Jump to content

Deathloop


MBeniek

Recommended Posts

Od twórców Dishonored.

Cytat

“DEATHLOOP” transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

 

Link to comment
  • 1 year later...

Bardzo mi się podobało to co pokazali, ale do tej pory byłem przekonany że to głównie multiplayer, więc nie byłem zbyt zainteresowany. Okazuje się jednak, że jest single a elementy sieciowe to dodatek i coś w stylu Dark Souls, czyli inny gracz może wejść do naszego świata, wcielić się w drugą postać i polować na nas. Jest też opcja z samym AI jak ktoś nie jest fanem takich rozwiązań. 

Link to comment
50 minut temu, - V - napisał:

Skąd Ty wziąłeś to, że to ma być gra multi? Od początku zapowiadali singla z elementami multiplayer i teraz pokazali o jakie elementy chodzi. 

 

Bedzie złoto. 

 

W sumie nie wiem. Jak pierwszy raz pokazali zwiastun tej gry, to gdzieś mi się rzuciło w oczy słowo multiplayer, a dodatkowo wcześniej krążyły plotki, że Arkane po słabych wynikach finansowych Dishonored i Preya może nieco się odciąć od singla. I tak jakoś sobie wkrecilem, że tym będzie Deathloop. 

Edited by Bigby
Link to comment
27 minut temu, Hendrix napisał:

I ma premierę szybciej niż myślałem, pewnie wleci day-one, gry Arkane zawsze są dobre.

Dokładnie. Ciekawe czy będzie cross-platform (po tym jak gra wygląda wnioskuję że tak) czy będą kusić do zakupu nowej konsoli. Liczę jeszcze na tą generację.

Link to comment

Btw., z oficjalnej strony gry:

 

Cytat

DEATHLOOP is a uniquely Arkane take on the first-person shooter genre, and it is being developed for a new generation of hardware. DEATHLOOP will launch on console exclusively for PlayStation 5 this holiday season and will run at 4K/60FPS at launch. DEATHLOOP will also be launching on PC at the same time.


Leveraging the PS5’s cutting-edge graphics and technology like haptic feedback and adaptive triggers, DEATHLOOP invites you into a beautiful and immersive world – the truest signature of an Arkane game. With stunning and stylish environments, memorable combat encounters, and the freedom to tackle each mission at your own pace, this is Arkane like you’ve never seen (or felt) it before, taken to the next level thanks to the PlayStation 5.


żródło (informacji jest generalnie więcej): https://bethesda.net/en/article/7u3fdVVW7wfC5fhNyoeU2n/deathloop-gameplay-reveal-and-next-gen-details?utm_medium=Social&utm_source=Community

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.