złotych.

Odnośnik do komentarza

Początek to taki długi, trochę trzymający za rękę wstępniak. Mamy konkretne zadania, w swoim tempie poznajemy lokacje, czytamy notatki, podsłuchujemy ludzi, oswajamy się z pierwszymi upgrade'ami. Z tego co wiem później gra bardzo się otwiera i zaczyna się prawdziwa zabawa.

 

Podoba mi się taki drobny szczegół, że Colt z poprzednich pętli zostawia sobie różne wskazówki i polecane ścieżki, chociaż oczywiście gra zachęca do eksperymentowania i obierania innych dróg do celu.

 

Kolejny duży plus za humor i relacje Colta z Julianną. Przypomina mi to filmy Tarantino i Coenów. 

 

Poza tym, nie brakuje tego co w grach Arkane najlepsze, czyli świetnego level designu i dużej wertykalności lokacji. Muzykę już słyszeliście w zwiastunach, więc wiecie że gniecie. 

 

Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do głupiego AI, które nie zauważa że właśnie skręcamy komuś kark czy przebijamy maczetą. Chociaż czasami mam wrażenie, że celowo są tak tępi, rzucając sobie pod nogi granat i kwitując to śmiesznym komentarzem. :kaz:

Nie należy zatem nastawiać się na wyzwanie jeśli chodzi o walkę.

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Cudem doszedłem do menu wyłączając internet w konsoli i szybko klikając, ale zawsze się zawiesza jak colt i juliana zbilżają się do siebie XD 

Serio nikt więcej nie ma problemów, czy tylko dwie osoby grę kupiły? XD

Toż to CP się nawet potrafił uruchomić xd

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Jakieś 3h za mną. Początek spokojny, ale z czasem wszystko się rozkręca. Druga i Trzecia mapa już pokazują pazur, świetna grafika i świetny dizajn. Muzyka w tle czasami super, a czasami mi nie podchodzi. Po zdobyciu mocy ala Blink to już bardzo poczułem Dishonored :D ale jednak tutaj jest inny klimat i nie tak epicki jak w dwóch częściach Dishonored, ale nie dlatego, że gorszy - to już zależy od gustów graczy. Świetnie się strzela i chyba łatwiej tak grać niż się skradać, bo zachodząc raz przeciwnika od tyłu finisher na nim zwrócił reakcję całego otoczenia :D i musiałem spierdzielać. 

Chce się grać i czuć miód, więc jeśli ktoś się zastanawia to brać. Dobre dialogi i aktorzy podkładający głosy, no jest szaleństwo. Wkurza mnie jedynie hackowanie kamer - mogłoby tego nie być. Brakowało mi takiej gry, bo chce się do niej cały czas wracać :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...