Skocz do zawartości

Deathloop


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Od twórców Dishonored.

Cytat

“DEATHLOOP” transports players to the lawless island of Blackreef in an eternal struggle between two extraordinary assassins. Explore stunning environments and meticulously designed levels in an immersive gameplay experience that lets you approach every situation any way you like. Hunt down targets all over the island in an effort to put an end to the cycle once and for all, and remember, if at first you don’t succeed… die, die again.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Bardzo mi się podobało to co pokazali, ale do tej pory byłem przekonany że to głównie multiplayer, więc nie byłem zbyt zainteresowany. Okazuje się jednak, że jest single a elementy sieciowe to dodatek i coś w stylu Dark Souls, czyli inny gracz może wejść do naszego świata, wcielić się w drugą postać i polować na nas. Jest też opcja z samym AI jak ktoś nie jest fanem takich rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, - V - napisał:

Skąd Ty wziąłeś to, że to ma być gra multi? Od początku zapowiadali singla z elementami multiplayer i teraz pokazali o jakie elementy chodzi. 

 

Bedzie złoto. 

 

W sumie nie wiem. Jak pierwszy raz pokazali zwiastun tej gry, to gdzieś mi się rzuciło w oczy słowo multiplayer, a dodatkowo wcześniej krążyły plotki, że Arkane po słabych wynikach finansowych Dishonored i Preya może nieco się odciąć od singla. I tak jakoś sobie wkrecilem, że tym będzie Deathloop. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Btw., z oficjalnej strony gry:

 

Cytat

DEATHLOOP is a uniquely Arkane take on the first-person shooter genre, and it is being developed for a new generation of hardware. DEATHLOOP will launch on console exclusively for PlayStation 5 this holiday season and will run at 4K/60FPS at launch. DEATHLOOP will also be launching on PC at the same time.


Leveraging the PS5’s cutting-edge graphics and technology like haptic feedback and adaptive triggers, DEATHLOOP invites you into a beautiful and immersive world – the truest signature of an Arkane game. With stunning and stylish environments, memorable combat encounters, and the freedom to tackle each mission at your own pace, this is Arkane like you’ve never seen (or felt) it before, taken to the next level thanks to the PlayStation 5.


żródło (informacji jest generalnie więcej): https://bethesda.net/en/article/7u3fdVVW7wfC5fhNyoeU2n/deathloop-gameplay-reveal-and-next-gen-details?utm_medium=Social&utm_source=Community

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...